Turkey F22 (Antalya) 2018 live score, wyniki live

Turkey F22 (Antalya) live, $15K

mężczyźni singel ceglana Turkey Turkey F22 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
10.06.18
Finał
Thomas Statzberger 1 6 1
James Duckworth krecz 0 3 0
09.06.18
Półfinał
James Duckworth 2 6 5 6
Christopher Heyman 1 0 7 4
09.06.18
Półfinał
Thomas Statzberger 2 6 6
Nicolo Turchetti 0 0 2
08.06.18
Ćwierćfinał
James Duckworth 2 6 7
Oscar Mancineiras Cornella 0 3 63
08.06.18
Ćwierćfinał
Thomas Statzberger 2 6 6
Mert Naci Turker 0 3 3
08.06.18
Ćwierćfinał
Nicolo Turchetti 1 4 7 3 3
Aleksandre Metreveli krecz 0 6 6 1
08.06.18
Ćwierćfinał
Christopher Heyman 2 6 3 6
Wilson Leite 1 1 6 2
07.06.18
2. runda
James Duckworth 2 3 6 6
Dimitriy Voronin 1 6 3 3
07.06.18
2. runda
Wilson Leite 2 6 6
Jonas Trinker 0 1 2
07.06.18
2. runda
Aleksandre Metreveli 2 1 6 7
Artur Shakhnubaryan 1 6 3 5
07.06.18
2. runda
Thomas Statzberger 2 6 6
Louroi Martinez 0 1 2
07.06.18
2. runda
Nicolo Turchetti 2 7 6
Pietro Licciardi 0 63 1
07.06.18
2. runda
Christopher Heyman 2 6 6
Koray Kirci 0 2 2
07.06.18
2. runda
Oscar Mancineiras Cornella 2 6 6
Arturs Lazdins 0 4 1
07.06.18
2. runda
Mert Naci Turker 2 6 6
Anton Zaitcev 0 4 2
05.06.18
1. runda
James Duckworth 2 6 6
Florent Diep 0 3 3
05.06.18
1. runda
Wilson Leite 2 6 6
Vincentiu Andrei Niculescu 0 0 1
05.06.18
1. runda
Anton Zaitcev 2 6 6
Cengiz Aksu 0 3 3
05.06.18
1. runda
Arturs Lazdins 2 1 6 7
Pierre Faivre 1 6 4 5
05.06.18
1. runda
Jonas Trinker 2 6 6
Marc Dijkhuizen 0 1 3
05.06.18
1. runda
Koray Kirci 2 6 7
Alexey Aleshchev 0 2 64
05.06.18
1. runda
Dimitriy Voronin 2 6 6
Gabriel Roveri Sidney 0 2 3
05.06.18
1. runda
Louroi Martinez 2 6 6
Bogdan Bobrov 0 3 3
06.06.18
1. runda
Aleksandre Metreveli 2 5 7 7
Maxime Hamou 1 7 64 60
06.06.18
1. runda
Pietro Licciardi 2 6 6
Robertas Vrzesinski 0 2 2
06.06.18
1. runda
Thomas Statzberger 2 6 6
Luis Patino 0 4 2
06.06.18
1. runda
Nicolo Turchetti 2 6 4 6
Joel Cannell 1 2 6 1
06.06.18
1. runda
Christopher Heyman 2 3 6 6
Alexander Weis 1 6 0 4
06.06.18
1. runda
Artur Shakhnubaryan 2 6 6
Neven Krivokuca 0 4 1
06.06.18
1. runda
Oscar Mancineiras Cornella 2 6 6
Yan Sabanin 0 1 3
06.06.18
1. runda
Mert Naci Turker 2 3 6 6
Paul Oosterbaan 1 6 1 4
04.06.18
Klasyf.
Arturs Lazdins 2 7 6
Mats Hermans 0 5 1
04.06.18
Klasyf.
Oscar Mancineiras Cornella 2 6 7 6
Francesco Cano 1 75 5 1
04.06.18
Klasyf.
Paul Oosterbaan 2 6 3 6
Pablo Irigaray Guarne 1 2 6 1
04.06.18
Klasyf.
Joel Cannell 2 6 7
Alexey Baryshev 0 3 5
04.06.18
Klasyf.
Vincentiu Andrei Niculescu 1 5
Carlos Kelaidis krecz 0 3
04.06.18
Klasyf.
