M15 Curtea De 2019 live score, wyniki live

M15 Curtea De Arges live, $15K

mężczyźni singel ceglana Romania M15 Curtea De sety 1 2 3 4 5
25.08.19
Finał
Mircea-Alexandru Jecan 2 3 7 6
Hernan Casanova 1 6 64 3
24.08.19
Półfinał
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6 6
Nicolae Frunza 1 4 76 3
24.08.19
Półfinał
Hernan Casanova 2 4 6 6
Alexandar Lazarov 1 6 0 2
23.08.19
Ćwierćfinał
Alexandar Lazarov 2 7 6
Simone Roncalli 0 60 1
24.08.19
Ćwierćfinał
Mircea-Alexandru Jecan 2 4 6 6
Facundo Juarez 1 6 1 4
24.08.19
Ćwierćfinał
Hernan Casanova 2 6 6
Gabriel Donev 0 2 0
24.08.19
Ćwierćfinał
Nicolae Frunza 2 6 6
Radu Mihai Papoe 0 1 1
22.08.19
2. runda
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Mikhail Korovin 0 4 3
22.08.19
2. runda
Hernan Casanova 2 7 6
Oleg Prihodko 0 5 1
22.08.19
2. runda
Nicolae Frunza 2 6 3 7
Nicholas David Ionel 1 0 6 64
22.08.19
2. runda
Simone Roncalli 2 6 6
Luca George Tatomir 0 1 2
22.08.19
2. runda
Facundo Juarez 2 7 4 6
Calin Manda 1 63 6 4
22.08.19
2. runda
Alexandar Lazarov 2 6 6
Bogdan Pavel 0 4 0
23.08.19
2. runda
Gabriel Donev 2 6 6
Alexandru Vasile Manole 0 4 2
23.08.19
2. runda
Radu Mihai Papoe 1 6 4
Filip Cristian Jianu krecz 0 4 3
20.08.19
1. runda
Gabriel Donev 1 7 3
Maksim Tikhomirov krecz 0 5 2
20.08.19
1. runda
Simone Roncalli 2 6 6
Vlad Andrei Dumitru 0 2 2
20.08.19
1. runda
Nicholas David Ionel 2 6 6
Alexander Donski 0 4 4
21.08.19
1. runda
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Adrian Barbu 0 4 2
21.08.19
1. runda
Hernan Casanova 1 6 1
Cezar Cretu (ROU) krecz 0 2 0
21.08.19
1. runda
Luca George Tatomir 2 7 5 6
Stefan Palosi 1 5 7 4
21.08.19
1. runda
Nicolae Frunza 2 6 7
Dan Alexandru Tomescu 0 2 64
21.08.19
1. runda
Mikhail Korovin 2 7 6
Vasile Antonescu 0 5 0
21.08.19
1. runda
Alexandru Vasile Manole 1 6 3
Petru-Alexandru Luncanu krecz 0 2 0
21.08.19
1. runda
Calin Manda 2 6 6
Boris Butulija 0 0 4
21.08.19
1. runda
Oleg Prihodko 2 6 6
Bogdan Borza 0 3 1
21.08.19
1. runda
Bogdan Pavel 2 4 7 6
Nini Gabriel Dica 1 6 64 3
21.08.19
1. runda
Facundo Juarez 2 7 6
Alessandro Petrone 0 64 2
21.08.19
1. runda
Alexandar Lazarov 2 6 6
Luca Prevosto 0 1 0
21.08.19
1. runda
Filip Cristian Jianu 2 6 6
Bogdan Ionut Apostol 0 4 3
21.08.19
1. runda
Radu Mihai Papoe 2 6 6
Matei Adrian Georgescu 0 1 2
20.08.19
Klasyf.
Adrian Barbu 2 6 6 10
Vladimir Filip 1 75 4 7
20.08.19
Klasyf.
Petru-Alexandru Luncanu 2 7 6
Dusan Rajic 0 5 2
20.08.19
Klasyf.
Luca George Tatomir 2 6 6
Teodor-Dacian Craciun 0 1 4
20.08.19
Klasyf.
Bogdan Ionut Apostol 2 6 6
Mihai Razvan Marinescu 0 2 2
20.08.19
Klasyf.
Bogdan Borza 2 6 6
Dmitrii Baskov 0 3 0
20.08.19
Klasyf.
Bogdan Pavel 2 6 6
Eduard Vlasceanu 0 0 4
20.08.19
Klasyf.
Boris Butulija 2 4 6 10
Igor Banicevic 1 6 0 7
20.08.19
Klasyf.
Radu Mihai Papoe 2 6 6
Vincentiu Andrei Niculescu 0 1 2
19.08.19
1. runda klasyf.
