Turkey F38 (Antalya) 2017 live score, wyniki live

Turkey F38 (Antalya) live, $25K

mężczyźni singel ceglana Turkey Turkey F38 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Dmitry Popko 2 7 3 6
Dimitar Kuzmanov 1 5 6 3
14.10.17
Półfinał
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Tomas Liska 0 1 0
14.10.17
Półfinał
Dmitry Popko 2 7 3 6
Nikola Cacic 1 67 6 3
13.10.17
Ćwierćfinał
Nikola Cacic 2 6 6 7
Davide Galoppini 1 3 74 67
13.10.17
Ćwierćfinał
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Ronald Slobodchikov 0 3 3
13.10.17
Ćwierćfinał
Dmitry Popko 2 6 6
Riccardo Bonadio 0 3 3
13.10.17
Ćwierćfinał
Tomas Liska 2 7 6
Peter Torebko 0 63 4
12.10.17
2. runda
Peter Torebko 2 6 3 6
Julien Cagnina 1 2 6 2
12.10.17
2. runda
Nikola Cacic 2 6 4 7
Jordi Samper-Montana 1 1 6 63
12.10.17
2. runda
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Jeroen Vanneste 0 2 3
12.10.17
2. runda
Riccardo Bonadio 2 6 6
Nerman Fatic 0 1 4
12.10.17
2. runda
Dmitry Popko 2 6 6
Vlad Andrei Dumitru 0 1 0
12.10.17
2. runda
Ronald Slobodchikov 2 6 6
Marsel Ilhan 0 4 3
12.10.17
2. runda
Davide Galoppini 2 3 7 7
Mate Delic 1 6 5 5
12.10.17
2. runda
Tomas Liska 2 6 6
Maciej Rajski 0 2 4
10.10.17
1. runda
Maciej Rajski 2 1 7 6
Jose Olivares 1 6 5 0
10.10.17
1. runda
Riccardo Bonadio 2 1 6 6
Filippo Leonardi 1 6 3 2
10.10.17
1. runda
Jeroen Vanneste 2 6 6
Omer Touchmair 0 0 2
10.10.17
1. runda
Julien Cagnina 2 6 6
Jannis Kahlke 0 1 3
10.10.17
1. runda
Nerman Fatic 2 6 6
Jakob Johansson-Holm 0 2 4
10.10.17
1. runda
Ronald Slobodchikov 2 6 6
Vadim Alekseenko 0 2 0
10.10.17
1. runda
Davide Galoppini 2 7 6
Mike Urbanija 0 5 3
10.10.17
1. runda
Tomas Liska 2 7 6
Peter Nagy 0 5 2
11.10.17
1. runda
Peter Torebko 2 6 6
Augusto Laranja 0 4 0
11.10.17
1. runda
Jordi Samper-Montana 2 7 6
Alejandro Tabilo 0 65 2
11.10.17
1. runda
Marsel Ilhan 2 6 6
Robin Stanek 0 2 1
11.10.17
1. runda
Nikola Cacic 2 3 7 6
Alessandro Petrone 1 6 68 1
11.10.17
1. runda
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Pavel Nejedly 0 2 0
11.10.17
1. runda
Mate Delic 2 6 6
Juan Pablo Varillas 0 0 1
11.10.17
1. runda
Dmitry Popko 2 6 6
Sarp Agabigun 0 2 2
11.10.17
1. runda
Vlad Andrei Dumitru 2 6 6
Sefa Suluoglu 0 0 1
09.10.17
Klasyf.
Filippo Leonardi 2 6 1 7
Federico Maccari 1 2 6 5
09.10.17
Klasyf.
Vadim Alekseenko 2 6 7 6
Dan Dowson 1 75 5 0
09.10.17
Klasyf.
Mike Urbanija 2 6 6
Kevin Kaczynski 0 4 3
09.10.17
Klasyf.
Augusto Laranja 2 6 6
Stefan Vujic 0 1 2
09.10.17
Klasyf.
Jannis Kahlke 2 6 4 6
Domagoj Biljesko 1 2 6 4
09.10.17
Klasyf.
Pavel Nejedly 2 7 4 6
Marcelo Plaza 1 5 6 1
09.10.17
Klasyf.
