Turkey F30 (Istanbul) 2017 live score, wyniki live

Turkey F30 (Istanbul) live, $25K

mężczyźni singel ceglana Turkey Turkey F30 (Istanbul) sety 1 2 3 4 5
20.08.17
Finał
Alessandro Bega 2 7 3 7
Tsung-Hua Yang 1 63 6 5
19.08.17
Półfinał
Tsung-Hua Yang 2 6 6
Gabriel Donev 0 2 2
19.08.17
Półfinał
Alessandro Bega 2 7 6
Viktor Durasovic 0 62 3
18.08.17
Ćwierćfinał
Tsung-Hua Yang 2 3 6 6
Matias Zukas 1 6 1 2
18.08.17
Ćwierćfinał
Alessandro Bega 2 6 6
Mert Alkaya 0 1 3
18.08.17
Ćwierćfinał
Viktor Durasovic 2 3 7 6
Alexander Erler 1 6 67 2
18.08.17
Ćwierćfinał
Gabriel Donev 2 6 6 7
Fabrizio Ornago 1 71 3 5
17.08.17
2. runda
Tsung-Hua Yang 2 6 6
Yanki Erel 0 3 3
17.08.17
2. runda
Alessandro Bega 2 6 6
Miki Jankovic 0 4 2
17.08.17
2. runda
Viktor Durasovic 2 6 6
Mert Naci Turker 0 4 1
17.08.17
2. runda
Matias Zukas 2 6 7
Marko Goles Babic 0 2 62
17.08.17
2. runda
Alexander Erler 2 6 6
Matteo De Vincentis 0 2 1
17.08.17
2. runda
Mert Alkaya 2 7 7
Kazuma Kawachi 0 5 64
18.08.17
2. runda
Fabrizio Ornago 2 6 7
Ergi Kirkin 0 0 62
18.08.17
2. runda
Gabriel Donev 2 6 6
Cengiz Aksu 0 2 4
15.08.17
1. runda
Fabrizio Ornago 2 6 7
Bogdan Bobrov 0 3 5
15.08.17
1. runda
Miki Jankovic 2 6 6
Sergio Martos Gornes 0 2 3
15.08.17
1. runda
Matias Zukas 2 7 6
Igor Smilansky 0 66 2
15.08.17
1. runda
Mert Naci Turker 2 6 6
Eduardo Agustin Torre 0 2 1
15.08.17
1. runda
Alexander Erler 2 6 6
Riccardo Roberto 0 1 3
15.08.17
1. runda
Matteo De Vincentis 2 7 6
Pol Toledo Bague 0 65 4
15.08.17
1. runda
Cengiz Aksu 2 6 3 6
Stamatis Kapiris 1 2 6 3
15.08.17
1. runda
Mert Alkaya 2 3 7 6
Tommy Bennett 1 6 5 1
16.08.17
1. runda
Tsung-Hua Yang 2 6 6
Sarp Agabigun 0 4 3
16.08.17
1. runda
Alessandro Bega 2 3 6 6
Fernando Bogajo 1 6 3 0
16.08.17
1. runda
Marko Goles Babic 2 6 6
Andrea Bessire 0 2 4
16.08.17
1. runda
Kazuma Kawachi 1 4
Nikola Cacic krecz 0 1
16.08.17
1. runda
Viktor Durasovic 2 6 6
Martin Dimitrov 0 3 4
16.08.17
1. runda
Gabriel Donev 2 6 7
Franco Agamenone 0 2 5
16.08.17
1. runda
Ergi Kirkin 2 3 6 6
Bartosz Wojnar 1 6 3 1
16.08.17
1. runda
Yanki Erel 2 6 4 6
Alon Elia 1 4 6 4
14.08.17
Klasyf.
Bartosz Wojnar 2 4 7 6
Darko Bojanovic 1 6 5 3
14.08.17
Klasyf.
Marko Goles Babic 2 6 6
Ivan Korol 0 2 2
14.08.17
Klasyf.
Martin Dimitrov 2 6 6 6
Alexandar Yordanov 1 72 2 2
14.08.17
Klasyf.
