mężczyźni singel ceglana France Paris sety 1 2 3 4 5
10:00
1. runda klasyf.
Go Soeda  
Facundo Bagnis  
10:00
1. runda klasyf.
Adrian Menendez-Maceiras  
Alex Bolt  
10:00
1. runda klasyf.
Thiemo de Bakker  
Yasutaka Uchiyama  
10:00
1. runda klasyf.
Attila Balazs  
Soon-Woo Kwon  
10:00
1. runda klasyf.
Tennys Sandgren  
Yosuke Watanuki  
10:00
1. runda klasyf.
Mats Moraing  
Andrej Martin  
10:00
1. runda klasyf.
Egor Gerasimov  
Nikola Milojevic  
10:00
1. runda klasyf.
Mathias Bourgue  
Matteo Viola  
10:00
1. runda klasyf.
Daniel Elahi Galan  
Carlos Berlocq  
10:00
1. runda klasyf.
Lucas Miedler  
Evgeny Karlovskiy  
12:00
1. runda klasyf.
Paolo Lorenzi  
Enzo Couacaud  
12:00
1. runda klasyf.
Ryan Harrison  
Adam Pavlasek  
12:00
1. runda klasyf.
Arthur De Greef  
Illya Marchenko  
12:00
1. runda klasyf.
Kaichi Uchida  
Mirza Basic  
12:00
1. runda klasyf.
Christopher Eubanks  
Pedro Martinez Portero  
12:00
1. runda klasyf.
Geoffrey Blancaneaux  
Andrea Arnaboldi  
mężczyźni singel ceglana Switzerland Geneva sety 1 2 3 4 5
12:00
1. runda
Albert Ramos-Vinolas  
Adrian Mannarino [6]  
12:00
1. runda
Joao Sousa  
Leonardo Mayer  
14:00
1. runda
Grigor Dimitrov [q]  
Federico Delbonis  
16:00
1. runda
Feliciano Lopez [WC]  
Damir Dzumhur [q]  
18:00
2. runda
Alexander Zverev [1]  
Ernests Gulbis  
20:00
2. runda
Janko Tipsarevic [WC]  
Hugo Dellien  
mężczyźni singel twarda Izrael Jerusalem Challenger sety 1 2 3 4 5
09:00
1. runda
Tom Jomby  
Edan Leshem [WC]  
09:00
1. runda
Frederico Ferreira Silva  
Dimitar Kuzmanov  
09:00
1. runda
Zhizhen Zhang  
Enrico Dalla Valle [q]  
10:30
2. runda
Arthur Rinderknech [ITF]  
Thai Kwiatkowski [5]  
10:30
1. runda
Yshai Oliel [WC]  
Julian Ocleppo [q]  
12:00
2. runda
Brayden Schnur [1]  
Carlos Boluda-Purkiss  
12:00
1. runda
Joao Menezes  
Teimuraz Gabashvili  
13:30
2. runda
Baptiste Crepatte [ITF]  
Roberto Ortega-Olmedo [15]  
mężczyźni singel ceglana Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Adrian Obert  
Sarp Agabigun  
00:00
1. runda
Vladimir Korolev  
Jesper De Jong  
00:00
1. runda
Mirko Cutuli  
Marsel Ilhan [7]  
00:00
1. runda
Koray Kirci  
Yanki Erel [JR]  
00:00
1. runda
Dimitriy Voronin [3]  
Cengiz Aksu  
00:00
1. runda
Ergi Kirkin [1]  
Horst Rieder [WC]  
00:00
1. runda
Alexander Ovcharov [WC]  
Mert Naci Turker  
10:00
1. runda
Burak Bilgin [WC]  
Takashi Saito [4]  
10:00
1. runda
Bekir Berk Sahin [WC]  
Matias Zukas [5]  
mężczyźni singel ceglana Bosnia and Herzeg. M15 Brcko sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Marek Semjan  
Gonzalo Villanueva [2]  
00:00
1. runda
Maxime Tchoutakian  
Frane Nincevic [WC]  
00:00
1. runda
Maxim Ratniuk  
Nebojsa Milenkovic [WC]  
00:00
1. runda
Juan Manuel Cerundolo  
Christopher O'Connell [4]  
12:30
1. runda
Francisco Cerundolo [8]  
Duje Kekez  
15:30
1. runda
Artem Dubrivnyy [3]  
Robert Strombachs  
mężczyźni singel ceglana Romania M15 Bucharest sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Maxime Chazal [8]  
Vlad Andrei Dancu  
00:00
1. runda
Bogdan Ionut Apostol [7]  
Dragos Nicolae Madaras  
00:00
1. runda
Bogdan Borza  
Nicolae Frunza [5]  
00:00
1. runda
Calin Manda  
Nicolo Turchetti  
00:00
1. runda
Vladislav Melnic [WC]  
Giovanni Fonio [2]  
