USA F33 (Columbus) 2018 live score, wyniki live
TenisLive.pl
Wszystkie mecze
Mężczyzni
Kobiety
TURNIEJE TENIS LIVE
WSZYSTKIE TURNIEJE
ATP: Davis Cup World
ATP: Andria Challenger
ATP: Pune Challenger
ATP: Chile F2 (Santiago)
ATP: Czech Republic F11
ATP: Egypt F28 (Sharm
ATP: Panama F4 (Panama)
ATP: South Africa F1
ATP: Tunisia F41 (Monastir)
ATP: Turkey F37 (Antalya)
ATP: USA F33 (Columbus)
TENISOWE RANKINGI
Ranking ATP
Ranking WTA
PARTNERCZY
TenisInfo.pl
- tenis statystyki
1x2tip.com - Typy typerów
Tennis stats and predictions
Live tenis
Nie zaczęte
Zakończone
Moje mecze (0)
USA F33 (Columbus) live, $25K
USA F33 (Columbus)
sety
1
2
3
4
5
24.11.18
Finał
Roberto Ortega-Olmedo
2
3
6
6
H2H
Jack Findel-Hawkins
1
6
2
2
23.11.18
Półfinał
Roberto Ortega-Olmedo
2
7
7
H2H
Maxime Cressy
0
6
7
6
5
23.11.18
Półfinał
Jack Findel-Hawkins
2
6
6
7
H2H
Andrew Watson
1
7
1
2
6
5
22.11.18
Ćwierćfinał
Roberto Ortega-Olmedo
1
6
4
H2H
Jenson Brooksby
krecz
0
0
1
22.11.18
Ćwierćfinał
Jack Findel-Hawkins
2
7
6
H2H
Kyle Seelig
0
6
2
4
22.11.18
Ćwierćfinał
Andrew Watson
2
6
7
H2H
Jonathan Chang
0
4
6
6
22.11.18
Ćwierćfinał
Maxime Cressy
2
7
7
H2H
Pavel Krainik
0
5
6
2
21.11.18
2. runda
Roberto Ortega-Olmedo
2
6
6
H2H
John Mcnally
0
1
2
21.11.18
2. runda
Pavel Krainik
2
6
6
H2H
Paul Oosterbaan
0
4
3
21.11.18
2. runda
Jack Findel-Hawkins
2
6
5
6
H2H
Denis Yevseyev
1
4
7
2
21.11.18
2. runda
Jonathan Chang
2
3
6
7
H2H
Cannon Kingsley
1
6
1
5
21.11.18
2. runda
Kyle Seelig
2
6
6
H2H
Michael Geerts
0
1
3
21.11.18
2. runda
Andrew Watson
2
4
7
6
H2H
Henry Craig
1
6
6
5
4
21.11.18
2. runda
Jenson Brooksby
2
6
6
H2H
Mark Whitehouse
0
1
4
21.11.18
2. runda
Maxime Cressy
2
7
6
H2H
Gijs Brouwer
0
6
13
2
19.11.18
1. runda
Denis Yevseyev
2
6
7
H2H
Shahin Khaledan
0
2
5
19.11.18
1. runda
Jack Findel-Hawkins
2
6
6
H2H
Maxime Mora
0
4
3
19.11.18
1. runda
Henry Craig
2
6
6
H2H
Tim Seibert
0
3
4
19.11.18
1. runda
Maxime Cressy
2
6
6
H2H
Dragos Constantin Ignat
0
4
3
20.11.18
1. runda
Roberto Ortega-Olmedo
2
6
6
H2H
Jacob Dunbar
0
2
2
20.11.18
1. runda
Pavel Krainik
1
6
1
H2H
Alafia Ayeni
krecz
0
4
0
20.11.18
1. runda
Michael Geerts
2
6
6
H2H
Vasile-Alexandru Ghilea
0
4
2
20.11.18
1. runda
Mark Whitehouse
2
6
6
H2H
Tim Ruehl
0
2
3
20.11.18
1. runda
Paul Oosterbaan
2
7
5
6
H2H
Diego Hidalgo
1
6
5
7
3
20.11.18
1. runda
Jonathan Chang
2
6
4
6
H2H
Ronnie Schneider
1
4
6
2
20.11.18
1. runda
Kyle Seelig
1
5
H2H
Adam El Mihdawy
krecz
0
0
20.11.18
1. runda
Gijs Brouwer
2
6
7
H2H
Dominik Kellovsky
0
3
6
5
20.11.18
1. runda
Andrew Watson
2
7
6
H2H
Harrison Adams
0
5
4
20.11.18
1. runda
John Mcnally
2
7
7
H2H
Alex Kobelt
0
6
5
5
20.11.18
1. runda
Jenson Brooksby
2
6
6
H2H
Danny Thomas
0
3
3
20.11.18
1. runda
Cannon Kingsley
2
6
3
6
H2H
Boris Butulija
1
1
6
3
18.11.18
Klasyf.
Dragos Constantin Ignat
2
7
1
6
H2H
Jack Murray
1
5
6
4
18.11.18
Klasyf.
