Kazakhstan F6 (Shymkent) 2017 live score, wyniki live

Kazakhstan F6 (Shymkent) live, $25K

mężczyźni singel ceglana Kazakhstan Kazakhstan F6 (Shymkent) sety 1 2 3 4 5
23.09.17
Finał
Enrique Lopez-Perez 2 2 6 6
Tomislav Brkic 1 6 4 4
22.09.17
Półfinał
Tomislav Brkic 2 6 6
Khumoun Sultanov 0 1 2
22.09.17
Półfinał
Enrique Lopez-Perez 2 6 7 7
Marco Trungelliti 1 73 64 5
21.09.17
Ćwierćfinał
Tomislav Brkic 2 6 6
Kimmer Coppejans 0 3 4
21.09.17
Ćwierćfinał
Marco Trungelliti 2 6 6
Vladyslav Manafov 0 4 3
21.09.17
Ćwierćfinał
Enrique Lopez-Perez 2 6 6
Djurabeck Karimov 0 1 3
21.09.17
Ćwierćfinał
Khumoun Sultanov 2 6 5 6
Ilya Vasilyev 1 3 7 1
20.09.17
2. runda
Tomislav Brkic 2 7 1 7
Vladimir Uzhylovsky 1 5 6 62
20.09.17
2. runda
Marco Trungelliti 2 6 6
Daniiar Duldaev 0 3 3
20.09.17
2. runda
Enrique Lopez-Perez 2 3 7 6
Artem Smirnov 1 6 64 3
20.09.17
2. runda
Vladyslav Manafov 2 4 6 6
Denys Klok 1 6 1 4
20.09.17
2. runda
Kimmer Coppejans 2 6 6
Sagadat Ayap 0 3 0
20.09.17
2. runda
Khumoun Sultanov 2 7 1 6
Mikhail Fufygin 1 64 6 4
20.09.17
2. runda
Ilya Vasilyev 2 6 7
Vladimir Ivanov 0 2 5
20.09.17
2. runda
Djurabeck Karimov 2 6 7
Vladimir Polyakov 0 0 62
18.09.17
1. runda
Sagadat Ayap 2 6 6
Temur Ismailov 0 4 2
18.09.17
1. runda
Khumoun Sultanov 2 6 6
Timur Maulenov 0 1 4
19.09.17
1. runda
Vladimir Ivanov 2 7 6
Sergey Betov 0 5 1
19.09.17
1. runda
Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Danis Baybekov 0 4 2
19.09.17
1. runda
Artem Smirnov 2 6 6
Sharobiddin Abzalov 0 1 0
19.09.17
1. runda
Mikhail Fufygin 2 7 6
Dietrich Dernowski 0 5 3
19.09.17
1. runda
Tomislav Brkic 2 6 6
Sultan Narbekov 0 3 0
19.09.17
1. runda
Marco Trungelliti 2 6 6
Nikolay Kolobaev 0 1 4
19.09.17
1. runda
Daniiar Duldaev 2 6 6
Vitalii Shcherba 0 3 3
19.09.17
1. runda
Enrique Lopez-Perez 2 6 6
Roman Khassanov 0 2 4
19.09.17
1. runda
Vladimir Polyakov 2 6 6
Roman Safiullin 0 1 3
19.09.17
1. runda
Vladyslav Manafov 2 6 6
Sergey Fomin 0 0 1
19.09.17
1. runda
Kimmer Coppejans 1 6
George Tsivadze krecz 0 3
19.09.17
1. runda
Ilya Vasilyev 2 7 4 6
Olexiy Kolisnyk 1 5 6 2
19.09.17
1. runda
Denys Klok 2 6 6
Pavel Tsoy 0 0 2
19.09.17
1. runda
Djurabeck Karimov 2 6 6
Grigoriy Lomakin 0 2 1
18.09.17
Klasyf.
George Tsivadze 2 6 6 6
Dostanbek Tashbulatov 1 3 73 4
18.09.17
Klasyf.
Vladimir Polyakov 2 6 6
Islom Anvarkhodjaev 0 0 0
18.09.17
Klasyf.
Vitalii Shcherba 2 6 6
Sanetulla Kutybaev 0 2 3
18.09.17
Klasyf.
Sharobiddin Abzalov 2 6 7
Amal Sultanbekov 0 1 5
18.09.17
Klasyf.
Djurabeck Karimov 2 6 6
Semen Pankin 0 1 2
18.09.17
Klasyf.
Nikolay Kolobaev 2 6 2 6
Dietrich Dernowski 1 3 6 0
18.09.17
Klasyf.
Danis Baybekov 2 6 7
Pavel Tsoy 0 3 63
18.09.17
Klasyf.
Sultan Narbekov 2 7 4 6
Mark Tryakshin 1 5 6 4
18.09.17
2. runda klasyf.
George Tsivadze 2 6 6
Damir Makhmudov 0 0 1
18.09.17
2. runda klasyf.
