mężczyźni singel halowa France Lille Challenger sety 1 2 3 4 5
15:00
Finał
Gregoire Barrere [3]  
Yannick Maden [2]  
mężczyźni singel twarda Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
16:00
Finał
Diego Hidalgo  
Facundo Mena [4]  
mężczyźni singel ceglana Spain M15 Murcia sety 1 2 3 4 5
12:00
Finał
Javier Barranco Cosano [3]  
Alvaro Lopez San Martin [5]  
mężczyźni singel ceglana Argentina M15 Pinamar sety 1 2 3 4 5
15:00
Finał
Hernan Casanova [3]  
Tomas Martin Etcheverry [7]  
mężczyźni singel twarda Portugal M15 Quinta Do sety 1 2 3 4 5
12:00
Finał
Evan Hoyt  
Manuel Guinard [8]  
mężczyźni singel twarda USA M25 Calabasas sety 1 2 3 4 5
19:00
Finał
Alexander Ritschard [IR]  
Stefan Kozlov [2]  
mężczyźni singel twarda USA Miami sety 1 2 3 4 5
17:00
3. runda
Albert Ramos-Vinolas  
John Isner [7]  
18:00
3. runda
Roberto Bautista Agut [22]  
Fabio Fognini [15]  
19:00
3. runda
Milos Raonic [12]  
Kyle Edmund [19]  
20:00
3. runda
Nikoloz Basilashvili [17]  
Robin Haase  
21:00
3. runda
Novak Djokovic [1]  
Federico Delbonis  
22:00
3. runda
Hubert Hurkacz  
Felix Auger Aliassime [q]  
kobiety singel twarda USA Miami sety 1 2 3 4 5
17:00
3. runda
Yafan Wang  
Danielle Rose Collins  
19:00
3. runda
Polona Hercog  
Simona Halep  
20:00
3. runda
Yulia Putintseva  
Anastasija Sevastova  
21:00
3. runda
Darya Kasatkina  
Venus Williams  
22:00
3. runda
Elise Mertens  
Marketa Vondrousova  
22:30
3. runda
Karolina Pliskova  
Alize Cornet  
kobiety singel twarda Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
18:00
Finał
Paige Mary Hourigan  
Maria Camila Osorio Serrano  
kobiety singel ceglana France W15 Le Havre sety 1 2 3 4 5
16:30
Finał
Emeline Dartron  
Amanda Carreras  
kobiety singel ceglana Brazil W25 Curitiba sety 1 2 3 4 5
16:30
Finał
Jasmine Paolini  
Anna Bondar  
mężczyźni debel halowa France Lille Challenger sety 1 2 3 4 5
13:00
Finał
Romain Arneodo/Hugo Nys [3]  
Jonathan Erlich/Fabrice Martin [4]  
mężczyźni debel twarda USA Miami sety 1 2 3 4 5
16:00
2. runda
Maximo Gonzalez/Horacio Zeballos  
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah [4]  
16:00
1. runda
Feliciano Lopez/Marc Lopez  
Ivan Dodig/Edouard Roger-Vasselin  
18:00
2. runda
Rohan Bopanna/Denis Shapovalov  
Marcel Granollers/Nikola Mektic [7]  
20:00
1. runda
Raven Klaasen/Michael Venus [6]  
Matwe Middelkoop/Diego Sebastian Schwartzman  
22:00
2. runda
Rajeev Ram/Joe Salisbury  
John Isner/Sam Querrey  
22:00
2. runda
Wesley Koolhof/Stefanos Tsitsipas  
Jamie Murray/Bruno Soares [2]  
kobiety debel twarda USA Miami sety 1 2 3 4 5
18:00
2. runda
Darija Jurak/Raluca Olaru  
Lara Arruabarrena/Heather Watson  
22:00
2. runda
Samantha Stosur/Shuai Zhang  
Lyudmyla Kichenok/Nadiya Kichenok  
22:00
2. runda
Alicja Rosolska/Zhaoxuan Yang  
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu