Turkey F38 (Antalya) 2018 live score, wyniki live
TenisLive.pl
Wszystkie mecze
Mężczyzni
Kobiety
TURNIEJE TENIS LIVE
WSZYSTKIE TURNIEJE
ATP: Australian Open (Asia
ATP: Cameroon F1 (Yaounde)
ATP: Chile F3 (Antofagasta)
ATP: Czech Republic F12
ATP: Dominican Republic F1
ATP: Egypt F29 (Cairo)
ATP: South Africa F2
ATP: Tunisia F42 (Monastir)
ATP: Turkey F38 (Antalya)
ATP: USA F34 (Waco)
TENISOWE RANKINGI
Ranking ATP
Ranking WTA
PARTNERCZY
TenisInfo.pl
- tenis statystyki
1x2tip.com - Typy typerów
Tennis stats and predictions
Live tenis
Nie zaczęte
Zakończone
Moje mecze (0)
Turkey F38 (Antalya) live, $15K
Turkey F38 (Antalya)
sety
1
2
3
4
5
02.12.18
Finał
Ronald Slobodchikov
2
6
7
H2H
Edris Fetisleam
0
2
5
02.12.18
Półfinał
Ronald Slobodchikov
2
6
6
H2H
Geronimo Espin Busleiman
0
2
1
02.12.18
Półfinał
Edris Fetisleam
2
6
6
H2H
Vladimir Korolev
0
1
0
01.12.18
Ćwierćfinał
Ronald Slobodchikov
2
7
6
H2H
Maciej Rajski
0
6
4
1
01.12.18
Ćwierćfinał
Geronimo Espin Busleiman
2
2
6
6
H2H
Benjamin Dhoe
1
6
1
4
01.12.18
Ćwierćfinał
Vladimir Korolev
2
6
6
H2H
Jeroen Vanneste
0
3
4
01.12.18
Ćwierćfinał
Edris Fetisleam
1
3
H2H
Dejan Katic
krecz
0
6
30.11.18
2. runda
Maciej Rajski
1
w/o
H2H
Franco Capalbo
0
30.11.18
2. runda
Jeroen Vanneste
2
3
6
6
H2H
Yeongseok Jeong
1
6
4
3
30.11.18
2. runda
Ronald Slobodchikov
2
6
6
H2H
Andrey Uvarov
0
4
1
30.11.18
2. runda
Vladimir Korolev
2
3
6
6
H2H
Wilson Leite
1
6
1
1
30.11.18
2. runda
Edris Fetisleam
2
6
6
H2H
Ivan Marrero Curbelo
0
1
1
01.12.18
2. runda
Dejan Katic
2
3
6
6
H2H
Lucas Hellfritsch
1
6
1
2
01.12.18
2. runda
Geronimo Espin Busleiman
2
6
6
H2H
Bogdan Ionut Apostol
0
2
1
01.12.18
2. runda
Benjamin Dhoe
2
6
3
7
H2H
Shalva Dzhanashia
1
2
6
5
27.11.18
1. runda
Dejan Katic
2
6
6
H2H
Alexander Boborykin
0
2
0
27.11.18
1. runda
Maciej Rajski
1
3
H2H
Gabriel Donev
krecz
0
2
27.11.18
1. runda
Shalva Dzhanashia
2
7
6
H2H
Cing-Yang Meng
0
6
2
2
27.11.18
1. runda
Franco Capalbo
2
6
6
H2H
Arjun Mehrotra
0
0
2
27.11.18
1. runda
Benjamin Dhoe
2
6
4
7
H2H
Federico Lucini
1
2
6
5
27.11.18
1. runda
Ivan Marrero Curbelo
2
6
6
H2H
Runyu Zhao
0
2
1
27.11.18
1. runda
Lucas Hellfritsch
2
6
6
H2H
Vlad Cristian Niculae
0
0
0
27.11.18
1. runda
Edris Fetisleam
2
6
4
6
H2H
Milan Drinic
1
3
6
0
28.11.18
1. runda
Wilson Leite
2
6
6
H2H
Uisung Park
0
3
1
28.11.18
1. runda
Jeroen Vanneste
2
6
6
H2H
Oscar Mancineiras Cornella
0
4
2
28.11.18
1. runda
Ronald Slobodchikov
2
7
6
6
H2H
Corrado Summaria
1
5
7
7
4
28.11.18
1. runda
Bogdan Ionut Apostol
2
6
6
H2H
Nabi Kustepe
0
2
1
28.11.18
1. runda
Vladimir Korolev
2
7
6
H2H
Matyas Fuele
0
5
4
28.11.18
1. runda
Yeongseok Jeong
2
4
6
6
H2H
Vladislav Melnic
1
6
3
2
28.11.18
1. runda
Andrey Uvarov
1
7
4
4
H2H
Grigoriy Lomakin
krecz
0
6
3
30.11.18
1. runda
Geronimo Espin Busleiman
2
4
6
6
H2H
Karlo Cubelic
1
6
3
0
26.11.18
Klasyf.
