mężczyźni singel ceglana Italy Biella Challenger sety 1 2 3 4 5
18.09.19
2. runda
Tommy Robredo 2 6 6
Oscar Jose Gutierrez 0 0 1
18.09.19
2. runda
Mario Vilella Martinez 2 6 6
Raul Brancaccio 0 1 4
18.09.19
2. runda
Andrej Martin 2 7 6
Eduard Esteve Lobato 0 64 3
18.09.19
2. runda
Federico Gaio 2 6 6
Viktor Galovic 0 4 4
18.09.19
2. runda
Taro Daniel 2 6 6
Daniel Munoz-De La Nava 0 3 4
18.09.19
2. runda
Elliot Benchetrit 2 6 3 6
Maxime Chazal 1 3 6 4
18.09.19
2. runda
Alejandro Davidovich Fokina 2 7 7
Jeremy Jahn 0 5 5
mężczyźni singel halowa United Kingdom Glasgow Challenger sety 1 2 3 4 5
18.09.19
2. runda
Mathias Bourgue 2 7 3 7
Lukas Klein 1 5 6 62
18.09.19
2. runda
Emil Ruusuvuori 2 7 4 6
Jonathan Mridha 1 5 6 3
18.09.19
2. runda
Mirza Basic 2 6 6
Karol Drzewiecki 0 4 3
18.09.19
2. runda
Cem Ilkel 2 6 6 6
Luca Vanni 1 710 2 0
mężczyźni singel dywanowa Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger sety 1 2 3 4 5
18.09.19
2. runda
Steven Diez 2 3 6 6
Luke Saville 1 6 4 1
18.09.19
2. runda
Kamil Majchrzak 2 6 6
Harry Bourchier 0 4 4
18.09.19
2. runda
Yasutaka Uchiyama 2 7 6
Akira Santillan 0 65 3
18.09.19
2. runda
Ji Sung Nam 2 6 6
Chang-Lin Tsai 0 4 1
18.09.19
2. runda
Alex Bolt 2 7 6
Miliaan Niesten 0 5 4
18.09.19
2. runda
Marc Polmans 2 6 6
Sasi Kumar Mukund 0 4 1
18.09.19
2. runda
Andrew Harris 2 7 6
Tsung-Hua Yang 0 66 3
18.09.19
2. runda
Frederico Ferreira Silva 2 7 1 6
Yosuke Watanuki 1 66 6 3
18.09.19
2. runda
Go Soeda 2 6 6
Chun Hsin Tseng 0 2 3
18.09.19
2. runda
Jiri Vesely 2 7 6
Teimuraz Gabashvili 0 66 1
18.09.19
2. runda
Jason Jung 2 6 6
Renta Tokuda 0 2 3
mężczyźni singel ceglana Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
18.09.19
1. runda
Ivan Nedelko 2 6 6
Andrea Fiorentini 0 1 2
18.09.19
1. runda
Marsel Ilhan 1 3
Christopher Patzanovsky krecz 0 0
18.09.19
1. runda
Kacper Zuk 2 6 6
Andrej Krajcik 0 1 1
18.09.19
1. runda
Jan Zielinski 2 6 7
Alejandro Hoyos Franco 0 3 63
18.09.19
1. runda
Mike Urbanija 2 6 6
Gabriele Bosio 0 2 0
18.09.19
1. runda
Kelsey Stevenson 2 6 6
Bogdan Bajic 0 1 0
18.09.19
1. runda
Kai Wehnelt 2 6 7
Carlo Alberto Fossati 0 3 63
18.09.19
1. runda
Denys Klok 2 6 6
Cengiz Aksu 0 4 3
18.09.19
1. runda
Luka Pavlovic 2 6 6
Pelle Boerma 0 2 1
18.09.19
1. runda
Michael Vrbensky 2 6 6
Adil Kalyanpur 0 4 1
mężczyźni singel ceglana Egypt M15 Cairo sety 1 2 3 4 5
18.09.19
1. runda
Maciej Rajski 2 3 7 6
Amr Asrawy 1 6 5 3
18.09.19
1. runda