00:00
1. runda
Matei Adrian Georgescu [WC]  
Joao Lucas Reis Da Silva [6]  
00:00
1. runda
Radu Florin Macovei [WC]  
Matvey Minin  
00:00
1. runda
Matheus Pucinelle De Almeida [JR]  
Dan Alexandru Tomescu  
mężczyźni singel twarda Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Andres Artunedo Martinavarr [1]  
Marek Jaloviec  
00:00
1. runda
Robin Stanek  
Altug Celikbilek [2]  
00:00
1. runda
Ioannis Stergiou [WC]  
Markos Kalovelonis  
00:00
1. runda
Michail Pervolarakis  
Nikolaj Katic [WC]  
09:00
1. runda
Evan Hoyt [3]  
Petros Tsitsipas [WC]  
09:00
1. runda
Alec Adamson  
Joshua Paris  
09:00
1. runda
Lucas Catarina [5]  
Henry Craig  
09:00
1. runda
Vasil Kirkov [WC]  
Peter Bothwell [7]  
10:30
1. runda
Erik Crepaldi  
Aidan Mchugh [8]  
10:30
1. runda
Patrik Nema [PR]  
Chien-Hsun Lo [4]  
mężczyźni singel ceglana Ukraine M15 Irpin sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Vladimir Ivanov  
Claudio Fortuna [8]  
00:00
1. runda
Artem Smirnov [3]  
Aleksandr Bulitski [q]  
00:00
1. runda
Dmytro Kamynin [q]  
Daniel Michalski [2]  
00:00
1. runda
Oleg Dolgosheyev  
Peter Goldsteiner  
00:00
1. runda
Denis Yevseyev [1]  
Yan Bondarevskiy  
00:00
1. runda
Michael Zhu [5]  
Adrian Andrzejczuk [q]  
00:00
1. runda
Luke Johnson  
Maxime Pauwels [7]  
00:00
1. runda
Davide Galoppini [6]  
Oleg Prihodko  
00:00
1. runda
Bogdan Bobrov  
Jordan Correia Passos Do Carmo [4]  
00:00
1. runda
Sam Taylor [q]  
Kristjan Tamm [q]  
00:00
1. runda
Vladyslav Orlov  
Vitalii Shcherba [WC]  
00:00
1. runda
Nikita Mashtakov [q]  
Naoki Tajima  
00:00
1. runda
Kacper Zuk  
Grigoriy Lomakin [q]  
00:00
1. runda
Richard Zusman [WC]  
Denis Parshutin [WC]  
00:00
1. runda
Pavel Shumeiko [JR]  
Tomas Liska [q]  
00:00
1. runda
Mykhailo Nosenko [WC]  
Karl Friberg  
mężczyźni singel ceglana Uganda M15 Kampala sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Julius Tverijonas [SE]  
Dalwinder Singh  
00:00
1. runda
Julian Bradley  
Ismael Changawa Ruwa Mzai [WC]  
00:00
1. runda
Anirudh Chandrasekar  
Ryan James Storrie [4]  
00:00
1. runda
Dhruv Sunish  
Niki Kaliyanda Poonacha [2]  
11:00
1. runda
Guy Orly Iradukunda [3]  
Abhinav Sanjeev Shanmugam  
11:00
1. runda
Diego Fernandez Flores  
S D Prajwal Dev  
11:00
1. runda
Muzammil Murtaza  
Mehluli Don Ayanda Sibanda [6]  
mężczyźni singel ceglana Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Tomislav Jotovski  
Jake Hersey [q]  
00:00
1. runda
Ricardo Rodriguez-Pace [4]  
Aziz Ouakaa  
00:00
1. runda
Florent Diep  
Anis Ghorbel  
00:00
1. runda
Ameur Ben Hassen [WC]  
Aziz Dougaz [3]  
00:00
1. runda
Mateo Nicolas Martinez [8]  
Sacha Modica [WC]  
00:00
1. runda
Andre Gaspar Murta [q]  
Luca Giacomini [2]  
00:00
1. runda
Gabriele Maria Noce [WC]  
Mirko Martinez  
00:00
1. runda
Maxime Hamou [6]  
Nicolas Bianchi [q]  
00:00
1. runda
Skander Mansouri [1WC]  
Francesco Liucci [q]  
00:00
1. runda
Mariano Kestelboim  
Gabriel Petit [7]  
00:00
1. runda
Eric Caleguer [PR]  
Imanol Lopez Morillo  
00:00
1. runda
Michal Dembek  
Mauro De Maio [q]  
00:00
1. runda
Aaron Schmid  
Egill Sigurdsson [q]  
00:00
1. runda
Hugo Pontico  
Louroi Martinez  
00:00
1. runda
Mateus Alves (2001) [JR]  
Genaro Alberto Olivieri [5]  
00:00
1. runda