Maciej Rajski
1
5
6
3
H2H
Plamen Milushev
krecz
0
7
3
0
26.11.18
Klasyf.
Vladimir Korolev
2
6
6
H2H
Ivan Zaytsev
0
0
1
26.11.18
Klasyf.
Ivan Marrero Curbelo
2
6
6
H2H
Hristo Valeov
0
1
1
26.11.18
Klasyf.
Lucas Hellfritsch
2
4
7
6
H2H
Runyu Zhao
1
6
6
6
3
26.11.18
Klasyf.
Matyas Fuele
2
6
4
6
H2H
Oscar Mancineiras Cornella
1
2
6
4
26.11.18
Klasyf.
Yeongseok Jeong
2
6
6
H2H
Senne Braun
0
4
0
26.11.18
Klasyf.
Federico Lucini
2
1
7
6
H2H
Shao-Fan Liu
1
6
5
3
26.11.18
Klasyf.
Andrey Uvarov
2
7
6
H2H
Karlo Cubelic
0
5
2
25.11.18
2. runda klasyf.
Maciej Rajski
2
6
6
H2H
Cihan Akay
0
0
1
25.11.18
2. runda klasyf.
Oscar Mancineiras Cornella
2
6
6
H2H
Jung Hoon Kim
0
3
2
25.11.18
2. runda klasyf.
Plamen Milushev
2
6
7
H2H
Bjorn Nareyka
0
0
6
2
25.11.18
2. runda klasyf.
Vladimir Korolev
2
6
6
H2H
Gabriel Sanchez
0
1
2
25.11.18
2. runda klasyf.
Shao-Fan Liu
2
6
6
H2H
Klim Ivanov
0
0
0
25.11.18
2. runda klasyf.
Ivan Marrero Curbelo
2
6
6
H2H
Demetris Azoides
0
2
2
25.11.18
2. runda klasyf.
Runyu Zhao
2
6
6
H2H
Hans Albert Schubert
0
4
2
25.11.18
2. runda klasyf.
Karlo Cubelic
2
6
6
H2H
Ruslan Khunarikov
0
3
4
25.11.18
2. runda klasyf.
Lucas Hellfritsch
2
6
6
H2H
Carles Batlle
0
1
1
25.11.18
2. runda klasyf.
Matyas Fuele
2
6
7
6
H2H
Viktor Nikitin
1
7
4
6
7
2
25.11.18
2. runda klasyf.
Yeongseok Jeong
2
6
6
H2H
Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata
0
0
0
25.11.18
2. runda klasyf.
Hristo Valeov
2
6
6
H2H
Andrej Duric
0
1
1
25.11.18
2. runda klasyf.
Federico Lucini
2
6
6
H2H
Sharvil Nawghare
0
2
3
25.11.18
2. runda klasyf.
Ivan Zaytsev
2
6
6
H2H
Max Van Wijk
0
3
3
25.11.18
2. runda klasyf.
Andrey Uvarov
2
7
7
H2H
Vincentiu Andrei Niculescu
0
5
6
5
25.11.18
2. runda klasyf.
Senne Braun
2
4
6
7
H2H
Egor Matvievici
1
6
4
6
5
24.11.18
1. runda klasyf.
Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata
2
6
6
H2H
Gorkem Yuksel Inan
0
1
0
24.11.18
1. runda klasyf.
Vincentiu Andrei Niculescu
2
6
6
H2H
Cesar Carmona
0
0
3
24.11.18
1. runda klasyf.
Ruslan Khunarikov
2
6
6
6
H2H
Michael Jalpota
1
2
7
3
0
24.11.18
1. runda klasyf.
Matyas Fuele
2
6
6
H2H
Damir Khalilov
0
4
2
24.11.18
1. runda klasyf.
Hans Albert Schubert
2
7
4
6
H2H
Sergey Bolotov
1
6
5
6
4
24.11.18
1. runda klasyf.
Bjorn Nareyka
2
6
6
H2H
Louis Truong
0
0
0
24.11.18
1. runda klasyf.
Carles Batlle
2
6
6
H2H
Artsiom Dabryian
0
1
1
24.11.18
1. runda klasyf.
Hristo Valeov
2
6
6
H2H
Ilia Liamkin
0
0
0
24.11.18
1. runda klasyf.
Federico Lucini
2
6
6
H2H
Robert Gurtler
0
0
2
24.11.18
1. runda klasyf.
Ivan Zaytsev
2
1
7
7
H2H
Constantinos Papavasiliou
1
6
5
6
2
24.11.18
1. runda klasyf.
Senne Braun
2
6
6
H2H
Kerim Esiev
0
3
2
Turkey F38 (Antalya)
sety
1
2
3
4
5
26.11.18
Finał
Wilson Leite/Jeroen Vanneste
2
6
6
H2H
Yeongseok Jeong/Uisung Park
0
2
2
26.11.18
Półfinał
Yeongseok Jeong/Uisung Park
1
w/o
H2H
Cing-Yang Meng/Corrado Summaria
0
26.11.18
Półfinał
Wilson Leite/Jeroen Vanneste
2
6
2
10
H2H
Vladimir Korolev/Andrey Uvarov
1
4
6
7
26.11.18
Ćwierćfinał
Yeongseok Jeong/Uisung Park
1
w/o
H2H
Franco Capalbo/Geronimo Espin Busleiman
0
26.11.18
Ćwierćfinał
Vladimir Korolev/Andrey Uvarov
2
6
6
10
H2H
Alexander Boborykin/Sergey Bolotov
1
1
7
6
5
26.11.18
Ćwierćfinał
Wilson Leite/Jeroen Vanneste
2
6
6
H2H
Benjamin Dhoe/Lucas Hellfritsch
0
1
3
26.11.18
Ćwierćfinał
Cing-Yang Meng/Corrado Summaria
1
w/o
H2H
Grigoriy Lomakin/Maciej Rajski
0
26.11.18
1. runda
Franco Capalbo/Geronimo Espin Busleiman
2
6
2
13
H2H
Edris Fetisleam/Vladislav Melnic
1
4
6
11
26.11.18
1. runda
Yeongseok Jeong/Uisung Park
2
6
6
H2H
Klim Ivanov/Dejan Katic
0
1
4
26.11.18
1. runda
Vladimir Korolev/Andrey Uvarov
2
6
6
H2H
Bogdan Ionut Apostol/Luca George Tatomir
0
1
3
26.11.18
1. runda
Benjamin Dhoe/Lucas Hellfritsch
1
w/o
H2H
Shalva Dzhanashia/Ronald Slobodchikov
0
26.11.18
1. runda
Wilson Leite/Jeroen Vanneste
1
w/o
H2H
Oscar Mancineiras Cornella/Ivan Marrero Curbelo
0
26.11.18
1. runda
Alexander Boborykin/Sergey Bolotov
2
7
6
H2H
Cesar Carmona/Egor Matvievici
0
5
0
26.11.18
1. runda
Cing-Yang Meng/Corrado Summaria
2
6
6
H2H
Cihan Akay/Nabi Kustepe
0
2
1
26.11.18
1. runda
Grigoriy Lomakin/Maciej Rajski
2
6
6
H2H
Milan Drinic/Runyu Zhao
0
2
2
<