Israel F10 (Kiryat 2017 live score, wyniki live

Israel F10 (Kiryat Shmona) live, $25K

mężczyźni singel twarda Izrael Israel F10 (Kiryat sety 1 2 3 4 5
17.06.17
Finał
Albano Olivetti 2 6 7
David Guez 0 3 5
16.06.17
Półfinał
David Guez 2 7 6
Mor Bulis 0 5 2
16.06.17
Półfinał
Albano Olivetti 2 4 6 6
Dekel Bar 1 6 1 4
15.06.17
Ćwierćfinał
David Guez 2 6 6
James Marsalek 0 2 1
15.06.17
Ćwierćfinał
Albano Olivetti 2 6 4 6
Ben Patael 1 3 6 1
15.06.17
Ćwierćfinał
Dekel Bar 2 6 3 6
Orel Ovil 1 2 6 3
15.06.17
Ćwierćfinał
Mor Bulis 2 6 6
Benjamin Pietri 0 3 4
14.06.17
2. runda
David Guez 2 6 6 6
Luca Gelhardt 1 73 3 1
14.06.17
2. runda
James Marsalek 2 6 6
Jaime Pulgar-Garcia 0 3 2
14.06.17
2. runda
Albano Olivetti 2 6 3 6
Leny Mitjana 1 3 6 3
14.06.17
2. runda
Dekel Bar 2 6 6 7
Peter Kobelt 1 73 3 64
14.06.17
2. runda
Mor Bulis 2 6 6 7
Antoine Escoffier 1 4 75 66
14.06.17
2. runda
Orel Ovil 2 6 7
Michail Pervolarakis 0 4 65
14.06.17
2. runda
Ben Patael 2 7 6
Alon Elia 0 68 1
14.06.17
2. runda
Benjamin Pietri 2 7 6
Christopher Diaz-Figueroa 0 63 2
13.06.17
1. runda
David Guez 2 6 6
Davide Albertoni 0 2 2
13.06.17
1. runda
Jaime Pulgar-Garcia 2 6 6
Mick Lescure 0 4 2
13.06.17
1. runda
Christopher Diaz-Figueroa 2 6 6
Edan Bakshi 0 3 1
13.06.17
1. runda
James Marsalek 2 7 6
Ran Amar 0 5 3
13.06.17
1. runda
Albano Olivetti 2 6 7
Mathieu Roy 0 3 63
13.06.17
1. runda
Antoine Escoffier 2 6 6
Ram Kapach 0 0 3
13.06.17
1. runda
Dekel Bar 2 6 6 7
Yankel Zemel 1 2 75 5
13.06.17
1. runda
Alon Elia 2 6 6
Simeon Rossier 0 2 2
13.06.17
1. runda
Peter Kobelt 2 7 6
Keivon Tabrizi 0 5 2
13.06.17
1. runda
Mor Bulis 2 7 6
Fran Zvonimir Zgombic 0 61 3
13.06.17
1. runda
Orel Ovil 2 7 6
Lukas Klein 0 5 4
13.06.17
1. runda
Luca Gelhardt 2 6 6
Ido Zonder 0 2 0
13.06.17
1. runda
Leny Mitjana 2 7 6
Jordan Hasson 0 5 1
13.06.17
1. runda
Ben Patael 2 3 7 6
Javier Pulgar-Garcia 1 6 5 4
13.06.17
1. runda
Michail Pervolarakis 2 4 6 6
Hugo Grenier 1 6 2 0
13.06.17
1. runda
Benjamin Pietri 2 6 4 6
Igor Smilansky 1 3 6 4
12.06.17
Klasyf.
Luca Gelhardt 2 6 6
Omer Yeshaya 0 1 2
12.06.17
Klasyf.
Yankel Zemel 2 7 7
Omer Katz 0 5 5
12.06.17
Klasyf.
Keivon Tabrizi 2 6 7
Nikolay Kolobaev 0 3 5
12.06.17
Klasyf.
Michail Pervolarakis 2 5 6 6
Costantinos Christoforou 1 7 3 1
12.06.17
Klasyf.
Davide Albertoni 2 6 6
Franco Ribero 0 2 3
12.06.17
Klasyf.
Lukas Klein 2 6 6
Yannai Barkai 0 4 4
12.06.17
Klasyf.
Jordan Hasson 2 6 6
Motvey Radionov 0 4 3
12.06.17
Klasyf.
Benjamin Pietri 2 6 6
Sergio Luis Hernandez Ramirez 0 3 4
12.06.17
2. runda klasyf.
Luca Gelhardt 2 6 6
Yotam Fux 0 0 0
12.06.17
2. runda klasyf.
Motvey Radionov 2 3 6 6
Yair Sarouk 1 6 4 1
12.06.17
2. runda klasyf.
Yannai Barkai 2 6 6
Yaron Guberman 0 2 4
12.06.17
2. runda klasyf.
