mężczyźni singel trawiasta United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
13:30
Klasyf.
Roberto Carballes Baena Roberto Carballes Baena serve 0 6 5 0
Aljaz Bedene 1 75 3 0
15:00
Klasyf.
Nicolas Mahut Nicolas Mahut serve 0 1 40
Alejandro Davidovich Fokina 0 1 40
mężczyźni singel trawiasta Germany Halle sety 1 2 3 4 5
13:30
Klasyf.
Matthias Bachinger 1 4 7 1 0
Sergiy Stakhovsky Sergiy Stakhovsky serve 1 6 62 2 0
mężczyźni singel trawiasta Holland 's-Hertogenbosch sety 1 2 3 4 5
14:30
Finał
Jordan Thompson 0 0 0
Adrian Mannarino Adrian Mannarino serve 0 1 30
mężczyźni singel ceglana France Lyon Challenger sety 1 2 3 4 5
14:30
Finał
Elias Ymer [4] Elias Ymer serve 0 4 0
Corentin Moutet [3] 0 5 0
kobiety singel trawiasta Spain Mallorca sety 1 2 3 4 5
11:00
1. runda klasyf.
Tereza Martincova Tereza Martincova serve 0 1 30
Christina Mchale 0 1 15
14:20
1. runda klasyf.
Aliona Bolsova 0 0 40
Xinyun Han Xinyun Han serve 0 0 A
14:40
1. runda klasyf.
Shelby Rogers Shelby Rogers serve 0 2 30
Arantxa Rus 0 2 0
14:40
1. runda klasyf.
Greetje Minnen Greetje Minnen serve 0 1 40
Kaja Juvan 0 2 A
mężczyźni singel trawiasta Germany Stuttgart sety 1 2 3 4 5
15:00
Finał
Felix Auger Aliassime [7] 0 2 30
Matteo Berrettini Matteo Berrettini serve 0 3 30
kobiety singel trawiasta United Kingdom Birmingham sety 1 2 3 4 5
12:00
2. runda klasyf.
Iga Swiatek Iga Swiatek serve 0 6 3
Destanee Aiava 0 6 3
12:00
2. runda klasyf.
Jessica Pegula Jessica Pegula serve 0 3 4 15
Kristyna Pliskova 1 6 2 30
12:00
2. runda klasyf.
Magdalena Frech 0 5 0 30
Bernarda Pera Bernarda Pera serve 1 7 0 30
15.06.19
21:30
1. runda klasyf.
Mayo Hibi Mayo Hibi serve 1 6 6 1 0
Lauren Davis 1 4 73 3 0
kobiety debel trawiasta United Kingdom Nottingham sety 1 2 3 4 5
13:00
Finał
Ellen Perez/Arina Rodionova 0 6 4 0
Desirae Krawczyk/Giuliana Olmos Desirae Krawczyk/Giuliana Olmos serve 1 75 4 15
mężczyźni debel trawiasta United Kingdom Nottingham Challenger sety 1 2 3 4 5
14:30
Półfinał
Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi [1] Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi serve 0 1 15
N.Sriram Balaji/James Cerretani 0 3 0
14:30
Półfinał
Ken Skupski/John-Patrick Smith [3] Ken Skupski/John-Patrick Smith serve 0 1 40
Mao-Xin Gong/Ze Zhang 0 5 0