Italy F6 (Santa 2018 live score, wyniki live
TenisLive.pl
Wszystkie mecze
Mężczyzni
Kobiety
TURNIEJE TENIS LIVE
WSZYSTKIE TURNIEJE
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Alicante Challenger
ATP: Panama City Challenger
ATP: Egypt F12 (Sharm
ATP: Italy F6 (Santa
ATP: Japan F5 (Kashiwa)
ATP: Tunisia F13 (Jerba)
ATP: Turkey F13 (Antalya)
ATP: USA F9 (Memphis)
TENISOWE RANKINGI
Ranking ATP
Ranking WTA
PARTNERCZY
TenisInfo.pl
- tenis statystyki
1x2tip.com - Typy typerów
Tennis stats and predictions
Live tenis
Nie zaczęte
Zakończone
Moje mecze (0)
Italy F6 (Santa Margherita Di Pula) live, $25K
Italy F6 (Santa
sety
1
2
3
4
5
07.04.18
Finał
Juan Pablo Ficovich
2
6
7
H2H
Luca Vanni
0
3
6
5
06.04.18
Półfinał
Luca Vanni
2
6
6
H2H
Tallon Griekspoor
0
3
4
06.04.18
Półfinał
Juan Pablo Ficovich
2
6
7
7
H2H
Juan Ignacio Galarza
1
7
6
6
4
6
4
05.04.18
Ćwierćfinał
Luca Vanni
1
3
3
H2H
Miljan Zekic
krecz
0
6
3
05.04.18
Ćwierćfinał
Juan Ignacio Galarza
2
6
6
H2H
Nino Serdarusic
0
2
3
05.04.18
Ćwierćfinał
Juan Pablo Ficovich
2
7
6
H2H
Billy Harris
0
5
4
05.04.18
Ćwierćfinał
Tallon Griekspoor
2
6
6
6
H2H
Christian Lindell
1
1
7
4
2
04.04.18
2. runda
Luca Vanni
2
7
6
H2H
Samuel Bensoussan
0
5
3
04.04.18
2. runda
Miljan Zekic
2
6
7
H2H
Geronimo Espin Busleiman
0
2
6
7
04.04.18
2. runda
Christian Lindell
2
4
7
7
H2H
Riccardo Bonadio
1
6
5
5
04.04.18
2. runda
Juan Ignacio Galarza
2
4
6
6
H2H
Giovanni Fonio
1
6
3
1
04.04.18
2. runda
Nino Serdarusic
2
7
3
7
H2H
Adrian Bodmer
1
6
3
6
5
04.04.18
2. runda
Billy Harris
2
6
2
7
H2H
Hernan Casanova
1
1
6
5
04.04.18
2. runda
Juan Pablo Ficovich
2
4
6
6
H2H
Louis Chaix
1
6
3
0
04.04.18
2. runda
Tallon Griekspoor
2
6
6
H2H
Jacopo Berrettini
0
3
3
02.04.18
1. runda
Miljan Zekic
2
6
6
H2H
Corrado Summaria
0
4
4
02.04.18
1. runda
Adrian Bodmer
2
6
4
6
H2H
Bruno Sant'Anna
1
4
6
4
02.04.18
1. runda
Juan Pablo Ficovich
2
7
6
H2H
Omar Giacalone
0
6
5
2
03.04.18
1. runda
Luca Vanni
2
6
7
H2H
Maciej Rajski
0
3
6
5
03.04.18
1. runda
Christian Lindell
2
4
6
6
H2H
Marco Miceli
1
6
3
3
03.04.18
1. runda
Riccardo Bonadio
1
6
0
5
H2H
Antonio Massara
krecz
0
3
6
4
03.04.18
1. runda
Juan Ignacio Galarza
2
6
7
H2H
Paul Woerner
0
1
6
6
03.04.18
1. runda
Hernan Casanova
2
6
7
H2H
Alexander Weis
0
4
5
03.04.18
1. runda
Samuel Bensoussan
2
6
3
7
H2H
Gianluca Mager
1
3
6
5
03.04.18
1. runda
Geronimo Espin Busleiman
2
3
6
6
H2H
Cristian Carli
1
6
4
4
03.04.18
1. runda
Nino Serdarusic
2
6
6
H2H
Nicolas Bianchi
0
1
0
03.04.18
1. runda
Billy Harris
2
6
6
H2H
Mariano Kestelboim
0
4
1
03.04.18
1. runda
Louis Chaix
2
2
6
6
H2H
Dragos Nicolae Madaras
1
6
4
2
03.04.18
1. runda
Tallon Griekspoor
2
7
7
H2H
Nicolo Turchetti
0
5
5
03.04.18
1. runda
Giovanni Fonio
2
6
6
H2H
Mike Loccisano
0
3
2
03.04.18
1. runda
Jacopo Berrettini
2
5
6
6
H2H
Walter Trusendi
1
7
4
4
02.04.18
Klasyf.
