M15 Veigy Foncenex 2019 live score, wyniki live
TenisLive.pl
Wszystkie mecze
Mężczyzni
Kobiety
TURNIEJE TENIS LIVE
WSZYSTKIE TURNIEJE
ATP: Australian Open (juniors)
ATP: Melbourne
ATP: Burnie Challenger
ATP: Newport Beach Challenger
ATP: Punta Del Este
ATP: Rennes Challenger
ATP: M15 Antalya
ATP: M15 Monastir
ATP: M15 Palmanova
ATP: M15 Sharm El
ATP: M15 Veigy Foncenex
ATP: M25 Kazan
ATP: M25 Nussloch
ATP: M25 Palm Coast
TENISOWE RANKINGI
Ranking ATP
Ranking WTA
PARTNERCZY
TenisInfo.pl
- tenis statystyki
1x2tip.com - Typy typerów
Tennis stats and predictions
Live tenis
Nie zaczęte
Zakończone
Moje mecze (0)
M15 Veigy-Foncenex live, $15K
M15 Veigy Foncenex
sety
1
2
3
4
5
27.01.19
Finał
Christopher Heyman
2
7
6
6
H2H
Maxime Tchoutakian
1
5
7
5
0
26.01.19
Półfinał
Maxime Tchoutakian
2
7
6
H2H
Raphael Baltensperger
0
6
9
3
26.01.19
Półfinał
Christopher Heyman
2
2
def.
H2H
Hugo Grenier
0
0
25.01.19
Ćwierćfinał
Maxime Tchoutakian
2
7
6
H2H
Lucas Catarina
0
5
2
25.01.19
Ćwierćfinał
Christopher Heyman
2
6
6
H2H
Dan Added
0
3
4
25.01.19
Ćwierćfinał
Hugo Grenier
2
6
6
H2H
Tomas Machac
0
3
4
25.01.19
Ćwierćfinał
Raphael Baltensperger
2
7
3
7
H2H
Albano Olivetti
1
6
3
6
6
5
24.01.19
2. runda
Albano Olivetti
2
4
6
6
H2H
Kyrian Jacquet
1
6
2
3
24.01.19
2. runda
Maxime Tchoutakian
2
3
6
6
H2H
Jakub Paul
1
6
2
1
24.01.19
2. runda
Christopher Heyman
2
6
3
6
H2H
Leny Mitjana
1
3
6
1
24.01.19
2. runda
Hugo Grenier
2
6
6
H2H
Alexis Canter
0
3
1
24.01.19
2. runda
Raphael Baltensperger
2
7
6
H2H
Petr Nouza
0
6
2
4
24.01.19
2. runda
Lucas Catarina
2
7
4
6
H2H
Luke Johnson
1
5
6
3
24.01.19
2. runda
Dan Added
2
2
7
6
H2H
Michal Konecny
1
6
5
4
24.01.19
2. runda
Tomas Machac
2
6
6
H2H
Damien Bayard
0
2
3
22.01.19
1. runda
Christopher Heyman
1
3
H2H
Louis Lechevretel
krecz
0
1
22.01.19
1. runda
Raphael Baltensperger
2
6
6
H2H
Mark Whitehouse
0
4
4
22.01.19
1. runda
Lucas Catarina
2
6
6
6
H2H
Anton Matusevich
1
7
3
1
1
22.01.19
1. runda
Kyrian Jacquet
2
6
7
H2H
Hugo Bron
0
1
5
23.01.19
1. runda
Michal Konecny
2
6
6
H2H
Artem Dubrivnyy
0
3
4
23.01.19
1. runda
Albano Olivetti
2
6
6
H2H
Quentin Robert (1994)
0
3
2
23.01.19
1. runda
Maxime Tchoutakian
2
6
6
H2H
Jean Thirouin
0
1
3
23.01.19
1. runda
Luke Johnson
2
6
2
7
H2H
Ugo Blanchet
1
1
6
6
4
23.01.19
1. runda
Hugo Grenier
1
7
0
2
H2H
Eduardo Struvay
krecz
0
6
0
23.01.19
1. runda
Damien Bayard
2
6
7
H2H
Martin Breysach
0
4
5
23.01.19
1. runda
Leny Mitjana
2
6
6
H2H
Tim Van Der Horst
0
2
2
23.01.19
1. runda
Alexis Canter
2
6
6
H2H
Sean Hodkin
0
4
3
23.01.19
1. runda
Dan Added
2
6
6
H2H
Mick Veldheer
0
4
3
23.01.19
1. runda
Petr Nouza
2
6
6
H2H
Luca Giacomini
0
2
2
23.01.19
1. runda
Jakub Paul
2
7
0
7
H2H
Yanais Laurent
1
6
4
6
6
4
23.01.19
1. runda
Tomas Machac
2
7
6
H2H
Alexis Gautier
0
6
4
3
21.01.19
Klasyf.
