Tunisia F38 (Monastir) 2018 live score, wyniki live

Tunisia F38 (Monastir) live, $15K

mężczyźni singel twarda Tunisia Tunisia F38 (Monastir) sety 1 2 3 4 5
04.11.18
Finał
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Ronan Joncour 0 0 1
03.11.18
Półfinał
Ronan Joncour 2 6 6
David Jorda Sanchis 0 3 3
03.11.18
Półfinał
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Skander Mansouri 0 3 4
02.11.18
Ćwierćfinał
David Jorda Sanchis 2 6 7
Luca Potenza 0 3 5
02.11.18
Ćwierćfinał
Skander Mansouri 1 7 6 5
Maxime Mora krecz 0 6 2
02.11.18
Ćwierćfinał
Ronan Joncour 2 6 6
Daniel De Jonge 0 1 4
02.11.18
Ćwierćfinał
Geoffrey Blancaneaux 2 7 6
Alexis Klegou 0 68 4
01.11.18
2. runda
Alexis Klegou 2 6 6
Arthur Bernabe 0 3 0
01.11.18
2. runda
Skander Mansouri 2 6 3 7
Petr Arkhipov 1 3 6 5
01.11.18
2. runda
Maxime Mora 2 7 6
Albert Roglan 0 65 3
01.11.18
2. runda
Ronan Joncour 2 6 3 6
Nicolo Turchetti 1 0 6 4
01.11.18
2. runda
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Anton Desyatnik 0 3 2
01.11.18
2. runda
Daniel De Jonge 2 6 6
Jeremy Sonkin 0 1 3
01.11.18
2. runda
Luca Potenza 2 4 6 6
Florent Diep 1 6 0 1
02.11.18
2. runda
David Jorda Sanchis 1 4 6 2
Loic Ratsaratany krecz 0 6 2 0
30.10.18
1. runda
Jeremy Sonkin 2 4 6 6
Diego Fernandez Flores 1 6 1 4
30.10.18
1. runda
Anton Desyatnik 2 6 7 7
Darko Jandric 1 74 61 61
30.10.18
1. runda
Nicolo Turchetti 2 7 6
Brian Bencic 0 62 4
30.10.18
1. runda
Maxime Mora 2 6 6
Andres Fernandez Canovas 0 4 0
30.10.18
1. runda
Ronan Joncour 2 6 6
Sergey Dorozhkin 0 2 0
30.10.18
1. runda
Loic Ratsaratany 2 6 2 6
Alexey Baryshev 1 3 6 4
30.10.18
1. runda
Luca Potenza 2 6 6
Lukas Hellum Lilleengen 0 2 1
30.10.18
1. runda
Arthur Bernabe 2 6 7
Aziz Ouakaa 0 4 5
31.10.18
1. runda
Alexis Klegou 2 6 7
Quentin Gueydan 0 4 65
31.10.18
1. runda
David Jorda Sanchis 2 2 6 7
Aziz Dougaz 1 6 1 65
31.10.18
1. runda
Florent Diep 2 6 7
Oscar Mancineiras Cornella 0 1 65
31.10.18
1. runda
Petr Arkhipov 2 6 6
Buvaysar Gadamauri 0 4 3
31.10.18
1. runda
Skander Mansouri 2 6 6
Gabriel Petit 0 2 2
31.10.18
1. runda
Albert Roglan 2 6 6
Ivan Davydov 0 1 1
31.10.18
1. runda
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Niklas Schell 0 1 2
31.10.18
1. runda
Daniel De Jonge 2 6 4 7
Luca Prevosto 1 4 6 64
29.10.18
Klasyf.
Quentin Gueydan 2 6 6
Vladislav Ivanov 0 4 2
29.10.18
Klasyf.
Anton Desyatnik 2 1 6 6
Vito Dell'Elba 1 6 2 3
29.10.18
Klasyf.
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Kaya Arinc 0 0 0
29.10.18
Klasyf.
Brian Bencic 2 6 7
Roman Blokhin 0 3 5
29.10.18
Klasyf.
Buvaysar Gadamauri 2 4 6 7
Loic Ratsaratany 1 6 4 5
29.10.18
Klasyf.
Luca Potenza 2 7 6
Harry David Meehan 0 5 2
29.10.18
Klasyf.
Lukas Hellum Lilleengen 2 7 6
Daniel De Jonge 0 68 3
29.10.18
Klasyf.
Arthur Bernabe 2 7 6
Albert Roglan 0 65 3
28.10.18
2. runda klasyf.
Quentin Gueydan 2 6 7
Edoardo Lavagno 0 3 5
28.10.18
2. runda klasyf.
Harry David Meehan 2 6 6
Andrea Cardella 0 3 3
28.10.18
2. runda klasyf.
Anton Desyatnik 2 6 6
Anas Abdelouahid 0 0 1
28.10.18
2. runda klasyf.
Albert Roglan 2 6 6
Ervin Haris Eminefendic 0 1 2
28.10.18
2. runda klasyf.
Roman Blokhin 2 6 6
Pedro Munafo 0 0 3
28.10.18
2. runda klasyf.
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Alexander Kotzen 0 0 2
28.10.18
2. runda klasyf.
Loic Ratsaratany 2 6 6 6
Niccolo Inserra 1 77 3 2
28.10.18
2. runda klasyf.
Daniel De Jonge 2 7 6
Maurizio Speziali 0 5 1
28.10.18
2. runda klasyf.
Vladislav Ivanov 2 7 3 6
Michael Weindl 1 65 6 3
28.10.18
2. runda klasyf.