Robertas Vrzesinski 2 6 6 6
Miguel Fernando Pereira 1 4 75 1
04.06.18
Klasyf.
Cengiz Aksu 2 6 6
Conor Berg 0 4 1
04.06.18
Klasyf.
Louroi Martinez 2 6 3 6
Ivan Krivic 1 4 6 1
03.06.18
2. runda klasyf.
Conor Berg 2 6 7
Anze Arh 0 3 63
03.06.18
2. runda klasyf.
Arturs Lazdins 2 6 7
Willie Van Zyl 0 0 5
03.06.18
2. runda klasyf.
Ivan Krivic 2 7 2 7
Alan Bzarov 1 5 6 66
03.06.18
2. runda klasyf.
Oscar Mancineiras Cornella 2 6 6
Osmancan Soyler 0 4 0
03.06.18
2. runda klasyf.
Paul Oosterbaan 2 6 6
Omer Berk Gorgun 0 0 0
03.06.18
2. runda klasyf.
Pablo Irigaray Guarne 2 6 6
Jhoel Quinonez 0 3 1
03.06.18
2. runda klasyf.
Joel Cannell 2 6 4 7
Igor Saveljic 1 2 6 66
03.06.18
2. runda klasyf.
Carlos Kelaidis 2 6 6
Daniil Klimov 0 1 3
03.06.18
2. runda klasyf.
Vincentiu Andrei Niculescu 1 6 3
Tadas Babelis krecz 0 2 1
03.06.18
2. runda klasyf.
Mats Hermans 2 6 6
Sumit Sarkar 0 3 3
03.06.18
2. runda klasyf.
Francesco Cano 2 6 6
Leonardo Schmitz Frederico 0 2 4
03.06.18
2. runda klasyf.
Robertas Vrzesinski 2 6 6
Cagatay Sami Soke 0 3 0
03.06.18
2. runda klasyf.
Alexey Baryshev 2 6 6
Can Kaya 0 1 1
03.06.18
2. runda klasyf.
Miguel Fernando Pereira 2 6 6
Ignacio Carou 0 3 2
03.06.18
2. runda klasyf.
Cengiz Aksu 2 6 6
Maksim Zubkou 0 1 1
03.06.18
2. runda klasyf.
Louroi Martinez 2 6 0 6
Boris Butulija 1 4 6 2
02.06.18
1. runda klasyf.
Conor Berg 2 7 6
Alexander Peetz 0 65 2
02.06.18
1. runda klasyf.
Arturs Lazdins 2 6 6
Ege Pekel 0 0 1
02.06.18
1. runda klasyf.
Oscar Mancineiras Cornella 2 6 6
Batuhan Ketene 0 2 0
02.06.18
1. runda klasyf.
Igor Saveljic 2 6 6
Ivan Saveljic 0 3 4
02.06.18
1. runda klasyf.
Tadas Babelis 2 6 6
Andrei Molyak 0 3 4
02.06.18
1. runda klasyf.
Paul Oosterbaan 2 6 6
Maxi Fellner 0 1 2
02.06.18
1. runda klasyf.
Cagatay Sami Soke 2 6 6
Ilya Semenov 0 0 2
02.06.18
1. runda klasyf.
Pablo Irigaray Guarne 2 6 6
Joshua Ryan 0 4 2
02.06.18
1. runda klasyf.
Joel Cannell 2 6 6 6
Flemming Peters 1 78 4 1
02.06.18
1. runda klasyf.
Carlos Kelaidis 2 6 1 6
Karl William Wurth Mac-Leay 1 4 6 2
02.06.18
1. runda klasyf.
Can Kaya 2 6 6
Pietro Pirolt 0 2 0
02.06.18
1. runda klasyf.
Alan Bzarov 2 6 6
Scott Duncan 0 4 4
02.06.18
1. runda klasyf.
Maksim Zubkou 2 6 6
Mustafa Deger Gokalp 0 1 1
02.06.18
1. runda klasyf.
Vincentiu Andrei Niculescu 2 6 6
Greg Polmans 0 2 3
02.06.18
1. runda klasyf.
Mats Hermans 2 6 6
Patric Prinoth 0 4 2
02.06.18
1. runda klasyf.
Boris Butulija 2 6 5 6
Zura Tkemaladze 1 4 7 3
02.06.18
1. runda klasyf.