Nicolas Tepmahc [q]  
Yuichiro Inui [q]  
mężczyźni singel twarda Thailand M25 Nonthaburi sety 1 2 3 4 5
07:40
1. runda
Ji Sung Nam [1]  
Min-Kyu Song  
07:40
1. runda
Jose Fco. Vidal Azorin [IR]  
Khumoun Sultanov [6]  
07:40
1. runda
Kasidit Samrej [WC]  
Harry Bourchier [4]  
09:10
1. runda
Shuichi Sekiguchi [5]  
Sonchat Ratiwatana [WC]  
09:10
1. runda
Pol Wattanakul  
Yusuke Takahashi [2]  
09:10
1. runda
Blake Ellis [3]  
Shintaro Imai [IR]  
09:10
1. runda
Rio Noguchi [8IR]  
William Griffith  
09:10
1. runda
Adil Kalyanpur  
Yu Hsiou Hsu  
mężczyźni singel ceglana Spain M25 Vic sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Federico Zeballos [IR]  
Jordi Samper-Montana [6]  
00:00
1. runda
Pavel Krainik  
Raul Brancaccio [3]  
00:00
1. runda
Eduard Esteve Lobato [IR]  
Tiago Cacao [IR]  
00:00
1. runda
Hernan Casanova [IR]  
Javier Barranco Cosano [5]  
00:00
1. runda
Rafael Matos [SE]  
Max Alcala Gurri [WC]  
00:00
1. runda
Riccardo Balzerani [8]  
Frederico Gil [IR]  
00:00
1. runda
Nikolas Sanchez-Izquierdo  
Ivan Gakhov [2]  
00:00
1. runda
Jacopo Berrettini [7]  
Felipe Meligeni Rodrigues Alves  
00:00
1. runda
Alen Avidzba [4]  
Alejandro Moro Canas [WC]  
mężczyźni singel ceglana Czech Republic M25+H Jablonec Nad sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Tobias Simon [7]  
Peter Heller [IR]  
00:00
1. runda
Jan Satral [3]  
Evan Furness  
00:00
1. runda
Nik Razborsek [IR]  
Andrew Paulson [WC]  
00:00
1. runda
Colin Sinclair  
Marvin Netuschil  
00:00
1. runda
Fabien Reboul [IR]  
Lucas Gerch  
00:00
1. runda
Marek Gengel [WC]  
Patrik Rikl [SE]  
00:00
1. runda
Francesco Forti [SE]  
Gijs Brouwer [8]  
00:00
1. runda
Jiri Lehecka [WC]  
Fabrizio Ornago  
13:00
1. runda
Sekou Bangoura [6]  
Yannick Mertens  
13:00
1. runda
Tomas Vanko [WC]  
Jacob Grills [5]  
mężczyźni singel ceglana France Lyon sety 1 2 3 4 5
11:00
1. runda
Hubert Hurkacz [8]  
Pablo Cuevas  
11:00
1. runda
Corentin Moutet [WC]  
Reilly Opelka  
13:00
1. runda
Benoit Paire  
Mackenzie Mcdonald  
15:00
2. runda
Steve Johnson  
Pierre-Hugues Herbert [7]  
17:40
2. runda
Felix Auger Aliassime [4]  
John Millman  
mężczyźni debel ceglana Switzerland Geneva sety 1 2 3 4 5
12:00
1. runda
Taro Daniel/Marton Fucsovics  
Marcus Daniell/Ben McLachlan [3]  
14:00
1. runda
Oliver Marach/Mate Pavic [1]  
Richard Berankis/Yoshihito Nishioka  
14:00
1. runda
Christian Garin/Juan Ignacio Londero  
Johan Nikles/Nenad Zimonjic [WC]  
16:00
1. runda
Marc-Andrea Huesler/Florin Mergea [WC]  
Philipp Oswald/Divij Sharan  
18:00
1. runda
Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi [4]  
Fabrice Martin/Andreas Mies  
mężczyźni debel twarda Izrael Jerusalem Challenger sety 1 2 3 4 5
13:30
1. runda
Saketh-Sai Myneni/Goncalo Oliveira  
Evan King/Julian Ocleppo  
14:50
1. runda
Ariel Behar/Gonzalo Escobar  
John-Patrick Smith/Sem Verbeek [2]  
mężczyźni debel ceglana France Lyon sety 1 2 3 4 5
13:00
1. runda
Roman Jebavy/Andres Molteni  
Guillermo Duran/Maximo Gonzalez  
14:00
1. runda
Mao-Xin Gong/Lloyd Harris [ALT]  
Jeevan Nedunchezhiyan/Purav Raja  
15:40
1. runda
Raven Klaasen/Michael Venus [1]  
Antoine Hoang/Gregoire Jacq [WC]  
17:40
Ćwierćfinał
Ken Skupski/Neal Skupski [3]  
Matwe Middelkoop/Tim Puetz