Damien Bayard
2
6
6
H2H
Maxence Beauge
0
2
0
21.01.19
Klasyf.
Jean Thirouin
2
6
7
H2H
Arthur Reymond
0
3
5
21.01.19
Klasyf.
Mick Veldheer
2
5
6
10
H2H
Yannik Steinegger
1
7
3
3
21.01.19
Klasyf.
Tim Van Der Horst
2
6
6
H2H
Martin Van Der Meerschen
0
3
3
21.01.19
Klasyf.
Ugo Blanchet
2
6
6
H2H
Luca Staeheli
0
3
4
21.01.19
Klasyf.
Sean Hodkin
2
6
6
H2H
Guillaume Majcher
0
2
4
21.01.19
1. runda klasyf.
Damien Bayard
2
4
7
10
H2H
Andrea Gola
1
6
6
4
4
21.01.19
1. runda klasyf.
Jean Thirouin
2
6
6
10
H2H
Sizya Ernest Kivanda
1
3
7
6
5
21.01.19
1. runda klasyf.
Mick Veldheer
2
6
6
H2H
Hugo Pierre
0
2
4
21.01.19
1. runda klasyf.
Maxence Beauge
2
6
7
H2H
Arthur Bouquier
0
4
6
4
21.01.19
1. runda klasyf.
Arthur Reymond
2
3
6
10
H2H
Younes Djouder
1
6
3
6
21.01.19
1. runda klasyf.
Tim Van Der Horst
2
7
1
10
H2H
Alexis Boureau
1
6
4
6
8
21.01.19
1. runda klasyf.
Ugo Blanchet
2
6
6
10
H2H
Mayeul Darras
1
4
7
7
3
21.01.19
1. runda klasyf.
Sean Hodkin
2
6
6
H2H
Antoine Berger
0
3
3
21.01.19
1. runda klasyf.
Luca Staeheli
2
6
7
H2H
Brian Bencic
0
3
6
4
21.01.19
1. runda klasyf.
Yannik Steinegger
2
6
6
H2H
Lucas Grandouiller
0
1
3
21.01.19
1. runda klasyf.
Martin Van Der Meerschen
2
6
6
H2H
Lucas Magnaudet
0
4
3
21.01.19
1. runda klasyf.
Guillaume Majcher
2
6
6
H2H
Daniil Zarichanskyy
0
4
0
M15 Veigy Foncenex
sety
1
2
3
4
5
21.01.19
Finał
Dan Added/Albano Olivetti
2
6
4
10
H2H
Yanais Laurent/Maxime Tchoutakian
1
0
6
7
21.01.19
Półfinał
Dan Added/Albano Olivetti
2
6
6
H2H
Christopher Heyman/Petr Nouza
0
3
3
21.01.19
Półfinał
Yanais Laurent/Maxime Tchoutakian
2
7
6
H2H
Michal Konecny/Tomas Machac
0
5
1
21.01.19
Ćwierćfinał
Dan Added/Albano Olivetti
2
6
6
H2H
Quentin Robert (1994)/Jean Thirouin
0
3
2
21.01.19
Ćwierćfinał
Yanais Laurent/Maxime Tchoutakian
2
6
6
H2H
Artem Dubrivnyy/Daniil Zarichanskyy
0
3
2
21.01.19
Ćwierćfinał
Michal Konecny/Tomas Machac
1
w/o
H2H
Eduardo Struvay/Mark Whitehouse
0
21.01.19
Ćwierćfinał
Christopher Heyman/Petr Nouza
2
6
6
H2H
Maxence Beauge/Ugo Blanchet
0
2
2
21.01.19
1. runda
Dan Added/Albano Olivetti
1
w/o
H2H
Louis Lechevretel/Hugo Pierre
0
21.01.19
1. runda
Yanais Laurent/Maxime Tchoutakian
2
6
6
10
H2H
Hugo Grenier/Jessy Kalambay
1
7
4
3
7
21.01.19
1. runda
Artem Dubrivnyy/Daniil Zarichanskyy
2
6
6
H2H
Younes Djouder/Martin Van Der Meerschen
0
1
3
21.01.19
1. runda
Michal Konecny/Tomas Machac
2
5
6
10
H2H
Luke Johnson/Jakub Paul
1
7
4
5
21.01.19
1. runda
Quentin Robert (1994)/Jean Thirouin
1
w/o
H2H
David Fox/Luca Giacomini
0
21.01.19
1. runda
Christopher Heyman/Petr Nouza
2
7
6
H2H
Luca Staeheli/Yannik Steinegger
0
6
1
4
21.01.19
1. runda
Maxence Beauge/Ugo Blanchet
2
7
6
H2H
Antoine Berger/Hugo Bron
0
6
0
1
21.01.19
1. runda
Eduardo Struvay/Mark Whitehouse
2
7
6
H2H
Tim Van Der Horst/Mick Veldheer
0
6
9
1
<