Turkey F14 (Antalya) 2018 live score, wyniki live

Turkey F14 (Antalya) live, $15K

mężczyźni singel ceglana Turkey Turkey F14 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
15.04.18
Finał
Nino Serdarusic 2 6 2 6
Jaroslav Pospisil 1 2 6 3
14.04.18
Półfinał
Jaroslav Pospisil 2 6 6
Sebastian Baez 0 3 4
14.04.18
Półfinał
Nino Serdarusic 1 6 4
Alexis Musialek krecz 0 1 0
13.04.18
Ćwierćfinał
Jaroslav Pospisil 2 6 6
Marc Sieber 0 2 4
13.04.18
Ćwierćfinał
Alexis Musialek 2 6 6
Thomas Statzberger 0 1 2
13.04.18
Ćwierćfinał
Nino Serdarusic 2 2 6 6
Rudolf Molleker 1 6 3 1
13.04.18
Ćwierćfinał
Sebastian Baez 2 6 4 6
Milan Drinic 1 3 6 1
12.04.18
2. runda
Jaroslav Pospisil 2 6 6
Roberto Marcora 0 1 2
12.04.18
2. runda
Marc Sieber 2 6 4 6
Jordan Correia Passos Do Carmo 1 4 6 1
12.04.18
2. runda
Alexis Musialek 2 7 6
Pascal Brunner 0 5 3
12.04.18
2. runda
Thomas Statzberger 2 7 6
Juan Pablo Paz 0 64 4
12.04.18
2. runda
Nino Serdarusic 2 6 6
Orlando Luz 0 3 1
12.04.18
2. runda
Milan Drinic 2 6 6
Timur Kiuamov 0 3 4
12.04.18
2. runda
Rudolf Molleker 2 6 6
Genaro Alberto Olivieri 0 2 0
12.04.18
2. runda
Sebastian Baez 2 6 7
Marsel Ilhan 0 2 5
10.04.18
1. runda
Jaroslav Pospisil 2 6 6
Muhammet Haylaz 0 3 1
10.04.18
1. runda
Roberto Marcora 2 6 6
Francisco Vittar 0 3 2
10.04.18
1. runda
Juan Pablo Paz 2 6 6
Maxence Beauge 0 3 2
10.04.18
1. runda
Thomas Statzberger 2 4 6 7
Vit Kopriva 1 6 1 5
10.04.18
1. runda
Nino Serdarusic 2 6 6
Andrey Chepelev 0 1 2
10.04.18
1. runda
Jordan Correia Passos Do Carmo 2 6 6
Benjamin Niv 0 0 3
10.04.18
1. runda
Genaro Alberto Olivieri 2 7 6
Maxim Ratniuk 0 63 3
10.04.18
1. runda
Rudolf Molleker 2 4 7 6
Pietro Rondoni 1 6 64 2
11.04.18
1. runda
Marc Sieber 1 4
Jeroen Vanneste krecz 0 3
11.04.18
1. runda
Pascal Brunner 2 6 6
Leonid Mazo 0 0 3
11.04.18
1. runda
Marsel Ilhan 2 6 7
Thiago Seyboth Wild 0 4 5
11.04.18
1. runda
Alexis Musialek 2 7 6
Ignacio Monzon 0 65 2
11.04.18
1. runda
Timur Kiuamov 2 3 6 7
Vitaliy Sachko 1 6 3 5
11.04.18
1. runda
Orlando Luz 2 6 6
Tomas Lipovsek Puches 0 4 4
11.04.18
1. runda
Milan Drinic 2 6 6
Clement Geens 0 0 2
11.04.18
1. runda
Sebastian Baez 2 6 6
George Von Massow 0 1 1
09.04.18
Klasyf.
Timur Kiuamov 2 3 7 6
Maxence Broville 1 6 67 2
09.04.18
Klasyf.
Orlando Luz 2 2 6 6
Santiago Besada 1 6 3 1
09.04.18
Klasyf.
Maxim Ratniuk 2 6 6
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 0 2 3
09.04.18
Klasyf.
Jordan Correia Passos Do Carmo 2 3 6 6
Ignacio Monzon 1 6 4 2
09.04.18
Klasyf.
Milan Drinic 2 6 6
Patryk Krolik 0 2 3
09.04.18
Klasyf.
Francisco Vittar 2 6 6
Alexander Lebedyn 0 4 1
09.04.18
Klasyf.
Maxence Beauge 2 6 6
Olexiy Kolisnyk 0 3 1
09.04.18
Klasyf.
Andrey Chepelev 1 6 4
Santiago Maresca krecz 0 2 1
08.04.18
2. runda klasyf.
Santiago Maresca 2 6 7
Lucas Hellfritsch 0 3 5
08.04.18
2. runda klasyf.
Timur Kiuamov 2 6 6
Danil Spasibo 0 3 1
08.04.18
2. runda klasyf.
Orlando Luz 2 6 6
Felipe Assuncao Garla 0 1 2
08.04.18
2. runda klasyf.
Maxim Ratniuk 2 6 6
Pelle Boerma 0 2 4
08.04.18
2. runda klasyf.
Ignacio Monzon 2 6 6
Niklas Schell 0 2 3
08.04.18
2. runda klasyf.
Jordan Correia Passos Do Carmo 2 6 6
Valentin Vanta 0 0 1
08.04.18
2. runda klasyf.
Olexiy Kolisnyk 2 5 7 6
Aaron Schmid 1 7 5 4
08.04.18
2. runda klasyf.
Alexander Lebedyn 2 6 6
Juan Pablo Cenoz 0 3 1
08.04.18
2. runda klasyf.
Milan Drinic 2 4 7 6
Christian Oliveira 1 6 5 1
08.04.18
2. runda klasyf.
