mężczyźni singel twarda Kazakhstan Astana Challenger sety 1 2 3 4 5
08:30
Finał
Daniel Brands  
Sebastian Ofner [3]  
mężczyźni singel twarda USA Atlanta sety 1 2 3 4 5
17:00
Klasyf.
Hubert Hurkacz  
Thanasi Kokkinakis  
17:00
Klasyf.
Tommy Paul  
Prajnesh Gunneswaran  
mężczyźni singel twarda USA Binghamton Challenger sety 1 2 3 4 5
00:00
2. runda klasyf.
Antoine Escoffier  
Sam Riffice  
00:00
2. runda klasyf.
Alexander Ritschard  
Gerard Granollers  
00:00
2. runda klasyf.
Mikael Torpegaard  
Francesco Ferrari  
00:00
2. runda klasyf.
Jeff Wolf  
Thai Kwiatkowski  
mężczyźni singel twarda Taipei (CHN) Chinese Taipei F1 sety 1 2 3 4 5
04:00
Finał
Yu Hsiou Hsu  
Michael Zhu  
mężczyźni singel ceglana France France F14 (Uriage) sety 1 2 3 4 5
00:00
Finał
Jeroen Vanneste [1]  
Maxime Mora [q]  
mężczyźni singel twarda Canada Gatineau Challenger sety 1 2 3 4 5
17:00
Finał
Ugo Humbert  
Bradley Klahn [5]  
mężczyźni singel ceglana Georgia Georgia F2 (Telavi) sety 1 2 3 4 5
08:00
Finał
Artem Dubrivnyy [6]  
Shahin Khaledan [q]  
mężczyźni singel ceglana Germany Hamburg sety 1 2 3 4 5
11:00
Klasyf.
Renzo Olivo  
Daniel Masur  
11:00
Klasyf.
Corentin Moutet  
Danilo Petrovic  
12:30
Klasyf.
Jozef Kovalik  
Thiago Moura Monteiro  
12:30
Klasyf.
Nikoloz Basilashvili  
Jurgen Melzer  
mężczyźni singel ceglana Germany Germany F8 (Kassel) sety 1 2 3 4 5
13:00
Finał
Orlando Luz  
Joao Souza [4q]  
mężczyźni singel twarda Canada Granby Challenger sety 1 2 3 4 5
00:00
2. runda klasyf.
Dayne Kelly  
Taha Baadi  
00:00
2. runda klasyf.
Jacob Grills  
Shintaro Imai  
00:00
2. runda klasyf.
Lucas Miedler  
James Frawley  
mężczyźni singel trawiasta USA Newport sety 1 2 3 4 5
17:00
Finał
Steve Johnson [3]  
Ramkumar Ramanathan  
mężczyźni singel ceglana Italy Italy F19 (Gubbio) sety 1 2 3 4 5
10:00
Finał
Camilo Ugo Carabelli [1]  
Genaro Alberto Olivieri [2]  
mężczyźni singel ceglana Italy Padova Challenger sety 1 2 3 4 5
00:00
2. runda klasyf.
Pietro Rondoni  
Bastian Malla  
mężczyźni singel ceglana Croatia Umag sety 1 2 3 4 5
20:00
Finał
Guido Pella  
Marco Cecchinato [3]  
mężczyźni singel ceglana Czech Republic Prague Challenger sety 1 2 3 4 5
00:00
2. runda klasyf.
Filip Horansky  
Vit Kopriva  
00:00
2. runda klasyf.
Vadym Ursu  
Michal Konecny  
10:00
2. runda klasyf.
Pavel Nejedly  
David Poljak  
11:30
2. runda klasyf.
Tak Khunn Wang  
Moez Echargui  
11:30
2. runda klasyf.
Pawel Cias  
Tim Van Rijthoven  
12:50
2. runda klasyf.
Peter Torebko  
Alen Avidzba  
12:50
2. runda klasyf.
Petr Nouza  
Robin Stanek  
14:10
2. runda klasyf.
Dominik Kellovsky  
Marc Sieber  
mężczyźni singel ceglana Italy San Benedetto Challenger sety 1 2 3 4 5
21:00
Finał
Daniel Elahi Galan [8]  
Sergio Gutierrez-Ferrol  
mężczyźni singel ceglana Holland Scheveningen Challenger sety 1 2 3 4 5
14:00
Finał
Yannick Maden [1]  
Thiemo de Bakker [WC]  
mężczyźni singel ceglana Sweden Bastad sety 1 2 3 4 5
13:00
Finał
Richard Gasquet [4]  
Fabio Fognini [3]  
mężczyźni singel ceglana Spain Spain F19 (Gandia) sety 1 2 3 4 5
17:50
Finał
Marc Giner [3]  
Alvaro Lopez San Martin [WC]  
mężczyźni singel ceglana Switzerland Gstaad sety 1 2 3 4 5
10:30
Klasyf.
Yannick Hanfmann  
Viktor Galovic  
11:50
Klasyf.
Adrian Menendez-Maceiras  
Jakub Paul  
12:00
Klasyf.
Jurgen Zopp  
Oriol Roca Batalla  
13:30
Klasyf.
Yann Marti  
Facundo Bagnis  
mężczyźni singel ceglana Finland Tampere Challenger sety 1 2 3 4 5
09:30
2. runda klasyf.
Jonathan Mridha  
Viktor Durasovic  
09:30
2. runda klasyf.