Stefano Battaglino 2 6 7
Keivon Tabrizi 0 2 5
18.09.19
1. runda
Mathieu Perchicot 2 6 6
Michal Skonieczny 0 2 2
18.09.19
1. runda
Dimitriy Voronin 2 6 6
Joshua Luck 0 1 3
18.09.19
1. runda
Bart Van Den Berg 2 6 6 6
Pierre Delage 1 76 4 3
18.09.19
1. runda
Patric Prinoth 2 6 6
Artem Oganesyan 0 4 2
18.09.19
1. runda
Jose Fco. Vidal Azorin 2 6 7
Victor Ernaelsteen 0 2 65
mężczyźni singel twarda USA M15 Fayetteville sety 1 2 3 4 5
18.09.19
1. runda
Nick Chappell 2 6 6
Jody Maginley 0 3 1
mężczyźni singel ceglana China M15 Nanchang sety 1 2 3 4 5
18.09.19
1. runda
Ryota Tanuma 2 2 6 7
Oleg Khotkov 1 6 3 5
18.09.19
1. runda
Kousuke Ogura 2 7 7
Ye Cong Mo 0 66 63
18.09.19
1. runda
Kaza Vinayak Sharma 2 6 6
Nitin Kumar Sinha 0 1 3
18.09.19
1. runda
Jianhui Li 2 7 6
Yu Hsiang Chiu 0 5 4
18.09.19
1. runda
Makoto Ochi 2 6 6
Aoran Wang 0 4 2
18.09.19
1. runda
Yan Sabanin 2 6 6
Shinnosuke Hiramatsu 0 3 1
18.09.19
1. runda
S.prithvi Sekhar 2 4 6 6
Xian Yao Zhou 1 6 3 4
18.09.19
1. runda
Sheng Tang 2 6 6
Naifu Zhang 0 0 0
mężczyźni singel halowa Finland M15 Pajulahti sety 1 2 3 4 5
18.09.19
1. runda
Baptiste Crepatte 2 6 7
Timur Kiuamov 0 4 5
18.09.19
1. runda
Alibek Kachmazov 2 6 6
Arvid Nordquist 0 1 2
18.09.19
1. runda
David Jorda Sanchis 2 4 6 7
Masi Sarpola 1 6 3 63
18.09.19
1. runda
Francesco Vilardo 2 6 6
Sizya Ernest Kivanda 0 3 3
18.09.19
1. runda
Sergei Pogosian 2 6 1 6
Tom Hands 1 3 6 3
18.09.19
1. runda
Egor Noskin 2 6 6
Roni Rikkonen 0 3 1
18.09.19
1. runda
Yanki Erel 2 6 6
Roni Mikael Hietaranta 0 0 2
mężczyźni singel ceglana Kazakhstan M15 Shymkent sety 1 2 3 4 5
18.09.19
1. runda
Dostanbek Tashbulatov 1 5 6 5
Kristian Lozan krecz 0 7 3 1
18.09.19
1. runda
Beibit Zhukayev 2 6 7
Timur Maulenov 0 2 61
18.09.19
1. runda
Grigoriy Lomakin 2 7 6
Artsiom Bardzin 0 63 1
18.09.19
1. runda
Vladyslav Manafov 2 6 7 6
Ivan Davydov 1 75 64 3
18.09.19
1. runda
Mikhail Fufygin 1 w/o
Saida'Lo Saidkarimov 0
18.09.19
1. runda
Colin Van Beem 2 7 4 6
Bekkhan Atlangeriev 1 5 6 2
18.09.19
1. runda
Leonid Sheyngezikht 2 6 6
Vladislav Sveridenko 0 1 3
18.09.19
1. runda
Matvey Khomentovskiy 2 2 6 6
Gleb Blekher 1 6 2 4
18.09.19
1. runda
Sergey Fomin 2 6 6
Alexander Igoshin 0 2 0
18.09.19
1. runda
George Tsivadze 2 6 6
Alexander Ovcharov 0 1 4
18.09.19
1. runda
Matvey Minin 2 6 6
Timur Khabibulin 0 4 4
mężczyźni singel ceglana Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
18.09.19
1. runda
Anas Fattar 2 6 6 7