Pavel Tsoy 2 6 6
Kudratilla Shonigmatov 0 1 1
18.09.17
2. runda klasyf.
Vladimir Polyakov 2 6 6
Grigoriy Korobeynikov 0 4 3
18.09.17
2. runda klasyf.
Sanetulla Kutybaev 2 6 6
Vladislav Tasenkov 0 2 0
18.09.17
2. runda klasyf.
Vitalii Shcherba 2 6 6
Khumoun Abdumalikov 0 0 1
18.09.17
2. runda klasyf.
Sharobiddin Abzalov 2 6 6
Jasur Yusupov 0 3 0
18.09.17
2. runda klasyf.
Djurabeck Karimov 2 6 6
Abror Isakov 0 1 1
18.09.17
2. runda klasyf.
Dietrich Dernowski 2 6 7
Pelle Boerma 0 4 5
18.09.17
2. runda klasyf.
Amal Sultanbekov 2 7 6
Shokhrukh Abdumalikov 0 610 0
18.09.17
2. runda klasyf.
Nikolay Kolobaev 2 6 6
Iskandar Karimov 0 1 0
18.09.17
2. runda klasyf.
Dostanbek Tashbulatov 2 7 6
Rodion Pak 0 5 4
18.09.17
2. runda klasyf.
Danis Baybekov 2 6 7
Alisher Nosirov 0 1 5
18.09.17
2. runda klasyf.
Sultan Narbekov 2 6 5 6
Shonigmatjon Shofayziyev 1 4 7 4
18.09.17
2. runda klasyf.
Islom Anvarkhodjaev 2 6 6
Sundet Nagimetov 0 1 3
18.09.17
2. runda klasyf.
Semen Pankin 2 6 6
Fariduni Hamid 0 1 4
18.09.17
2. runda klasyf.
Mark Tryakshin 2 6 6
Adil Karimov 0 0 2
18.09.17
1. runda klasyf.
Fariduni Hamid 2 6 6
Didal Didalov 0 1 2
18.09.17
1. runda klasyf.
Pelle Boerma 2 1 6 7
Iliya Taranin 1 6 2 5
18.09.17
1. runda klasyf.
Grigoriy Korobeynikov 2 6 6
Beibit Zhukayev 0 4 3
18.09.17
1. runda klasyf.
Danis Baybekov 2 7 6
Sardor Pulatov 0 63 1
mężczyźni debel ceglana Kazakhstan Kazakhstan F6 (Shymkent) sety 1 2 3 4 5
18.09.17
Finał
Artem Smirnov/Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Mikhail Fufygin/Vladimir Ivanov 0 4 3
18.09.17
Półfinał
Artem Smirnov/Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Vladyslav Manafov/Vladimir Polyakov 0 4 2
18.09.17
Półfinał
Mikhail Fufygin/Vladimir Ivanov 2 7 6
Sergey Betov/Alexander Pavlioutchenkov 0 64 3
18.09.17
Ćwierćfinał
Artem Smirnov/Vladimir Uzhylovsky 2 6 7
Sagadat Ayap/Daniiar Duldaev 0 1 5
18.09.17
Ćwierćfinał
Mikhail Fufygin/Vladimir Ivanov 2 6 6
Temur Ismailov/Djurabeck Karimov 0 4 4
18.09.17
Ćwierćfinał
Sergey Betov/Alexander Pavlioutchenkov 2 6 6
George Tsivadze/Pavel Tsoy 0 2 3
18.09.17
Ćwierćfinał
Vladyslav Manafov/Vladimir Polyakov 2 6 6
Olexiy Kolisnyk/Vitalii Shcherba 0 4 1
18.09.17
1. runda
Artem Smirnov/Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Roman Khassanov/Roman Safiullin 0 1 0
18.09.17
1. runda
Mikhail Fufygin/Vladimir Ivanov 2 6 6
Tomislav Brkic/Milan Radojkovic 0 3 1
18.09.17
1. runda
Sagadat Ayap/Daniiar Duldaev 2 6 6 10
Sergey Fomin/Shonigmatjon Shofayziyev 1 75 1 5
18.09.17
1. runda
Sergey Betov/Alexander Pavlioutchenkov 2 6 6
Rodion Pak/Dostanbek Tashbulatov 0 2 3
18.09.17
1. runda
George Tsivadze/Pavel Tsoy 2 6 5 10
Sultan Narbekov/Beibit Zhukayev 1 3 7 7
18.09.17
1. runda
Temur Ismailov/Djurabeck Karimov 2 6 4 10
Victor Baluda/Ilya Vasilyev 1 3 6 8
18.09.17
1. runda
Olexiy Kolisnyk/Vitalii Shcherba 2 7 7
Grigoriy Lomakin/Timur Maulenov 0 5 5
18.09.17
1. runda
Vladyslav Manafov/Vladimir Polyakov 2 6 6 10
Enrique Lopez-Perez/Marco Trungelliti 1 4 73 5
<