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Alberto Cammarata 0 3 1
08.04.18
2. runda klasyf.
Francisco Vittar 2 6 3 6
Karl Friberg 1 2 6 2
08.04.18
2. runda klasyf.
Santiago Besada 2 6 6
Kittirat Kerdlaphee 0 0 1
08.04.18
2. runda klasyf.
Maxence Beauge 2 6 6
Morgan Johansson 0 0 1
08.04.18
2. runda klasyf.
Maxence Broville 2 6 6
Matei Adrian Georgescu 0 4 3
08.04.18
2. runda klasyf.
Andrey Chepelev 2 6 6
Tillmann Erdbories 0 3 4
08.04.18
2. runda klasyf.
Patryk Krolik 2 7 6
Nicolas Xiviller 0 5 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Alberto Cammarata 2 6 6
Lewei Cai 0 2 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Santiago Maresca 2 6 6
Aleksa Djerkovic 0 1 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Morgan Johansson 2 4 7 6
Lingxi Zhao 1 6 5 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Felipe Assuncao Garla 2 1 6 6
Bastien Kolly 1 6 3 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Timur Kiuamov 2 6 6
Philip Wilbert Major 0 1 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Orlando Luz 2 6 6
Jim Walder 0 1 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Maxim Ratniuk 2 7 6
James Allemby 0 5 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Pelle Boerma 2 6 6
Lucas Gessner 0 0 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Ignacio Monzon 2 6 7
Franco Ribero 0 2 5
07.04.18
1. runda klasyf.
Jordan Correia Passos Do Carmo 2 6 6
Petr Kapuskin 0 0 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Olexiy Kolisnyk 2 6 6
Tomas Charlos 0 2 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Alexander Lebedyn 2 6 6
Kasper Elsvad 0 3 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Milan Drinic 2 6 6
Yuri Khachatryan 0 1 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Karl Friberg 2 6 6
Vitalii Shcherba 0 2 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Kittirat Kerdlaphee 1 6 1
Nabi Kustepe krecz 0 0 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Daniel Kossek 0 0 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Francisco Vittar 1 6 3
David Beach krecz 0 0 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Santiago Besada 2 6 6
Ricardo David Mayagoitia 0 2 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Maxence Beauge 2 7 6
Leonard Von Hindte 0 65 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Maxence Broville 2 6 6
Marius Ruzgas 0 2 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Nicolas Xiviller 2 6 6
Philip Bachmaier 0 2 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Aaron Schmid 2 6 6
Alexey Kolchedantsev 0 2 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Andrey Chepelev 2 6 6
Leonardo Sprovieri 0 3 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Valentin Vanta 2 6 6
Nikola Slavic 0 0 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Tillmann Erdbories 2 0 7 6
Alexander Boborykin 1 6 64 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Lucas Hellfritsch 2 6 6
Niklas Guttau 0 4 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Niklas Schell 2 6 6
Bulut Ozcelik 0 2 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Patryk Krolik 2 6 6 6
Viacheslav Yulik 1 4 73 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Christian Oliveira 2 6 6
Phongsapak Kerdlaphee 0 0 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Matei Adrian Georgescu 2 4 6 6
Nebojsa Milenkovic 1 6 0 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Juan Pablo Cenoz 2 7 6
Ruben Busch 0 65 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Danil Spasibo 2 6 6
Mauricio Resendiz Dominguez 0 2 4
mężczyźni debel ceglana Turkey Turkey F14 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
09.04.18
Finał
Alexander Boborykin/Timur Kiuamov 2 7 4 10
Pascal Brunner/Marc Sieber 1 64 6 8
09.04.18
Półfinał
Alexander Boborykin/Timur Kiuamov 2 6 5 10
Maxence Broville/Alexis Musialek 1 4 7 7
09.04.18
Półfinał
Pascal Brunner/Marc Sieber 2 6 7
Maxim Ratniuk/Vitaliy Sachko 0 3 5
09.04.18
Ćwierćfinał
Alexander Boborykin/Timur Kiuamov 2 6 6
Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil 0 4 2
09.04.18
Ćwierćfinał
Maxence Broville/Alexis Musialek 2 7 1 10
Orlando Luz/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 1 66 6 5
09.04.18
Ćwierćfinał
Maxim Ratniuk/Vitaliy Sachko 1 w/o
Clement Geens/Jeroen Vanneste 0
09.04.18
Ćwierćfinał
Pascal Brunner/Marc Sieber 2 6 6 10
Sebastian Baez/Juan Pablo Paz 1 77 4 8
09.04.18
1. runda
Alexander Boborykin/Timur Kiuamov 2 7 6
Thiago Seyboth Wild/Gilbert Soares Klier Junior 0 61 3
09.04.18
1. runda
Clement Geens/Jeroen Vanneste 2 6 6
Tomas Lipovsek Puches/Genaro Alberto Olivieri 0 3 4
09.04.18
1. runda
Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil 2 6 6
Leonid Mazo/Valery Rudnev 0 4 2
09.04.18
1. runda
Orlando Luz/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Filip Bergevi/George Von Massow 0 4 1
09.04.18
1. runda
Sebastian Baez/Juan Pablo Paz 2 2 7 11
Karl Friberg/Rudolf Molleker 1 6 5 9
09.04.18
1. runda
Maxence Broville/Alexis Musialek 2 6 6
Lucas Leivo/Tommaso Spelta 0 2 0
09.04.18
1. runda
Maxim Ratniuk/Vitaliy Sachko 2 6 7
Olexiy Kolisnyk/Alexander Lebedyn 0 0 65
09.04.18
1. runda
Pascal Brunner/Marc Sieber 2 6 6
Franco Ribero/Francisco Vittar 0 3 1
<