mężczyźni singel ceglana Italy Biella Challenger sety 1 2 3 4 5
14:00
2. runda
Stefano Napolitano [14] 1 6 3 0
Markus Eriksson Markus Eriksson serve 0 4 1 0
mężczyźni debel ceglana Italy Biella Challenger sety 1 2 3 4 5
13:00
1. runda
Andre Begemann/Florin Mergea [4] Andre Begemann/Florin Mergea serve 0 3 15
Ariel Behar/Andrey Golubev 0 5 15
14:30
1. runda
Raul Brancaccio/Enrico Dalla Valle Raul Brancaccio/Enrico Dalla Valle serve 0 0 0
Luca Margaroli/Adil Shamasdin [3] 0 0 0
mężczyźni singel halowa United Kingdom Glasgow Challenger sety 1 2 3 4 5
11:00
2. runda
Cem Ilkel [15] 1 6 6 4 40
Luca Vanni Luca Vanni serve 1 710 2 0 40
14:00
2. runda
Ruben Bemelmans [8] Ruben Bemelmans serve 0 4 0 30
Antoine Escoffier 1 6 0 15
mężczyźni debel dywanowa Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger sety 1 2 3 4 5
13:40
1. runda
John Millman/Scott Puodziunas John Millman/Scott Puodziunas serve 0 5 30
Toshihide Matsui/Yosuke Watanuki 0 6 30
mężczyźni singel ceglana Argentina M15 Buenos Aires sety 1 2 3 4 5
12:10
1. runda
Tomas Farjat 0 5 1 15
Bastian Malla [4] Bastian Malla serve 1 7 4 15
12:10
1. runda
Conner Huertas Del Pino 0 3 1 0
Maximiliano Estevez [5] Maximiliano Estevez serve 1 6 0 0
14:00
1. runda
Genaro Alberto Olivieri [6] Genaro Alberto Olivieri serve 0 6 0 15
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen [JR] 1 71 0 15
14:00
1. runda
Nicolas Bruna [q] Nicolas Bruna serve 0 2 1 30
Ignacio Carou 1 6 5 40
mężczyźni singel ceglana Egypt M15 Cairo sety 1 2 3 4 5
10:10
1. runda
Edoardo Lavagno [q] Edoardo Lavagno serve 1 6 6 30
Roman Blokhin [LL] 0 1 5 15
12:20
1. runda
Simon Beaupain 0 3 4 0
Luca Tomasetto Luca Tomasetto serve 1 5 5 40
13:30
1. runda
Mattia Frinzi 0 3 2 0
Giovanni Calvano [q] Giovanni Calvano serve 1 6 3 0
14:00
1. runda
Luigi Sorrentino Luigi Sorrentino serve 0 0 0 40
Daniel Michalski [2] 1 6 2 30
mężczyźni singel halowa Finland M15 Pajulahti sety 1 2 3 4 5
14:10
1. runda
Naoki Tajima [8] Naoki Tajima serve 1 6 4 0
Oskar Antinheimo [WC] 0 2 1 15
14:30
1. runda
Yanki Erel [JR] 1 6 4 0
Roni Mikael Hietaranta [WC] Roni Mikael Hietaranta serve 0 0 1 0
15:10
1. runda
Simon Yitbarek Simon Yitbarek serve 0 0 0
Lucas Catarina [2] 0 3 0
mężczyźni singel ceglana Kazakhstan M15 Shymkent sety 1 2 3 4 5
10:40
1. runda
Vladimir Korolev 1 6 6 5 0
Shalva Dzhanashia [6] Shalva Dzhanashia serve 1 72 3 4 0
11:40
1. runda
Alexandr Binda [LL] 1 6 5 2 30
Cing-Yang Meng Cing-Yang Meng serve 1 0 7 2 0
12:00
1. runda
Matvey Minin Matvey Minin serve 1 6 4 15
Timur Khabibulin [WC] 0 4 4 40
12:20
1. runda
Igor Shrolik [q] 0 3 1 0
Li-Wie Tan Li-Wie Tan serve 1 6 0 0
mężczyźni singel ceglana Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