Riccardo Roberto 2 6 6
Ottaviano Martini 0 4 2
14.08.17
Klasyf.
Matteo De Vincentis 2 6 6
Vazha Shubladze 0 2 1
14.08.17
Klasyf.
Stamatis Kapiris 2 6 6
Giuliano Benedetti 0 3 2
14.08.17
Klasyf.
Mert Alkaya 2 6 6
Philip Sikman 0 2 0
14.08.17
Klasyf.
Andrea Bessire 2 6 6
Gleb Alekseenko 0 4 4
14.08.17
2. runda klasyf.
Gleb Alekseenko 2 6 6
Atilla Kaan Gone 0 2 0
14.08.17
2. runda klasyf.
Bartosz Wojnar 2 6 6
Gabriele Maria Noce 0 3 2
14.08.17
2. runda klasyf.
Marko Goles Babic 2 7 6
Franco Feitt 0 5 4
14.08.17
2. runda klasyf.
Philip Sikman 2 1 7 6
Rasim Metin 1 6 5 3
14.08.17
2. runda klasyf.
Martin Dimitrov 2 6 6
Hristo Valeov 0 3 3
14.08.17
2. runda klasyf.
Darko Bojanovic 2 6 6
Ferdun Shevkedov 0 2 2
14.08.17
2. runda klasyf.
Ivan Korol 2 6 6
Yasser Bouchareb 0 1 0
14.08.17
2. runda klasyf.
Riccardo Roberto 2 7 7
Radoslav Shandarov 0 5 64
14.08.17
2. runda klasyf.
Matteo De Vincentis 2 6 6
Mehmet Ata Mol 0 0 0
14.08.17
2. runda klasyf.
Stamatis Kapiris 1 4
Berke Eser Coskun krecz 0 1
14.08.17
2. runda klasyf.
Vazha Shubladze 2 6 6
Vasil Shandarov 0 3 2
14.08.17
2. runda klasyf.
Ottaviano Martini 2 6 6
Alperen Sanater 0 1 1
14.08.17
2. runda klasyf.
Alexandar Yordanov 2 1 6 7
Bulut Ozcelik 1 6 3 67
14.08.17
2. runda klasyf.
Mert Alkaya 2 7 6
Francesco Bessire 0 5 1
14.08.17
2. runda klasyf.
Giuliano Benedetti 2 7 6
Osmancan Soyler 0 5 2
14.08.17
2. runda klasyf.
Andrea Bessire 2 6 7
Francesco Liucci 0 3 5
14.08.17
1. runda klasyf.
Gleb Alekseenko 2 6 6
Donovan Houston 0 0 0
14.08.17
1. runda klasyf.
Bartosz Wojnar 2 7 4 6
Yoan Georgiev 1 65 6 3
14.08.17
1. runda klasyf.
Gabriele Maria Noce 2 6 6
Yuri Khachatryan 0 1 1
14.08.17
1. runda klasyf.
Marko Goles Babic 2 6 6
Durukan Durmus 0 4 2
14.08.17
1. runda klasyf.
Yasser Bouchareb 2 6 3 6
Christopher Daniels 1 3 6 0
14.08.17
1. runda klasyf.
Ferdun Shevkedov 2 6 6
Darrshan Suresh 0 2 2
14.08.17
1. runda klasyf.
Philip Sikman 2 6 6 6
Andrea Zanetti 1 2 74 1
14.08.17
1. runda klasyf.
Vasil Shandarov 2 6 6
Kaan Tuna 0 0 0
14.08.17
1. runda klasyf.
Radoslav Shandarov 2 6 6
Benjamin Zuckerman 0 0 2
14.08.17
1. runda klasyf.
Darko Bojanovic 2 6 6
Kuzey Cekirge 0 0 3
14.08.17
1. runda klasyf.
Rasim Metin 2 6 6
Bogdan Fedortsov 0 4 2
14.08.17
1. runda klasyf.
Ivan Korol 2 3 6 7
Ioan Garbachkov 1 6 4 64
14.08.17
1. runda klasyf.
Bulut Ozcelik 2 6 6
Prashant Sawant 0 0 0
14.08.17
1. runda klasyf.
