Marbella Challenger 2020 live score, wyniki live
TenisLive.pl
Wszystkie mecze
Mężczyzni
Kobiety
TURNIEJE TENIS LIVE
WSZYSTKIE TURNIEJE
ATP: Nur-Sultan
ATP: Vienna
ATP: Hamburg Challenger
ATP: Marbella Challenger
ATP: M15 Heraklion
ATP: M15 Monastir
ATP: M15 Sarreguemines
ATP: M15 Sharm El
ATP: M25 Vale Do
TENISOWE RANKINGI
Ranking ATP
Ranking WTA
PARTNERCZY
TenisInfo.pl
- tenis statystyki
1x2tip.com - Typy typerów
Tennis stats and predictions
Live tenis
Nie zaczęte
Zakończone
Moje mecze (0)
Marbella Challenger live, ˆ44K,
Strona oficjalna
Marbella Challenger
sety
1
2
3
4
5
01.11.20
Finał
Pedro Martinez Portero
2
7
6
H2H
Jaume Antoni Munar Clar
0
6
4
2
31.10.20
Półfinał
Pedro Martinez Portero
2
6
6
H2H
Carlos Taberner
0
4
2
31.10.20
Półfinał
Jaume Antoni Munar Clar
2
6
6
H2H
Alexandre Muller
0
4
4
30.10.20
Ćwierćfinał
Pedro Martinez Portero
2
7
4
6
H2H
Blaz Rola
1
6
4
6
3
30.10.20
Ćwierćfinał
Alexandre Muller
2
6
6
H2H
Carlos Gimeno Valero
0
4
0
30.10.20
Ćwierćfinał
Carlos Taberner
2
5
6
6
H2H
Daniel Elahi Galan
1
7
4
4
30.10.20
Ćwierćfinał
Jaume Antoni Munar Clar
2
6
7
H2H
Vit Kopriva
0
1
5
28.10.20
2. runda
Blaz Rola
2
6
6
H2H
Joao Domingues
0
3
3
28.10.20
2. runda
Pedro Martinez Portero
2
7
6
H2H
Elliot Benchetrit
0
5
3
28.10.20
2. runda
Alexandre Muller
2
6
6
H2H
Bernabe Zapata Miralles
0
4
4
28.10.20
2. runda
Carlos Gimeno Valero
2
6
6
H2H
Steven Diez
0
3
3
29.10.20
2. runda
Daniel Elahi Galan
2
4
7
6
H2H
Gianluca Mager
1
6
5
1
29.10.20
2. runda
Carlos Taberner
2
7
1
6
H2H
Jay Clarke
1
6
2
6
3
29.10.20
2. runda
Jaume Antoni Munar Clar
2
6
6
H2H
Lorenzo Giustino
0
1
3
29.10.20
2. runda
Vit Kopriva
2
3
7
6
H2H
Federico Gaio
1
6
6
1
4
26.10.20
1. runda
Blaz Rola
2
4
6
6
H2H
Maxime Janvier
1
6
2
4
26.10.20
1. runda
Joao Domingues
2
6
3
7
H2H
Andrej Martin
1
3
6
6
7
26.10.20
1. runda
Pedro Martinez Portero
2
6
6
H2H
Mario Vilella Martinez
0
2
1
26.10.20
1. runda
Alexandre Muller
2
6
6
H2H
Pedro Sousa
0
3
4
26.10.20
1. runda
Jay Clarke
2
6
7
H2H
Jozef Kovalik
0
3
5
26.10.20
1. runda
Bernabe Zapata Miralles
1
6
3
H2H
Tommy Robredo
krecz
0
0
0
26.10.20
1. runda
Elliot Benchetrit
2
1
6
6
H2H
Holger Rune
1
6
4
4
27.10.20
1. runda
Lorenzo Giustino
2
3
7
6
H2H
Carlos Alcaraz
1
6
5
4
27.10.20
1. runda
Steven Diez
2
6
6
H2H
Carlos Gomez-Herrera
0
2
3
27.10.20
1. runda
Federico Gaio
2
6
4
6
H2H
Nicola Kuhn
1
3
6
4
27.10.20
1. runda
Gianluca Mager
2
2
6
6
H2H
Alessandro Giannessi
1
6
1
2
27.10.20
1. runda
Daniel Elahi Galan
2
6
6
H2H
Andrea Pellegrino
0
3
2
27.10.20
1. runda
Carlos Taberner
2
3
7
7
H2H
Ramkumar Ramanathan
1
6
5
6
4
27.10.20
1. runda
Jaume Antoni Munar Clar
2
7
5
6
H2H
Riccardo Bonadio
1
6
3
7
3
27.10.20
1. runda
Vit Kopriva
2
7
6
H2H
Roberto Carballes Baena
0
6
3
2
27.10.20
1. runda
Carlos Gimeno Valero
2
6
6
H2H
Federico Coria
0
4
1
25.10.20
Klasyf.