Octavio Volpi 1 3 72 67
18.09.19
1. runda
Anis Ghorbel 2 6 5 6
Franco Feitt 1 3 7 3
18.09.19
1. runda
Moez Echargui 2 6 2 6
Mohamed Nazim Makhlouf 1 4 6 4
18.09.19
1. runda
Aziz Dougaz 2 6 6
Mikalai Haliak 0 3 1
mężczyźni singel ceglana Romania M15 Targu Mures sety 1 2 3 4 5
18.09.19
1. runda
Bogdan Borza 2 7 4 6
Jim Walder 1 5 6 3
18.09.19
1. runda
Oleg Prihodko 2 6 1 7
Mikhail Korovin 1 2 6 63
18.09.19
1. runda
Stefan Palosi 2 6 6
Luca George Tatomir 0 4 0
18.09.19
1. runda
Oleksii Krutykh 2 6 6
Lorenzo Vatteroni 0 0 2
18.09.19
1. runda
Nicholas David Ionel 2 6 7
Kirill Kivattsev 0 4 65
18.09.19
1. runda
Dan Alexandru Tomescu 2 6 6
Vladimir Filip 0 1 1
18.09.19
1. runda
Sebastian Gima 2 6 7
Radu Mihai Papoe 0 2 5
18.09.19
1. runda
Nini Gabriel Dica 2 6 def.
Serban Mucenic 0 0
18.09.19
1. runda
Petru-Alexandru Luncanu 2 2 6 6
Dominik Nazaruk 1 6 1 3
mężczyźni singel ceglana Serbia M15 Zlatibor sety 1 2 3 4 5
18.09.19
1. runda
Filip Misolic 2 6 6
Mihailo Radosavljevic 0 3 2
18.09.19
1. runda
Marko Miladinovic 2 6 7
Shendrit Deari 0 1 64
18.09.19
1. runda
Nemanja Malesevic 2 7 6
Tim Heger 0 5 1
mężczyźni singel twarda Australia M25 Cairns sety 1 2 3 4 5
18.09.19
1. runda
Brandon Walkin 2 6 3 7
Connor Johnson 1 2 6 5
18.09.19
1. runda
Lucas Vuradin 2 3 6 6
Alexander Klintcharov 1 6 2 3
18.09.19
1. runda
James Ibrahim 2 6 6 6
Matthew Christopher Romios 1 73 3 1
18.09.19
1. runda
Benard Bruno Nkomba 2 6 6
Calum Puttergill 0 4 4
18.09.19
1. runda
Vladyslav Orlov 2 6 6
Cameron Green 0 4 2
18.09.19
1. runda
Alexis Musialek 2 7 7
Aaron Addison 0 66 64
18.09.19
1. runda
Thomas Fancutt 2 6 6
Dane Sweeny 0 2 1
18.09.19
1. runda
Alexander Crnokrak 2 6 6
Rhett Purcell 0 1 2
18.09.19
1. runda
Bradley Mousley 2 7 6
Jayden Court 0 66 4
18.09.19
1. runda
Brydan Klein 2 6 6
George Loffhagen 0 2 1
mężczyźni singel ceglana Spain M25 Madrid sety 1 2 3 4 5
18.09.19
1. runda
Robin Stanek 2 6 6
Sergi Perez Contri 0 4 2
18.09.19
1. runda
Carlos Lopez Montagud 2 6 6 6
Jan Satral 1 3 71 1
18.09.19
1. runda
Daniele Capecchi 2 6 5 6
Alejandro Moro Canas 1 3 7 3
18.09.19
1. runda
Alex Marti Pujolras 2 5 7 6
Stefano Baldoni 1 7 64 4
18.09.19
1. runda
Maxime Mora 2 7 6 6
Alexander Zhurbin 1 64 73 2
18.09.19
1. runda
Carlos Sanchez Jover 2 6 6
Xavier Gabarro 0 2 3
18.09.19
1. runda
Daniel Dutra Da Silva 2 6 6
Benjamin Winter Lopez 0 3 4
18.09.19
1. runda
Jaume Pla Malfeito 2 6 6
Louis Dussin 0 2 2