Walter Trusendi
2
3
6
6
H2H
Luca George Tatomir
1
6
0
0
02.04.18
Klasyf.
Antonio Massara
2
7
7
H2H
Louis Chaix
0
6
3
6
2
02.04.18
Klasyf.
Nicolo Turchetti
2
6
6
H2H
Geronimo Espin Busleiman
0
3
2
02.04.18
Klasyf.
Paul Woerner
2
6
6
H2H
Federico Juan Aguilar
0
0
1
02.04.18
Klasyf.
Billy Harris
2
3
6
6
H2H
Benjamin Pietri
1
6
3
1
02.04.18
Klasyf.
Alexander Weis
2
6
6
7
H2H
Maciej Smola
1
4
7
6
6
4
02.04.18
Klasyf.
Giovanni Fonio
2
3
6
6
H2H
Franco Capalbo
1
6
4
2
02.04.18
Klasyf.
Dragos Nicolae Madaras
2
7
6
H2H
Nicolas Bianchi
0
6
2
1
01.04.18
2. runda klasyf.
Walter Trusendi
2
6
6
H2H
Matteo Lugari
0
1
2
01.04.18
2. runda klasyf.
Maciej Smola
2
6
6
H2H
Alessio Azzalini
0
2
1
01.04.18
2. runda klasyf.
Antonio Massara
2
7
6
H2H
Vladimir Filip
0
6
4
2
01.04.18
2. runda klasyf.
Luca George Tatomir
2
4
6
6
H2H
Federico Moreno
1
6
3
1
01.04.18
2. runda klasyf.
Paul Woerner
2
6
6
H2H
Ryusei Makiguchi
0
4
4
01.04.18
2. runda klasyf.
Franco Capalbo
2
6
6
H2H
Antoine Cornut-Chauvinc
0
3
3
01.04.18
2. runda klasyf.
Billy Harris
2
6
6
H2H
Pablo Schelcher Muro
0
1
3
01.04.18
2. runda klasyf.
Louis Chaix
2
7
3
6
H2H
Remy Bertola
1
6
2
6
3
01.04.18
2. runda klasyf.
Giovanni Fonio
2
6
6
H2H
Milos Nikolic
0
3
2
01.04.18
2. runda klasyf.
Benjamin Pietri
2
6
1
6
H2H
Benjamin Dhoe
1
4
6
4
01.04.18
2. runda klasyf.
Dragos Nicolae Madaras
2
6
6
H2H
Manuel Barros
0
0
2
01.04.18
2. runda klasyf.
Federico Juan Aguilar
2
6
6
H2H
Bogdan Ionut Apostol
0
4
4
02.04.18
2. runda klasyf.
Nicolo Turchetti
2
6
6
H2H
Horst Rieder
0
2
4
02.04.18
2. runda klasyf.
Geronimo Espin Busleiman
2
6
7
H2H
Esteban Bruna
0
1
6
4
02.04.18
2. runda klasyf.
Alexander Weis
2
7
7
H2H
Georg Winkler
0
5
5
02.04.18
2. runda klasyf.
Nicolas Bianchi
2
6
6
H2H
Kirill Kivattsev
0
2
1
01.04.18
1. runda klasyf.
Ryusei Makiguchi
2
7
6
H2H
Stefano Reitano
0
5
2
01.04.18
1. runda klasyf.
Manuel Barros
2
6
6
H2H
Sebastiano Mahoro Zorzi
0
2
4
01.04.18
1. runda klasyf.
Esteban Bruna
2
6
6
H2H
Alessandro Ricci
0
3
2
01.04.18
1. runda klasyf.
Luca George Tatomir
2
6
6
H2H
Max Ashley
0
0
2
01.04.18
1. runda klasyf.