Paul Oosterbaan
2
6
6
H2H
Jacob Waretti
0
1
0
18.11.18
Klasyf.
Jonathan Chang
2
6
6
H2H
Dillon Early
0
1
0
18.11.18
Klasyf.
Tim Ruehl
2
6
6
H2H
J Mercer
0
3
0
18.11.18
Klasyf.
Boris Butulija
2
6
6
H2H
Varun Luthra
0
0
0
18.11.18
Klasyf.
Jacob Dunbar
2
6
6
H2H
Kooros Ghasemi
0
1
0
18.11.18
Klasyf.
Jenson Brooksby
2
6
6
H2H
Samuel Philp
0
3
2
18.11.18
Klasyf.
Alex Kobelt
2
6
6
H2H
Boris Arias
0
1
4
17.11.18
1. runda klasyf.
Boris Arias
2
6
7
H2H
Varun Jayaram
0
2
5
17.11.18
1. runda klasyf.
Dragos Constantin Ignat
2
6
6
6
H2H
James Kent Trotter
1
2
7
2
1
17.11.18
1. runda klasyf.
Kooros Ghasemi
2
7
3
6
H2H
Nils Ellefsen
1
6
6
6
4
17.11.18
1. runda klasyf.
Tim Ruehl
2
6
6
H2H
Andrzej Urjasz
0
1
2
17.11.18
1. runda klasyf.
Jack Murray
2
6
6
H2H
Christopher Rosensteel
0
2
2
17.11.18
1. runda klasyf.
Boris Butulija
2
7
6
H2H
Robert Cash
0
5
1
17.11.18
1. runda klasyf.
Jenson Brooksby
2
6
6
H2H
Brett Forman
0
2
4
17.11.18
1. runda klasyf.
Alex Kobelt
2
6
6
H2H
Nick Lagaev
0
4
3
17.11.18
1. runda klasyf.
Varun Luthra
2
6
6
H2H
Tim Uy
0
1
1
17.11.18
1. runda klasyf.
Jacob Waretti
2
6
6
H2H
Joshua Lawrence, Jr.
0
1
0
17.11.18
1. runda klasyf.
J Mercer
2
6
6
H2H
Bartosz Losiak
0
4
2
17.11.18
1. runda klasyf.
Samuel Philp
2
6
6
H2H
David Ralph Dalessandro
0
0
0
17.11.18
1. runda klasyf.
Dillon Early
2
6
6
H2H
Daniel Vieira
0
1
0
USA F33 (Columbus)
sety
1
2
3
4
5
19.11.18
Finał
Jack Findel-Hawkins/Korey Lovett
2
4
6
10
H2H
Alex Kobelt/James Kent Trotter
1
6
4
7
19.11.18
Półfinał
Jack Findel-Hawkins/Korey Lovett
2
6
6
H2H
Kyle Seelig/Tim Seibert
0
3
0
19.11.18
Półfinał
Alex Kobelt/James Kent Trotter
2
7
6
H2H
Boris Arias/Ian Dempster
0
6
6
4
19.11.18
Ćwierćfinał
Boris Arias/Ian Dempster
2
6
4
10
H2H
Roberto Ortega-Olmedo/Denis Yevseyev
1
3
6
5
19.11.18
Ćwierćfinał
Kyle Seelig/Tim Seibert
2
6
2
10
H2H
Henry Craig/Mark Whitehouse
1
3
6
5
19.11.18
Ćwierćfinał
Jack Findel-Hawkins/Korey Lovett
2
6
6
H2H
Maxime Cressy/Nicolas Meister
0
4
3
19.11.18
Ćwierćfinał
Alex Kobelt/James Kent Trotter
2
4
6
10
H2H
Vasile-Alexandru Ghilea/Shahin Khaledan
1
6
3
6
19.11.18
1. runda
Boris Arias/Ian Dempster
2
6
4
10
H2H
Cannon Kingsley/John Mcnally
1
3
6
7
19.11.18
1. runda
Maxime Cressy/Nicolas Meister
2
6
6
H2H
Jonathan Chang/Andrew Watson
0
1
1
19.11.18
1. runda
Vasile-Alexandru Ghilea/Shahin Khaledan
2
6
7
H2H
Dominik Kellovsky/Tim Ruehl
0
4
6
5
19.11.18
1. runda
Henry Craig/Mark Whitehouse
2
6
3
10
H2H
Hunter Johnson/Yates Johnson
1
2
6
6
19.11.18
1. runda
Kyle Seelig/Tim Seibert
2
6
6
10
H2H
Robert Cash/J Mercer
1
2
7
5
2
19.11.18
1. runda
Jack Findel-Hawkins/Korey Lovett
2
6
7
H2H
Michael Geerts/Diego Hidalgo
0
3
6
4
19.11.18
1. runda
Roberto Ortega-Olmedo/Denis Yevseyev
2
7
6
H2H
Pavel Krainik/Maxime Mora
0
5
2
19.11.18
1. runda
Alex Kobelt/James Kent Trotter
2
7
4
10
H2H
John-Paul Fruttero/Ronnie Schneider
1
6
5
6
8
<