Israel F9 (Netanya) 2018 live score, wyniki live

Israel F9 (Netanya) live, $15K

mężczyźni singel twarda Izrael Israel F9 (Netanya) sety 1 2 3 4 5
16.06.18
Finał
Edan Leshem 2 6 6
Alessandro Bega 0 2 1
15.06.18
Półfinał
Alessandro Bega 2 6 6
Or Ram-Harel 0 0 0
15.06.18
Półfinał
Edan Leshem 2 6 6
Mor Bulis 0 3 3
14.06.18
Ćwierćfinał
Alessandro Bega 2 6 6
Sebastien Boltz 0 4 4
14.06.18
Ćwierćfinał
Or Ram-Harel 2 3 6 7
Albano Olivetti 1 6 1 63
14.06.18
Ćwierćfinał
Edan Leshem 2 6 6
Tigre Hank 0 2 3
14.06.18
Ćwierćfinał
Mor Bulis 2 6 6 6
Constantin Bittoun Kouzmine 1 2 75 4
13.06.18
2. runda
Tigre Hank 2 7 6
Fran Zvonimir Zgombic 0 63 3
13.06.18
2. runda
Alessandro Bega 2 6 6
Shahar Elbaz 0 3 1
13.06.18
2. runda
Albano Olivetti 2 7 6
Jordan Hasson 0 64 1
13.06.18
2. runda
Sebastien Boltz 2 6 7
Yankel Zemel 0 1 5
13.06.18
2. runda
Or Ram-Harel 2 6 6
Conor Berg 0 3 2
13.06.18
2. runda
Edan Leshem 2 6 6
Alex Kobelt 0 4 2
13.06.18
2. runda
Mor Bulis 1 w/o
Alexey Zakharov 0
13.06.18
2. runda
Constantin Bittoun Kouzmine 2 6 6
Alon Elia 0 3 3
11.06.18
1. runda
Tigre Hank 2 6 7
Edan Bakshi 0 2 5
11.06.18
1. runda
Sebastien Boltz 2 6 6
Vullnet Tashi 0 4 3
11.06.18
1. runda
Shahar Elbaz 2 6 6
Michael Boguslavsky 0 0 1
11.06.18
1. runda
Yankel Zemel 2 6 3 6
Guy Feigin 1 3 6 4
11.06.18
1. runda
Constantin Bittoun Kouzmine 2 6 6
Yannai Barkai 0 2 4
11.06.18
1. runda
Alexey Zakharov 2 6 7
Franco Ribero 0 3 5
12.06.18
1. runda
Alessandro Bega 2 6 6
Dan Added 0 1 2
12.06.18
1. runda
Albano Olivetti 2 7 6
Nikolay Kolobaev 0 65 4
12.06.18
1. runda
Conor Berg 2 6 6
Omer Touchmair 0 4 2
12.06.18
1. runda
Or Ram-Harel 2 6 6
Cameron Green 0 3 4
12.06.18
1. runda
Alon Elia 2 2 7 6
Marat Deviatiarov 1 6 62 1
12.06.18
1. runda
Edan Leshem 2 7 6
Barnaby Smith 0 5 1
12.06.18
1. runda
Mor Bulis 2 6 7
Francesco Ferrari 0 4 67
12.06.18
1. runda
Fran Zvonimir Zgombic 2 7 6
Ben Patael 0 64 4
12.06.18
1. runda
Jordan Hasson 2 6 6
Orel Ovil 0 2 4
12.06.18
1. runda
Alex Kobelt 2 7 2 6
Emmanuel Luria 1 62 6 2
10.06.18
Klasyf.
Conor Berg 2 6 6
Itamar Lavie 0 1 3
10.06.18
Klasyf.
Guy Feigin 2 5 6 6
Aleksei Khomich 1 7 3 1
10.06.18
Klasyf.
Cameron Green 2 6 6 6
Alexey Zakharov 1 75 1 1
10.06.18
Klasyf.
Franco Ribero 2 6 6
Uri Vodavoz 0 3 1
10.06.18
Klasyf.
Nikolay Kolobaev 2 7 5 7
Yair Sarouk 1 63 7 5
10.06.18
Klasyf.