mężczyźni singel halowa France M25+H Plaisir sety 1 2 3 4 5
18.09.19
1. runda
Joffrey De Schepper 2 6 6
Arthur Reymond 0 4 1
18.09.19
1. runda
Christopher Heyman 1 4 6 2
Alen Avidzba krecz 0 6 3 0
18.09.19
1. runda
Kyrian Jacquet 2 4 6 6
Maxime Tchoutakian 1 6 3 3
18.09.19
1. runda
Lilian Breut 2 7 6
Ronan Joncour 0 61 2
18.09.19
1. runda
Gregoire Jacq 1 4
Tobias Simon krecz 0 4
18.09.19
1. runda
Antoine Bellier 2 6 6 6
Niels Lootsma 1 4 74 3
18.09.19
1. runda
Christian Samuelsson 2 7 6
Florian Lakat 0 5 1
18.09.19
1. runda
Yannick Mertens 2 6 6
Harry David Meehan 0 3 2
mężczyźni singel halowa France Metz sety 1 2 3 4 5
18.09.19
1. runda
Gilles Simon 2 6 6
Marius Copil 0 3 4
mężczyźni singel ceglana Romania Sibiu Challenger sety 1 2 3 4 5
18.09.19
2. runda
Pedja Krstin 2 6 6
Michal Dembek 0 4 2
18.09.19
2. runda
Alex Molcan 2 5 6 6
Nikola Milojevic 1 7 1 3
18.09.19
2. runda
Filip Cristian Jianu 2 7 6
Filip Horansky 0 63 3
18.09.19
2. runda
Nino Serdarusic 2 6 6
Tallon Griekspoor 0 3 4
18.09.19
2. runda
Blaz Rola 2 6 4 6
Fabien Reboul 1 3 6 3
18.09.19
2. runda
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Bernabe Zapata Miralles 0 2 4
18.09.19
2. runda
Pedro Sousa 2 6 6
Petr Nouza 0 3 1
18.09.19
2. runda
Pedro Martinez Portero 0 4 2
Jelle Sels 2 6 6
18.09.19
2. runda
Zdenek Kolar 2 6 6
Dmitry Popko 0 1 2
mężczyźni singel halowa Russia St. Petersburg sety 1 2 3 4 5
18.09.19
1. runda
Joao Sousa 2 6 6
Jozef Kovalik 0 2 3
18.09.19
1. runda
Marton Fucsovics 2 7 6
Alexey Vatutin 0 5 1
mężczyźni debel halowa USA Columbus Challenger sety 1 2 3 4 5
18.09.19
1. runda
James Cerretani/Maxime Cressy 2 6 6
Cannon Kingsley/J Mercer 0 4 3
mężczyźni debel dywanowa Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger sety 1 2 3 4 5
18.09.19
1. runda
Yu Hsiou Hsu/Jimmy Wang 2 6 6
John-Paul Fruttero/Enrique Lopez-Perez 0 4 3
mężczyźni debel halowa France Metz sety 1 2 3 4 5
18.09.19
1. runda
Nicolas Mahut/Edouard Roger-Vasselin 2 6 6
Tristan Lamasine/Jo-Wilfried Tsonga 0 2 4
mężczyźni debel ceglana Romania Sibiu Challenger sety 1 2 3 4 5
18.09.19
1. runda
Filip Cristian Jianu/Nikolas Sanchez-Izquierdo 0 3 1
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 2 6 6
mężczyźni debel halowa Russia St. Petersburg sety 1 2 3 4 5
18.09.19
1. runda
Matteo Berrettini/Simone Bolelli 2 6 6
Roman Jebavy/Philipp Oswald 0 2 2
18.09.19
1. runda
Roberto Carballes Baena/Andres Molteni 2 6 6 10
Evgeny Karlovskiy/Andrey Rublev 1 75 2 2