mężczyźni singel halowa Germany Cologne sety 1 2 3 4 5
18:00
1. runda
Jannik Sinner [WC] 1 6 2 0
James Duckworth James Duckworth serve 0 1 1 0
mężczyźni singel halowa Belgium Antwerp sety 1 2 3 4 5
18:30
1. runda
Richard Gasquet Richard Gasquet serve 0 2 0
Alex De Minaur [8] 0 2 0
mężczyźni debel halowa Belgium Antwerp sety 1 2 3 4 5
17:40
1. runda
Taylor Harry Fritz/Nicholas Monroe 1 6 0 15
Daniel Evans/Cameron Norrie Daniel Evans/Cameron Norrie serve 0 4 0 15
mężczyźni singel dywanowa Germany Ismaning Challenger sety 1 2 3 4 5
18:10
1. runda
Maximilian Marterer [WC] 0 3 15
Mikael Torpegaard Mikael Torpegaard serve 0 2 0
mężczyźni debel dywanowa Germany Ismaning Challenger sety 1 2 3 4 5
19:30
1. runda
Andre Begemann/David Pel [1] Andre Begemann/David Pel serve 0 0 0
Julian Lenz/Yannick Maden 0 0 0
kobiety singel halowa Czech Republic Ostrava sety 1 2 3 4 5
18:00
1. runda
Katerina Siniakova [WC] 0 5 0 0
Cori Gauff [q] Cori Gauff serve 1 7 0 0
kobiety debel halowa Czech Republic Ostrava sety 1 2 3 4 5
16:30
1. runda
Anna Blinkova/Veronika Kudermetova Anna Blinkova/Veronika Kudermetova serve 0 0 0
Magda Linette/Jil Teichmann 0 0 0
19:00
1. runda
Nadiya Kichenok/Monica Niculescu 1 7 5 0
Anna-Lena Friedsam/Raluca Olaru Anna-Lena Friedsam/Raluca Olaru serve 0 5 4 0
kobiety singel halowa France W25 Reims sety 1 2 3 4 5
16:30
1. runda
Jaqueline Cristian [7] Jaqueline Cristian serve 1 4 7 0 0
Clara Burel [WC] 1 6 5 0 0
kobiety singel twarda USA W80 Macon sety 1 2 3 4 5
16:30
Klasyf.
Clara Tauson 0 5 6 4
Tessah Andrianjafitrimo Tessah Andrianjafitrimo serve 1 7 6 5
18:10
Klasyf.
Eugenie Bouchard Eugenie Bouchard serve 0 3 40
Katie Volynets 0 3 40
17:40
Klasyf.
Magdalena Frech Magdalena Frech serve 0 4 15
Claire Liu 0 5 40
18:00
Klasyf.
Veronica Cepede Royg Veronica Cepede Royg serve 0 4 0
Marie Benoit 0 2 15
mężczyźni debel twarda Turkey Istanbul Challenger sety 1 2 3 4 5
14:10
1. runda
przerwany
Teimuraz Gabashvili/Maxime Janvier Teimuraz Gabashvili/Maxime Janvier serve 0 5 0
Sarp Agabigun/Altug Celikbilek [WC] 0 5 0