Barnaby Smith 2 6 6
Daniel Dudockin 0 3 0
10.06.18
Klasyf.
Emmanuel Luria 1 2 7 6 5
Enzo Wallart krecz 0 6 6 0
10.06.18
Klasyf.
Alex Kobelt 2 6 6 7
Gabriel Roveri Sidney 1 73 3 5
10.06.18
2. runda klasyf.
Conor Berg 2 6 6
Christopher Chien 0 0 0
10.06.18
2. runda klasyf.
Gabriel Roveri Sidney 2 7 6
Keivon Tabrizi 0 63 1
10.06.18
2. runda klasyf.
Daniel Dudockin 2 6 6
Shahar Gabay 0 1 2
10.06.18
2. runda klasyf.
Aleksei Khomich 2 6 6
Ofek Amoyal 0 3 4
10.06.18
2. runda klasyf.
Guy Feigin 2 6 6
Yam Bruhin 0 2 1
10.06.18
2. runda klasyf.
Enzo Wallart 2 6 6
Gilad Tamar 0 2 1
10.06.18
2. runda klasyf.
Cameron Green 2 6 6
Tzachi Cohen 0 0 1
10.06.18
2. runda klasyf.
Uri Vodavoz 2 6 6
Nir Vodavoz 0 4 2
10.06.18
2. runda klasyf.
Franco Ribero 1 6 3
Yehonatan Kaufman krecz 0 4 0
10.06.18
2. runda klasyf.
Nikolay Kolobaev 2 6 6
Guy Dagan 0 1 2
10.06.18
2. runda klasyf.
Barnaby Smith 2 6 6
Ori Maior 0 4 4
10.06.18
2. runda klasyf.
Emmanuel Luria 2 2 6 6
Ran Amar 1 6 3 2
10.06.18
2. runda klasyf.
Itamar Lavie 2 6 6
Daniel Sela 0 2 1
10.06.18
2. runda klasyf.
Alex Kobelt 2 6 6
Nevo Gabriely 0 3 3
10.06.18
2. runda klasyf.
Yair Sarouk 2 6 6
Ron Klain 0 3 4
10.06.18
2. runda klasyf.
Alexey Zakharov 2 3 6 7
Scott Duncan 1 6 3 5
09.06.18
1. runda klasyf.
Conor Berg 2 6 6
Ido Demri 0 0 0
09.06.18
1. runda klasyf.
Yehonatan Kaufman 2 6 6
Scott Goldner 0 3 2
09.06.18
1. runda klasyf.
Scott Duncan 2 6 6
Omer Yeshaya 0 1 2
09.06.18
1. runda klasyf.
Keivon Tabrizi 2 4 7 6
Costantinos Christoforou 1 6 64 4
09.06.18
1. runda klasyf.
Gabriel Roveri Sidney 2 6 6
Yam Ziv 0 0 0
09.06.18
1. runda klasyf.
Daniel Dudockin 2 6 6
Leonardo Schmitz Frederico 0 1 0
09.06.18
1. runda klasyf.
Ron Klain 2 6 6
Mitchel Sanders 0 1 2
09.06.18
1. runda klasyf.
Aleksei Khomich 2 3 6 6
Oz Daniel 1 6 1 4
09.06.18
1. runda klasyf.
Guy Feigin 2 6 6
Tuval Barak 0 3 4
09.06.18
1. runda klasyf.
Enzo Wallart 2 6 6
Niv Zuckerman 0 0 0
09.06.18
1. runda klasyf.
Cameron Green 2 6 6
Dor Gabay 0 0 1
09.06.18
1. runda klasyf.
Uri Vodavoz 2 6 6
Itay Greenbaum 0 1 1
09.06.18
1. runda klasyf.
Franco Ribero 2 6 6
Dor Wertheimer 0 4 2
09.06.18
1. runda klasyf.
Nikolay Kolobaev 2 6 6
Guy Michelevitz 0 2 2
09.06.18
1. runda klasyf.
Barnaby Smith 2 7 6
Ram Kapach 0 5 4
09.06.18
1. runda klasyf.
Shahar Gabay 2 6 6
Ronen Mashiach 0 0 0
09.06.18
1. runda klasyf.
Emmanuel Luria 2 6 6
Maxim Dunye 0 0 0
09.06.18
1. runda klasyf.