Riccardo Bonadio
2
6
6
H2H
Malek Jaziri
0
3
1
25.10.20
Klasyf.
Vit Kopriva
2
3
7
7
H2H
Javier Barranco Cosano
1
6
5
6
5
25.10.20
Klasyf.
Carlos Gimeno Valero
2
6
6
H2H
Andrey Kuznetsov
0
2
3
26.10.20
Klasyf.
Andrea Pellegrino
2
3
6
6
H2H
Andrea Arnaboldi
1
6
4
2
23.10.20
1. runda klasyf.
Malek Jaziri
2
6
6
H2H
Roberto Ortega-Olmedo
0
4
2
24.10.20
1. runda klasyf.
Andrey Kuznetsov
2
6
6
H2H
Goncalo Oliveira
0
3
2
24.10.20
1. runda klasyf.
Riccardo Bonadio
2
7
6
H2H
Dimitar Kuzmanov
0
5
1
24.10.20
1. runda klasyf.
Javier Barranco Cosano
2
6
7
H2H
Tristan Lamasine
0
0
6
3
24.10.20
1. runda klasyf.
Vit Kopriva
2
6
6
H2H
Geoffrey Blancaneaux
0
3
0
24.10.20
1. runda klasyf.
Carlos Gimeno Valero
2
6
6
H2H
Luis David Martinez
0
1
3
25.10.20
1. runda klasyf.
Andrea Arnaboldi
2
6
4
6
H2H
Pedja Krstin
1
4
6
2
25.10.20
1. runda klasyf.
Andrea Pellegrino
2
7
6
6
H2H
Inigo Cervantes
1
5
7
3
4
Marbella Challenger
sety
1
2
3
4
5
31.10.20
Finał
Gerard Granollers/Pedro Martinez Portero
2
6
6
H2H
Luis David Martinez/Fernando Romboli
0
3
4
30.10.20
Półfinał
Gerard Granollers/Pedro Martinez Portero
2
6
7
H2H
Federico Gaio/Andrea Pellegrino
0
3
6
2
30.10.20
Półfinał
Luis David Martinez/Fernando Romboli
1
w/o
H2H
Steven Diez/Blaz Rola
0
29.10.20
Ćwierćfinał
Gerard Granollers/Pedro Martinez Portero
2
4
6
10
H2H
Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil
1
6
2
4
29.10.20
Ćwierćfinał
Luis David Martinez/Fernando Romboli
1
w/o
H2H
Andrej Martin/Goncalo Oliveira
0
29.10.20
Ćwierćfinał
Federico Gaio/Andrea Pellegrino
1
w/o
H2H
Pedja Krstin/Dimitar Kuzmanov
0
29.10.20
Ćwierćfinał
Steven Diez/Blaz Rola
2
6
6
H2H
Carlos Taberner/Bernabe Zapata Miralles
0
3
0
27.10.20
1. runda
Andrej Martin/Goncalo Oliveira
2
5
6
10
H2H
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla
1
7
4
4
28.10.20
1. runda
Carlos Taberner/Bernabe Zapata Miralles
2
6
6
H2H
Purav Raja/Ramkumar Ramanathan
0
2
4
28.10.20
1. runda
Gerard Granollers/Pedro Martinez Portero
2
6
6
H2H
Sergio Martos Gornes/Jaume Antoni Munar Clar
0
4
3
28.10.20
1. runda
Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil
1
w/o
H2H
Malek Jaziri/Jozef Kovalik
0
28.10.20
1. runda
Luis David Martinez/Fernando Romboli
2
7
5
14
H2H
Riccardo Bonadio/Daniel Elahi Galan
1
6
4
7
12
28.10.20
1. runda
Federico Gaio/Andrea Pellegrino
2
6
6
H2H
Romain Arneodo/David Vega Hernandez
0
3
2
28.10.20
1. runda
Steven Diez/Blaz Rola
2
7
6
H2H
Carlos Gomez-Herrera/Mario Vilella Martinez
0
6
5
2
28.10.20
1. runda
Pedja Krstin/Dimitar Kuzmanov
2
6
6
H2H
Elliot Benchetrit/Alexandre Muller
0
1
0
<