Vito Dell'Elba 2 7 6
Gregorio Cordonnier 0 68 3
28.10.18
2. runda klasyf.
Brian Bencic 2 6 6
Maxime Joris 0 4 4
28.10.18
2. runda klasyf.
Buvaysar Gadamauri 2 6 6
Giuliano Benedetti 0 2 4
28.10.18
2. runda klasyf.
Luca Potenza 2 6 6
Ameur Ben Hassen 0 0 2
28.10.18
2. runda klasyf.
Lukas Hellum Lilleengen 2 6 6
Vitalii Shcherba 0 2 1
28.10.18
2. runda klasyf.
Arthur Bernabe 2 6 6
Daniele Catini 0 1 3
28.10.18
2. runda klasyf.
Kaya Arinc 2 6 6
Sami Achour 0 2 2
27.10.18
1. runda klasyf.
Ameur Ben Hassen 2 7 7
Jose Joaquin Miranda Cisneros 0 5 5
27.10.18
1. runda klasyf.
Harry David Meehan 2 7 6
Skander Ben Fraj 0 5 4
27.10.18
1. runda klasyf.
Anton Desyatnik 2 6 6
Bayrem Frigui 0 0 0
27.10.18
1. runda klasyf.
Vitalii Shcherba 2 7 6
Simon Musset 0 66 0
27.10.18
1. runda klasyf.
Daniele Catini 2 6 6
Rayen Zribi 0 0 3
27.10.18
1. runda klasyf.
Roman Blokhin 2 6 6
Victor Lochmann 0 3 1
27.10.18
1. runda klasyf.
Edoardo Lavagno 2 6 6
Strahinja Pjeranovic 0 2 1
27.10.18
1. runda klasyf.
Daniel De Jonge 2 6 7
Mathis Moysan 0 2 5
27.10.18
1. runda klasyf.
Vladislav Ivanov 2 6 6
David Kciuk 0 0 0
27.10.18
1. runda klasyf.
Niccolo Inserra 2 6 6
Anthony Lambert 0 2 2
27.10.18
1. runda klasyf.
Vito Dell'Elba 2 6 6
Taieb Raboudi 0 0 3
27.10.18
1. runda klasyf.
Buvaysar Gadamauri 2 6 6
Alvaro Saez-Royuela Ariza 0 3 0
27.10.18
1. runda klasyf.
Ervin Haris Eminefendic 2 6 6
Timo Schildknecht 0 1 1
27.10.18
1. runda klasyf.
Arthur Bernabe 2 6 6
Skander Ben Abdallah 0 2 1
27.10.18
1. runda klasyf.
Alexander Kotzen 2 6 6
Ronald Gabas 0 3 1
27.10.18
1. runda klasyf.
Sami Achour 2 6 1 6
Luke Issajenko 1 4 6 3
27.10.18
1. runda klasyf.
Anas Abdelouahid 2 6 6
Maxime Leclercq 0 0 0
27.10.18
1. runda klasyf.
Maxime Joris 2 6 6
Mohamed Selim Ben Ali 0 4 2
mężczyźni debel twarda Tunisia Tunisia F38 (Monastir) sety 1 2 3 4 5
29.10.18
Finał
Petr Arkhipov/Jeremy Sonkin 2 7 7
Ivan Davydov/Niklas Schell 0 66 63
29.10.18
Półfinał
Ivan Davydov/Niklas Schell 2 6 4 10
Darko Jandric/Nicolo Turchetti 1 3 6 7
29.10.18
Półfinał
Petr Arkhipov/Jeremy Sonkin 2 4 7 10
Florent Diep/Skander Mansouri 1 6 5 7
29.10.18
Ćwierćfinał
Darko Jandric/Nicolo Turchetti 1 w/o
Matteo Civarolo/Luca Prevosto 0
29.10.18
Ćwierćfinał
Ivan Davydov/Niklas Schell 2 6 4 11
Alexis Klegou/Gabriel Petit 1 3 6 9
29.10.18
Ćwierćfinał
Petr Arkhipov/Jeremy Sonkin 2 6 6
Gregorio Cordonnier/Maxime Mora 0 4 1
29.10.18
Ćwierćfinał
Florent Diep/Skander Mansouri 2 3 6 10
Andres Fernandez Canovas/Oscar Mancineiras Cornella 1 6 3 3
29.10.18
1. runda
Darko Jandric/Nicolo Turchetti 2 7 6
Anas Abdelouahid/Vito Dell'Elba 0 61 3
29.10.18
1. runda
Matteo Civarolo/Luca Prevosto 2 6 4 10
Roman Blokhin/Sergey Dorozhkin 1 2 6 7
29.10.18
1. runda
Alexis Klegou/Gabriel Petit 2 6 6
Quentin Gueydan/Loic Ratsaratany 0 2 4
29.10.18
1. runda
Ivan Davydov/Niklas Schell 2 6 6
Giuliano Benedetti/Luca Potenza 0 3 0
29.10.18
1. runda
Gregorio Cordonnier/Maxime Mora 1 2
Ronald Gabas/Vladislav Ivanov krecz 0 3
29.10.18
1. runda
Petr Arkhipov/Jeremy Sonkin 2 3 7 10
Geoffrey Blancaneaux/Ronan Joncour 1 6 5 7
29.10.18
1. runda
Andres Fernandez Canovas/Oscar Mancineiras Cornella 2 6 7
Pedro Munafo/Vitalii Shcherba 0 3 5
29.10.18
1. runda
Florent Diep/Skander Mansouri 2 6 6
Diego Fernandez Flores/David Jorda Sanchis 0 2 4
<