Adrian Barbu 2 2 6 12
Cosmin Ontica 1 6 2 10
19.08.19
1. runda klasyf.
Teodor-Dacian Craciun 2 6 6
Lucas Neagu 0 0 1
19.08.19
1. runda klasyf.
Petru-Alexandru Luncanu 2 6 6
Egor Matvievici 0 3 3
19.08.19
1. runda klasyf.
Luca George Tatomir 2 6 6
Andrej Popovic 0 2 3
19.08.19
1. runda klasyf.
Bogdan Ionut Apostol 2 6 6
Stefan Vargolici 0 3 1
19.08.19
1. runda klasyf.
Bogdan Borza 2 6 6
Daniel Damian 0 3 1
19.08.19
1. runda klasyf.
Vladimir Filip 2 6 6
Andrei Afilipoaei 0 1 1
19.08.19
1. runda klasyf.
Dmitrii Baskov 2 4 6 10
Obrad Markovski 1 6 3 8
19.08.19
1. runda klasyf.
Vincentiu Andrei Niculescu 2 6 7
Alexander Gima 0 3 66
19.08.19
1. runda klasyf.
Bogdan Pavel 2 6 6
Radu Dimitrie Hristache Zgondea 0 3 3
19.08.19
1. runda klasyf.
Boris Butulija 2 6 6
Alexandru Cristian Bodnariuk 0 1 1
19.08.19
1. runda klasyf.
Dusan Rajic 1 6 3
Mircea George Marin krecz 0 2 0
19.08.19
1. runda klasyf.
Igor Banicevic 2 6 6
Tiberiu Tudoran 0 1 0
19.08.19
1. runda klasyf.
Eduard Vlasceanu 2 6 6
Martin Fekiac 0 1 2
19.08.19
1. runda klasyf.
Mihai Razvan Marinescu 2 6 6
Ioan Luca Vidan 0 1 1
19.08.19
1. runda klasyf.
Radu Mihai Papoe 2 6 6
Alexandru Ionel Stroe 0 1 1
mężczyźni debel ceglana Romania M15 Curtea De sety 1 2 3 4 5
19.08.19
Finał
Alexandar Lazarov/Calin Manda 2 6 6
Petru-Alexandru Luncanu/Stefan Palosi 0 4 4
19.08.19
Półfinał
Alexandar Lazarov/Calin Manda 2 6 6
Mikhail Korovin/Oleg Prihodko 0 3 4
19.08.19
Półfinał
Petru-Alexandru Luncanu/Stefan Palosi 2 7 6
Alexandru Vasile Manole/Bogdan Pavel 0 64 3
19.08.19
Ćwierćfinał
Alexandar Lazarov/Calin Manda 2 7 6
Alexander Donski/Maksim Tikhomirov 0 67 4
19.08.19
Ćwierćfinał
Mikhail Korovin/Oleg Prihodko 1 w/o
Nicolae Frunza/Nicholas David Ionel 0
19.08.19
Ćwierćfinał
Petru-Alexandru Luncanu/Stefan Palosi 2 6 6
Hernan Casanova/Facundo Juarez 0 1 3
19.08.19
Ćwierćfinał
Alexandru Vasile Manole/Bogdan Pavel 2 6 6
Matei Adrian Georgescu/Mihai Razvan Marinescu 0 2 3
19.08.19
1. runda
Alexander Donski/Maksim Tikhomirov 2 7 6
Boris Butulija/Egor Matvievici 0 64 1
19.08.19
1. runda
Alexandar Lazarov/Calin Manda 2 5 6 10
Cezar Cretu (ROU)/Nini Gabriel Dica 1 7 2 5
19.08.19
1. runda
Nicolae Frunza/Nicholas David Ionel 2 6 6
Alessandro Petrone/Luca Prevosto 0 4 1
19.08.19
1. runda
Mikhail Korovin/Oleg Prihodko 2 6 6 10
Bogdan Ionut Apostol/Ioan Luca Vidan 1 76 3 1
19.08.19
1. runda
Petru-Alexandru Luncanu/Stefan Palosi 2 5 6 10
Vladimir Filip/Luca George Tatomir 1 7 0 6
19.08.19
1. runda
Hernan Casanova/Facundo Juarez 2 6 6
Adrian Barbu/Dan Alexandru Tomescu 0 3 2
19.08.19
1. runda
Alexandru Vasile Manole/Bogdan Pavel 2 2 7 10
Vasile Antonescu/Mircea-Alexandru Jecan 1 6 67 5
19.08.19
1. runda
Matei Adrian Georgescu/Mihai Razvan Marinescu 2 6 6
Igor Banicevic/Dusan Rajic 0 2 3
<