Jakob Johansson-Holm 1 6
Yannik Reuter krecz 0 3
09.10.17
Klasyf.
Tomas Liska 2 6 3 6
Bastian Trinker 1 4 6 4
09.10.17
2. runda klasyf.
Filippo Leonardi 2 6 6
Marco Saffratti 0 0 2
09.10.17
2. runda klasyf.
Vadim Alekseenko 2 6 7
Besir Durguti 0 0 5
09.10.17
2. runda klasyf.
Bastian Trinker 2 6 6
Alessandro Coppini 0 1 4
09.10.17
2. runda klasyf.
Mike Urbanija 2 7 6
David Gorsic 0 69 0
09.10.17
2. runda klasyf.
Augusto Laranja 2 6 7 6
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 1 710 5 2
09.10.17
2. runda klasyf.
Yannik Reuter 2 6 6
Michele Longo 0 2 2
09.10.17
2. runda klasyf.
Jannis Kahlke 2 6 6
Arsenije Zlatanovic 0 1 0
09.10.17
2. runda klasyf.
Marcelo Plaza 2 6 6
Vasil Yehorov 0 3 0
09.10.17
2. runda klasyf.
Federico Maccari 2 6 6
Gleb Alekseenko 0 1 2
09.10.17
2. runda klasyf.
Kevin Kaczynski 2 6 6
Edward Hubner 0 4 4
09.10.17
2. runda klasyf.
Pavel Nejedly 2 6 6
Tahir Deniz Turgut 0 3 2
09.10.17
2. runda klasyf.
Domagoj Biljesko 2 6 6
Laelson Rodrigues 0 1 2
09.10.17
2. runda klasyf.
Dan Dowson 2 6 6
Jhoel Quinonez 0 0 0
09.10.17
2. runda klasyf.
Jakob Johansson-Holm 2 6 6
Ilari Vesanen 0 2 2
09.10.17
2. runda klasyf.
Stefan Vujic 2 6 6
Aria Harajchi 0 3 4
09.10.17
2. runda klasyf.
Tomas Liska 2 6 6
Alexander Mannapov 0 2 3
09.10.17
1. runda klasyf.
Gleb Alekseenko 2 6 6
Ronald Gabas 0 3 1
09.10.17
1. runda klasyf.
Filippo Leonardi 2 6 3 6
Nicholas Horton 1 4 6 2
09.10.17
1. runda klasyf.
Vadim Alekseenko 2 6 6
Pietro Pirolt 0 0 2
09.10.17
1. runda klasyf.
Arsenije Zlatanovic 2 6 6
Vincentiu Andrei Niculescu 0 3 2
09.10.17
1. runda klasyf.
Bastian Trinker 2 6 6
Juan Ignacio Batalla 0 4 0
09.10.17
1. runda klasyf.
Mike Urbanija 2 6 6
Artur Kulibaba 0 2 1
09.10.17
1. runda klasyf.
Augusto Laranja 2 6 6
Lorenzo Bresciani 0 0 1
09.10.17
1. runda klasyf.
Yannik Reuter 2 7 6
Alejandro Hoyos Franco 0 64 4
09.10.17
1. runda klasyf.
Jannis Kahlke 2 6 6
Alexandros Dinopoulos 0 1 2
09.10.17
1. runda klasyf.
Marcelo Plaza 2 6 6
Jannik Rother 0 3 0
09.10.17
1. runda klasyf.
Federico Maccari 2 6 6
Daniel Rua 0 0 3
09.10.17
1. runda klasyf.
Alexander Mannapov 2 6 6
Boris Butulija 0 3 3
09.10.17
1. runda klasyf.
Kevin Kaczynski 2 6 6
Prashant Sawant 0 0 0
09.10.17
1. runda klasyf.
Besir Durguti 2 7 6
Amad Ahmed 0 5 0
09.10.17
1. runda klasyf.
Vasil Yehorov 2 6 6
Nicolas Zaidman 0 1 4
09.10.17
1. runda klasyf.
Michele Longo 2 7 6
Bulut Ozcelik 0 5 3
09.10.17
1. runda klasyf.
Pavel Nejedly 2 6 0 6
Marvin Greven 1 3 6 1
09.10.17
1. runda klasyf.