Osmancan Soyler 2 6 6
Gorkem Yuksel Inan 0 1 1
14.08.17
1. runda klasyf.
Vazha Shubladze 2 6 6
Courtney John Lock 0 4 4
14.08.17
1. runda klasyf.
Ottaviano Martini 2 6 6
Mustafa Deger Gokalp 0 1 1
14.08.17
1. runda klasyf.
Atilla Kaan Gone 2 6 6
Erbol Zhumaev 0 1 1
14.08.17
1. runda klasyf.
Alexandar Yordanov 2 6 6
Ege Dora Guler 0 2 0
14.08.17
1. runda klasyf.
Mert Alkaya 2 6 6
Ekrem Can Sekercan 0 0 0
14.08.17
1. runda klasyf.
Berke Eser Coskun 2 7 6
Luca Mancini 0 61 1
14.08.17
1. runda klasyf.
Alperen Sanater 2 6 6
Talha Sabir 0 3 1
14.08.17
1. runda klasyf.
Giuliano Benedetti 2 6 2 6
Vincentiu Andrei Niculescu 1 0 6 4
14.08.17
1. runda klasyf.
Andrea Bessire 2 6 6
Stefan Luckanov 0 0 1
14.08.17
1. runda klasyf.
Francesco Liucci 2 6 6
Yasin Berk Cebeci 0 4 0
14.08.17
1. runda klasyf.
Hristo Valeov 2 6 2 6
Mattia Rossi 1 1 6 2
14.08.17
1. runda klasyf.
Mehmet Ata Mol 2 6 3 6
Berkay Kusku 1 3 6 4
mężczyźni debel ceglana Turkey Turkey F30 (Istanbul) sety 1 2 3 4 5
14.08.17
Finał
Franco Agamenone/Matias Zukas 2 6 1 17
Sergio Martos Gornes/Pol Toledo Bague 1 2 6 15
14.08.17
Półfinał
Sergio Martos Gornes/Pol Toledo Bague 2 6 6
Darko Bojanovic/Alexander Erler 0 0 1
14.08.17
Półfinał
Franco Agamenone/Matias Zukas 2 6 6
Radoslav Shandarov/Vasil Shandarov 0 0 1
14.08.17
Ćwierćfinał
Radoslav Shandarov/Vasil Shandarov 2 4 6 11
Cengiz Aksu/Yanki Erel 1 6 3 9
14.08.17
Ćwierćfinał
Sergio Martos Gornes/Pol Toledo Bague 2 6 6
Gleb Alekseenko/Miki Jankovic 0 3 2
14.08.17
Ćwierćfinał
Franco Agamenone/Matias Zukas 2 6 6
Bogdan Bobrov/Courtney John Lock 0 3 3
14.08.17
Ćwierćfinał
Darko Bojanovic/Alexander Erler 2 3 6 10
Alessandro Bega/Viktor Durasovic 1 6 4 5
14.08.17
1. runda
Radoslav Shandarov/Vasil Shandarov 2 6 5 10
Yuri Khachatryan/Hristo Valeov 1 4 7 7
14.08.17
1. runda
Sergio Martos Gornes/Pol Toledo Bague 2 7 6
Giuliano Benedetti/Matteo De Vincentis 0 5 2
14.08.17
1. runda
Franco Agamenone/Matias Zukas 2 7 6
Kazuma Kawachi/Mert Naci Turker 0 5 2
14.08.17
1. runda
Alessandro Bega/Viktor Durasovic 2 6 6
Martin Dimitrov/Stamatis Kapiris 0 1 3
14.08.17
1. runda
Cengiz Aksu/Yanki Erel 2 6 7
Tommy Bennett/Ergi Kirkin 0 4 5
14.08.17
1. runda
Gleb Alekseenko/Miki Jankovic 2 6 7 10
Francesco Bessire/Fernando Bogajo 1 74 65 3
14.08.17
1. runda
Darko Bojanovic/Alexander Erler 2 6 6
Andrea Bessire/Bartosz Wojnar 0 1 3
14.08.17
1. runda
Bogdan Bobrov/Courtney John Lock 2 6 6
Mert Alkaya/Ivan Korol 0 2 3
<