Franco Capalbo
2
6
6
H2H
Kevin Le
0
1
2
01.04.18
1. runda klasyf.
Vladimir Filip
2
6
6
H2H
Nicolas Bruna
0
3
1
01.04.18
1. runda klasyf.
Benjamin Dhoe
2
6
6
H2H
Maximilian Gatev
0
2
3
01.04.18
1. runda klasyf.
Horst Rieder
2
6
6
H2H
Niclas Loccisano
0
0
2
01.04.18
1. runda klasyf.
Milos Nikolic
1
6
H2H
Edoardo Lavagno
krecz
0
4
01.04.18
1. runda klasyf.
Remy Bertola
2
6
6
H2H
Joao Marcos Nusdeo
0
4
3
01.04.18
1. runda klasyf.
Georg Winkler
2
6
6
H2H
Alexis Santin
0
3
1
01.04.18
1. runda klasyf.
Pablo Schelcher Muro
2
6
6
H2H
Leonardo Mazzucchelli
0
2
1
01.04.18
1. runda klasyf.
Nicolas Bianchi
2
6
6
H2H
Benedict Moerl
0
2
1
01.04.18
1. runda klasyf.
Federico Juan Aguilar
2
6
6
H2H
Marcel Hornung
0
4
2
01.04.18
1. runda klasyf.
Alessio Azzalini
2
6
7
H2H
Francesco Bessire
0
2
6
6
01.04.18
1. runda klasyf.
Matteo Lugari
2
6
0
7
H2H
Hans Albert Schubert
1
4
6
5
Italy F6 (Santa
sety
1
2
3
4
5
02.04.18
Finał
Juan Ignacio Galarza/Mariano Kestelboim
2
1
6
10
H2H
Gianluca Mager/Walter Trusendi
1
6
4
6
02.04.18
Półfinał
Juan Ignacio Galarza/Mariano Kestelboim
2
6
6
H2H
Louis Chaix/Antoine Cornut-Chauvinc
0
2
1
02.04.18
Półfinał
Gianluca Mager/Walter Trusendi
2
6
7
H2H
Hernan Casanova/Juan Pablo Ficovich
0
3
5
02.04.18
Ćwierćfinał
Hernan Casanova/Juan Pablo Ficovich
2
1
6
10
H2H
Samuel Bensoussan/Filip Horansky
1
6
4
7
02.04.18
Ćwierćfinał
Juan Ignacio Galarza/Mariano Kestelboim
2
6
7
H2H
Billy Harris/Maciej Rajski
0
4
6
8
02.04.18
Ćwierćfinał
Gianluca Mager/Walter Trusendi
2
3
6
10
H2H
Adrian Bodmer/Mark Vervoort
1
6
3
8
02.04.18
Ćwierćfinał
Louis Chaix/Antoine Cornut-Chauvinc
2
7
6
H2H
Benjamin Dhoe/Federico Moreno
0
5
2
02.04.18
1. runda
Hernan Casanova/Juan Pablo Ficovich
2
6
6
H2H
Cristian Carli/Nicolo Turchetti
0
3
2
02.04.18
1. runda
Juan Ignacio Galarza/Mariano Kestelboim
2
6
6
H2H
Federico Juan Aguilar/Ryusei Makiguchi
0
2
2
02.04.18
1. runda
Billy Harris/Maciej Rajski
2
6
4
10
H2H
Jacopo Berrettini/Mike Loccisano
1
2
6
8
02.04.18
1. runda
Adrian Bodmer/Mark Vervoort
2
6
6
H2H
Marco Miceli/Corrado Summaria
0
4
1
02.04.18
1. runda
Gianluca Mager/Walter Trusendi
2
6
6
H2H
Milos Nikolic/Stefano Reitano
0
2
4
02.04.18
1. runda
Samuel Bensoussan/Filip Horansky
2
6
7
H2H
Franco Capalbo/Geronimo Espin Busleiman
0
3
5
02.04.18
1. runda
Benjamin Dhoe/Federico Moreno
1
w/o
H2H
Omar Giacalone/Antonio Massara
0
02.04.18
1. runda
Louis Chaix/Antoine Cornut-Chauvinc
2
6
6
H2H
Bruno Sant'Anna/Maciej Smola
0
4
2
<