12:30
1. runda
Aziz Dougaz [1] 1 6 3 30
Mikalai Haliak Mikalai Haliak serve 0 3 1 15
14:00
1. runda
Henri Squire [JR] 0 0 A
Majed Kilani [q] Majed Kilani serve 0 1 40
mężczyźni singel ceglana Romania M15 Targu Mures sety 1 2 3 4 5
13:00
1. runda
George Botezan George Botezan serve 0 5 3 40
Jonas Trinker 1 7 1 0
14:10
1. runda
Tim Van Der Horst 0 3 0 40
Kuzey Cekirge [q] Kuzey Cekirge serve 1 6 0 0
15:00
1. runda
Bogdan Ionut Apostol [5] Bogdan Ionut Apostol serve 0 1 0
Maxence Broville [q] 0 2 0
mężczyźni singel ceglana Serbia M15 Zlatibor sety 1 2 3 4 5
09:30
1. runda
Karlo Kranic [q] 1 7 4 0
Gergely Madarasz Gergely Madarasz serve 0 65 3 0
13:30
1. runda
Ljubomir Celebic [7] Ljubomir Celebic serve 1 6 5 0
Kristijan Juhas [q] 0 2 2 0
14:10
1. runda
Mihailo Popovic [q] Mihailo Popovic serve 0 2 5 30
Luka Ilic [WC] 0 2 2 0
mężczyźni singel ceglana Spain M25 Madrid sety 1 2 3 4 5
14:10
1. runda
Pablo Llamas Ruiz [WC] Pablo Llamas Ruiz serve 1 6 1 0
Matthew Mendez [q] 0 4 2 0
mężczyźni singel ceglana Italy M25 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
14:00
1. runda
Andrea Picchione [q] 0 3 1 0
Elmar Ejupovic [6] Elmar Ejupovic serve 1 6 1 40
mężczyźni singel halowa France M25+H Plaisir sety 1 2 3 4 5
13:30
1. runda
Linus Frost [q] 1 6 1 30
Gianni Mina [PR] Gianni Mina serve 0 4 3 15
mężczyźni singel halowa France Metz sety 1 2 3 4 5
14:00
1. runda
Ugo Humbert 0 4 4 0
Yannick Maden [q] Yannick Maden serve 1 6 3 0
mężczyźni debel halowa France Metz sety 1 2 3 4 5
15:00
Ćwierćfinał
Gilles Simon/Mischa Zverev Gilles Simon/Mischa Zverev serve 0 6 1
Robert Lindstedt/Jan-Lennard Struff 0 6 0
mężczyźni singel ceglana Romania Sibiu Challenger sety 1 2 3 4 5
13:50
2. runda
Pedro Martinez Portero [4] 0 4 2 0
Jelle Sels Jelle Sels serve 1 6 4 40
mężczyźni debel ceglana Romania Sibiu Challenger sety 1 2 3 4 5
14:10
1. runda
Filip Cristian Jianu/Nikolas Sanchez-Izquierdo [WC] Filip Cristian Jianu/Nikolas Sanchez-Izquierdo serve 0 3 0 15
Sadio Doumbia/Fabien Reboul [3] 1 6 2 0
mężczyźni singel halowa Russia St. Petersburg sety 1 2 3 4 5
15:00
1. runda
Salvatore Caruso 0 2 40
Thomas Fabbiano Thomas Fabbiano serve 0 5 40
16:00
2. runda
Mikhail Kukushkin [6] Mikhail Kukushkin serve 0 0 0
Damir Dzumhur [LL] 0 0 0
mężczyźni singel ceglana Egypt M15 Cairo sety 1 2 3 4 5
10:00
1. runda
przerwany
Aryan Goveas Aryan Goveas serve 0 2 0 0
Simone Roncalli [5] 1 6 3 0
mężczyźni singel ceglana Spain M25 Madrid sety 1 2 3 4 5
14:00
1. runda
przerwany
Sergio Gutierrez-Ferrol 0 4 0
Ismael Carrero [WC] Ismael Carrero serve 0 3 0
mężczyźni singel halowa France M25+H Plaisir sety 1 2 3 4 5
13:40
1. runda
Jonathan Eysseric [q] 2 7 6
Yanais Laurent Yanais Laurent serve 0 5 0