Matias Franco Descotte  
Alejandro Davidovich Fokina  
09:30
2. runda klasyf.
Alexandre Muller  
Jelle Sels  
10:40
2. runda klasyf.
Roberto Marcora  
Fabrizio Ornago  
10:40
2. runda klasyf.
Dimitar Kuzmanov  
Tom Kocevar-Desman  
10:40
2. runda klasyf.
Antoine Bellier  
Tristan Lamasine  
12:30
2. runda klasyf.
Nik Razborsek  
Markus Eriksson  
12:30
2. runda klasyf.
Ivan Gakhov  
Gustav Hansson  
mężczyźni singel twarda USA USA F19b (Iowa sety 1 2 3 4 5
17:00
Finał
Evgeny Karlovskiy [1]  
Lloyd Glasspool [6]  
kobiety singel twarda Kazakhstan Astana sety 1 2 3 4 5
07:00
Finał
Sabina Sharipova  
Ekaterine Gorgodze  
kobiety singel ceglana Hungary Baja sety 1 2 3 4 5
10:00
Finał
Cristina Ene  
Dasha Lopatetskaya  
kobiety singel twarda USA Berkeley sety 1 2 3 4 5
19:00
Finał
Sofia Kenin  
Nicole Gibbs  
kobiety singel ceglana Belgium Brussels sety 1 2 3 4 5
00:00
Finał
Julyette Steur  
Mirjam Bjorklund  
kobiety singel ceglana Romania Bucharest sety 1 2 3 4 5
16:00
Finał
Anastasija Sevastova  
Petra Martic  
kobiety singel ceglana Germany Darmstadt sety 1 2 3 4 5
10:00
Finał
Aliona Bolsova  
Katharina Gerlach  
kobiety singel twarda France Dijon sety 1 2 3 4 5
00:00
Finał
Michaela Bayerlova  
Katharine Fahey  
kobiety singel twarda Portugal Figueira Da Foz sety 1 2 3 4 5
10:00
Finał
Jessika Ponchet  
Eva Guerrero Alvarez  
kobiety singel twarda Canada Gatineau sety 1 2 3 4 5
18:30
Finał
Victoria Rodriguez  
Astra Sharma  
kobiety singel twarda Canada Granby sety 1 2 3 4 5
00:00
2. runda klasyf.
Akiko Omae  
Haruna Arakawa  
00:00
2. runda klasyf.
Catherine Leduc  
Nagi Hanatani  
kobiety singel twarda Indonesia Jakarta sety 1 2 3 4 5
05:30
Finał
Arianne Hartono  
Mahak Jain  
kobiety singel twarda China Nanchang sety 1 2 3 4 5
11:00
Klasyf.
Naiktha Bains  
En Shuo Liang  
11:00
Klasyf.
Fang Ying Xun  
Miyabi Inoue  
11:00
Klasyf.
Karman Kaur Thandi  
Valeria Savinykh  
12:20
Klasyf.
Junri Namigata  
Peangtarn Plipuech  
12:20
Klasyf.
Mai Minokoshi  
Hiroko Kuwata  
12:20
Klasyf.
Momoko Kobori  
Shilin Xu  
kobiety singel ceglana Switzerland Gstaad sety 1 2 3 4 5
11:30
Finał
Alize Cornet  
Mandy Minella  
kobiety singel ceglana Czech Republic Olomouc sety 1 2 3 4 5
11:00
Finał
Karolina Muchova  
Fiona Ferro  
kobiety singel ceglana Portugal Porto sety 1 2 3 4 5
00:00
2. runda klasyf.
Laura Pigossi  
Madison Frahn  
00:00
2. runda klasyf.
Jade Suvrijn  
Joana Baptista  
00:00
2. runda klasyf.
Susan Bandecchi  
Daniella Silva  
00:00
2. runda klasyf.
Greetje Minnen  
Helene Pellicano  
kobiety singel ceglana Norway Sandelfjord sety 1 2 3 4 5
00:00
Klasyf.
Anna Ozerova  
Kimmy A. Guerin  
kobiety singel ceglana Italy Schio sety 1 2 3 4 5
00:00
Klasyf.
Anna Turati  
Sara Gambogi  
kobiety singel ceglana Finland Tampere sety 1 2 3 4 5
09:00
1. runda klasyf.
Jasmin Makela  
Dasha Borodatova  
kobiety singel ceglana Georgia Telavi sety 1 2 3 4 5
00:00
Klasyf.
Maria Daniels Sierra  
Varvara Kuznetsova  
mężczyźni debel ceglana Holland Scheveningen Challenger sety 1 2 3 4 5
12:00
Finał
Luis David Martinez/Goncalo Oliveira [3]  
Ruben Gonzales/Nathaniel Lammons [4]  
mężczyźni debel ceglana Sweden Bastad sety 1 2 3 4 5
18:00
Finał
Simone Bolelli/Fabio Fognini  
Julio Peralta/Horacio Zeballos [2]  
kobiety debel ceglana Romania Bucharest sety 1 2 3 4 5
13:30
Finał
Danka Kovinic/Maryna Zanevska  
Irina-Camelia Begu/Andreea Mitu  
kobiety debel ceglana Switzerland Gstaad sety 1 2 3 4 5
13:10
Finał
Lara Arruabarrena/Timea Bacsinszky  
Alexa Guarachi/Desirae Krawczyk