Aria Harajchi 2 6 6
Damir Khalilov 0 2 0
09.10.17
1. runda klasyf.
Domagoj Biljesko 2 6 6
Daniils Batmanovs 0 0 0
09.10.17
1. runda klasyf.
Dan Dowson 2 6 6
Goran Duquesne 0 3 0
09.10.17
1. runda klasyf.
Jakob Johansson-Holm 2 6 6
Guillaume Dermiens 0 1 4
09.10.17
1. runda klasyf.
Stefan Vujic 2 4 6 6
Maxi Fellner 1 6 2 2
09.10.17
1. runda klasyf.
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Namazbek Diushembiev 0 0 1
09.10.17
1. runda klasyf.
Alessandro Coppini 2 6 6
Simon Porro 0 1 2
09.10.17
1. runda klasyf.
Jhoel Quinonez 2 7 3 6
Tegbir Singh Hara 1 62 6 4
09.10.17
1. runda klasyf.
David Gorsic 2 6 7
Mikko Rouvala 0 3 5
09.10.17
1. runda klasyf.
Tomas Liska 2 7 6
Federico Bertuccioli 0 65 4
09.10.17
1. runda klasyf.
Ilari Vesanen 2 6 6
Lukas Matic 0 3 4
09.10.17
1. runda klasyf.
Tahir Deniz Turgut 2 6 5 6
Pablo Andres Pina Ubilla 1 3 7 2
09.10.17
1. runda klasyf.
Edward Hubner 2 6 6
Evgeniy Babak 0 2 0
09.10.17
1. runda klasyf.
Laelson Rodrigues 2 6 6
Pedro Muratori 0 0 0
09.10.17
1. runda klasyf.
Marco Saffratti 2 6 7
Andrea Zanetti 0 2 5
mężczyźni debel ceglana Turkey Turkey F38 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
09.10.17
Finał
Nikola Cacic/Dmitry Popko 2 6 6
Peter Torebko/Jeroen Vanneste 0 1 4
09.10.17
Półfinał
Peter Torebko/Jeroen Vanneste 2 6 1 11
Domagoj Biljesko/Alejandro Tabilo 1 4 6 9
09.10.17
Półfinał
Nikola Cacic/Dmitry Popko 2 6 6
Dan Dowson/Jordi Samper-Montana 0 4 3
09.10.17
Ćwierćfinał
Domagoj Biljesko/Alejandro Tabilo 2 6 6
Sarp Agabigun/Tuna Altuna 0 4 3
09.10.17
Ćwierćfinał
Peter Torebko/Jeroen Vanneste 2 6 7
Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Caio Silva 0 2 5
09.10.17
Ćwierćfinał
Dan Dowson/Jordi Samper-Montana 2 7 6
Marvin Greven/Jannis Kahlke 0 63 3
09.10.17
Ćwierćfinał
Nikola Cacic/Dmitry Popko 2 7 6
Davide Galoppini/Filippo Leonardi 0 5 2
09.10.17
1. runda
Davide Galoppini/Filippo Leonardi 2 6 6
Evgeniy Babak/Daniils Batmanovs 0 0 0
09.10.17
1. runda
Sarp Agabigun/Tuna Altuna 2 1 6 10
Guillaume Dermiens/Goran Duquesne 1 6 3 4
09.10.17
1. runda
Marvin Greven/Jannis Kahlke 2 6 6
Riccardo Bonadio/Dimitar Kuzmanov 0 2 4
09.10.17
1. runda
Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Caio Silva 2 6 6
Federico Maccari/Pavel Nejedly 0 3 2
09.10.17
1. runda
Domagoj Biljesko/Alejandro Tabilo 2 6 6
Vadim Alekseenko/Ronald Slobodchikov 0 2 0
09.10.17
1. runda
Peter Torebko/Jeroen Vanneste 2 6 6
Maciej Rajski/Robin Stanek 0 2 3
09.10.17
1. runda
Dan Dowson/Jordi Samper-Montana 2 6 6
Sefa Suluoglu/Efe Yurtacan 0 4 2
09.10.17
1. runda
Nikola Cacic/Dmitry Popko 2 7 6
Nerman Fatic/Antun Vidak 0 62 0
<