Francesco Cano 2 3 6 6
Daniel Mora 1 6 3 2
02.06.18
1. runda klasyf.
Robertas Vrzesinski 2 6 6
Artur Kulibaba 0 1 1
02.06.18
1. runda klasyf.
Alexey Baryshev 2 1 6 6
Gokberk Ergeneman 1 6 0 3
02.06.18
1. runda klasyf.
Miguel Fernando Pereira 2 6 6
Mohammad Mirzaei 0 2 2
02.06.18
1. runda klasyf.
Jhoel Quinonez 2 6 6
Amar Avdovic 0 3 3
02.06.18
1. runda klasyf.
Osmancan Soyler 2 6 6
Matheus Comunello 0 1 1
02.06.18
1. runda klasyf.
Cengiz Aksu 2 6 6
Noah Prehn 0 0 1
02.06.18
1. runda klasyf.
Louroi Martinez 2 6 6
Erwin Troebinger 0 2 0
02.06.18
1. runda klasyf.
Omer Berk Gorgun 2 7 6
Neeraj Yashpaul 0 61 2
02.06.18
1. runda klasyf.
Ignacio Carou 2 6 6
Jorakuly Jorayev 0 1 1
02.06.18
1. runda klasyf.
Daniil Klimov 2 6 7
Socrates Leon Tsoronis 0 4 5
02.06.18
1. runda klasyf.
Willie Van Zyl 2 6 6
Tolga Basriev 0 2 3
02.06.18
1. runda klasyf.
Anze Arh 2 6 6
Stephan Drugan 0 0 0
02.06.18
1. runda klasyf.
Leonardo Schmitz Frederico 2 3 6 6
Bekir Berk Sahin 1 6 0 3
02.06.18
1. runda klasyf.
Sumit Sarkar 2 2 7 6
Cihan Akay 1 6 5 4
mężczyźni debel ceglana Turkey Turkey F22 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
04.06.18
Finał
Wilson Leite/Alexander Weis 2 6 6
Can Kaya/Cagatay Sami Soke 0 4 4
04.06.18
Półfinał
Wilson Leite/Alexander Weis 2 6 6
Conor Berg/Scott Duncan 0 3 4
04.06.18
Półfinał
Can Kaya/Cagatay Sami Soke 1 w/o
Alexey Baryshev/Anton Zaitcev 0
04.06.18
Ćwierćfinał
Conor Berg/Scott Duncan 2 6 6
Pablo Irigaray Guarne/Oscar Mancineiras Cornella 0 3 2
04.06.18
Ćwierćfinał
Alexey Baryshev/Anton Zaitcev 2 6 6
Vincentiu Andrei Niculescu/Gabriel Roveri Sidney 0 2 1
04.06.18
Ćwierćfinał
Wilson Leite/Alexander Weis 2 6 6
Daniil Klimov/Maksim Zubkou 0 3 2
04.06.18
Ćwierćfinał
Can Kaya/Cagatay Sami Soke 2 4 6 10
Marc Dijkhuizen/Mats Hermans 1 6 3 6
04.06.18
1. runda
Pablo Irigaray Guarne/Oscar Mancineiras Cornella 1 w/o
Alexey Aleshchev/Adrian Partl 0
04.06.18
1. runda
Marc Dijkhuizen/Mats Hermans 2 6 6 10
Bogdan Bobrov/Yan Sabanin 1 74 3 8
04.06.18
1. runda
Conor Berg/Scott Duncan 2 6 6 10
Cengiz Aksu/Mert Naci Turker 1 74 2 7
04.06.18
1. runda
Alexey Baryshev/Anton Zaitcev 2 6 6
Florent Diep/Pierre Faivre 0 0 2
04.06.18
1. runda
Wilson Leite/Alexander Weis 2 6 6
Alan Bzarov/Dimitriy Voronin 0 0 2
04.06.18
1. runda
Daniil Klimov/Maksim Zubkou 2 6 6
Matheus Comunello/Leonardo Schmitz Frederico 0 2 3
04.06.18
1. runda
Vincentiu Andrei Niculescu/Gabriel Roveri Sidney 1 w/o
Koray Kirci/Thomas Statzberger 0
04.06.18
1. runda
Can Kaya/Cagatay Sami Soke 2 4 6 10
Arturs Lazdins/Zura Tkemaladze 1 6 4 8
<