Nir Vodavoz 2 4 6 7
Ross Watson 1 6 3 5
09.06.18
1. runda klasyf.
Ori Maior 1 6 1
Zeki Horoz krecz 0 3 0
09.06.18
1. runda klasyf.
Gilad Tamar 2 6 6
Israel Boskila 0 2 0
09.06.18
1. runda klasyf.
Itamar Lavie 2 6 6
Itamar Navon 0 0 3
09.06.18
1. runda klasyf.
Guy Dagan 2 7 7
Ziv Mayo 0 5 64
09.06.18
1. runda klasyf.
Ran Amar 2 6 6
Shadi Al Tori 0 2 2
09.06.18
1. runda klasyf.
Ofek Amoyal 2 6 6
Amit Cohen 0 0 1
09.06.18
1. runda klasyf.
Alex Kobelt 2 6 6
Ido Salem 0 0 1
09.06.18
1. runda klasyf.
Nevo Gabriely 2 6 6
Saar Rogovski 0 4 4
09.06.18
1. runda klasyf.
Christopher Chien 2 6 6
Dan Rubin 0 2 2
09.06.18
1. runda klasyf.
Yam Bruhin 2 6 4 6
Matheus Comunello 1 4 6 3
09.06.18
1. runda klasyf.
Yair Sarouk 2 6 6
Itay Shpindler 0 2 3
09.06.18
1. runda klasyf.
Alexey Zakharov 2 6 6
Eitan Dray 0 1 4
09.06.18
1. runda klasyf.
Tzachi Cohen 2 6 6
Ciprian Onufrei 0 2 2
09.06.18
1. runda klasyf.
Daniel Sela 2 3 6 6
Tal Bitton 1 6 4 2
mężczyźni debel twarda Izrael Israel F9 (Netanya) sety 1 2 3 4 5
11.06.18
Finał
Dan Added/Albano Olivetti 2 6 6
Francesco Ferrari/Tigre Hank 0 3 4
11.06.18
Półfinał
Dan Added/Albano Olivetti 2 7 6
Conor Berg/Scott Duncan 0 65 1
11.06.18
Półfinał
Francesco Ferrari/Tigre Hank 2 5 6 10
Shahar Elbaz/Keivon Tabrizi 1 7 4 4
11.06.18
Ćwierćfinał
Shahar Elbaz/Keivon Tabrizi 2 6 6
Daniel Dudockin/Omer Yeshaya 0 1 2
11.06.18
Ćwierćfinał
Dan Added/Albano Olivetti 2 6 6
Yannai Barkai/Orel Ovil 0 3 3
11.06.18
Ćwierćfinał
Conor Berg/Scott Duncan 2 6 6
Edan Bakshi/Alessandro Bega 0 3 4
11.06.18
Ćwierćfinał
Francesco Ferrari/Tigre Hank 2 6 6
Matheus Comunello/Leonardo Schmitz Frederico 0 2 1
11.06.18
1. runda
Yannai Barkai/Orel Ovil 2 6 6
Franco Ribero/Gabriel Roveri Sidney 0 3 4
11.06.18
1. runda
Shahar Elbaz/Keivon Tabrizi 2 3 6 10
Constantin Bittoun Kouzmine/Barnaby Smith 1 6 3 6
11.06.18
1. runda
Dan Added/Albano Olivetti 2 6 6
Aleksei Khomich/Alexey Zakharov 0 2 3
11.06.18
1. runda
Conor Berg/Scott Duncan 2 6 7
Nir Vodavoz/Uri Vodavoz 0 4 66
11.06.18
1. runda
Edan Bakshi/Alessandro Bega 2 6 6
Alon Elia/Yankel Zemel 0 1 3
11.06.18
1. runda
Matheus Comunello/Leonardo Schmitz Frederico 2 6 6
Nikolay Kolobaev/Emmanuel Luria 0 4 4
11.06.18
1. runda
Daniel Dudockin/Omer Yeshaya 2 6 6 10
Ori Maior/Yair Sarouk 1 75 4 5
11.06.18
1. runda
Francesco Ferrari/Tigre Hank 2 2 6 10
Alex Kobelt/Itamar Lavie 1 6 4 4
<