Yankel Zemel 2 7 6
Gilad Tamar 0 65 2
12.06.17
2. runda klasyf.
Keivon Tabrizi 2 6 6
Eitan Dray 0 2 1
12.06.17
2. runda klasyf.
Michail Pervolarakis 2 7 6
Vadym Zrazhevskyy 0 62 1
12.06.17
2. runda klasyf.
Davide Albertoni 2 6 7 6
Shahar Elbaz 1 74 5 1
12.06.17
2. runda klasyf.
Costantinos Christoforou 2 6 6
Itay Shpindler 0 2 4
12.06.17
2. runda klasyf.
Omer Yeshaya 2 6 6 6
Ariel Ilarslan Russo 1 72 0 3
12.06.17
2. runda klasyf.
Lukas Klein 2 6 6
Rudy Richter 0 3 1
12.06.17
2. runda klasyf.
Sergio Luis Hernandez Ramirez 2 6 6
Francisco Vittar 0 0 1
12.06.17
2. runda klasyf.
Franco Ribero 2 6 6 6
Ofek Amoyal 1 71 4 1
12.06.17
2. runda klasyf.
Nikolay Kolobaev 2 6 7
Iftah Yavetz 0 1 612
12.06.17
2. runda klasyf.
Jordan Hasson 2 6 6
Guy Michelevitz 0 3 3
12.06.17
2. runda klasyf.
Benjamin Pietri 2 6 6
Idan Harel Gross 0 0 2
12.06.17
2. runda klasyf.
Omer Katz 2 7 3 7
James Allemby 1 5 6 5
12.06.17
1. runda klasyf.
Guy Michelevitz 2 3 6 6
Ighor Halmenschlager Reis 1 6 2 0
12.06.17
1. runda klasyf.
James Allemby 1 7 3 1
Amit Kakon krecz 0 6 2
12.06.17
1. runda klasyf.
Ariel Ilarslan Russo 2 6 6
Michael Boguslavsky 0 2 2
12.06.17
1. runda klasyf.
Costantinos Christoforou 2 7 4 6
Emmanuel Luria 1 5 6 1
12.06.17
1. runda klasyf.
Vadym Zrazhevskyy 2 6 6
Roee Benya 0 4 4
12.06.17
1. runda klasyf.
Francisco Vittar 2 6 6 7
Nicolas Ferrando 1 77 3 64
12.06.17
1. runda klasyf.
Yaron Guberman 2 6 7
Daniel Entelis 0 3 64
12.06.17
1. runda klasyf.
Gilad Tamar 2 6 6
Ori Maior 0 2 2
12.06.17
1. runda klasyf.
Iftah Yavetz 2 6 7
Ofek Shaaf 0 1 60
12.06.17
1. runda klasyf.
Eitan Dray 2 6 6
Yam Ziv 0 2 2
12.06.17
1. runda klasyf.
Ofek Amoyal 2 6 6
Helman Volkats 0 3 2
12.06.17
1. runda klasyf.
Idan Harel Gross 2 7 2 6
Omer Touchmair 1 65 6 4
12.06.17
1. runda klasyf.
Yair Sarouk 2 6 6
Shahar Gabay 0 2 3
mężczyźni debel twarda Izrael Israel F10 (Kiryat sety 1 2 3 4 5
12.06.17
Finał
Dekel Bar/Mor Bulis 2 7 1 10
Antoine Escoffier/Mathieu Roy 1 5 6 6
12.06.17
Półfinał
Antoine Escoffier/Mathieu Roy 2 6 6
Benjamin Pietri/Fran Zvonimir Zgombic 0 1 3
12.06.17
Półfinał
Dekel Bar/Mor Bulis 2 6 7
James Marsalek/Albano Olivetti 0 3 65
12.06.17
Ćwierćfinał
Antoine Escoffier/Mathieu Roy 2 4 6 10
Christopher Diaz-Figueroa/Wilfredo Gonzalez 1 6 3 8
12.06.17
Ćwierćfinał
Dekel Bar/Mor Bulis 2 7 6
Ofek Amoyal/Itay Shpindler 0 5 4
12.06.17
Ćwierćfinał
Benjamin Pietri/Fran Zvonimir Zgombic 2 6 6
David Guez/Mick Lescure 0 4 3
12.06.17
Ćwierćfinał
James Marsalek/Albano Olivetti 2 6 6
Edan Bakshi/Alon Elia 0 1 0
12.06.17
1. runda
Ofek Amoyal/Itay Shpindler 2 6 7
Omer Katz/Omer Yeshaya 0 4 5
12.06.17
1. runda
Edan Bakshi/Alon Elia 2 3 7 10
Ram Kapach/Yankel Zemel 1 6 5 6
12.06.17
1. runda
Antoine Escoffier/Mathieu Roy 2 6 6
Yaron Guberman/Yair Sarouk 0 2 1
12.06.17
1. runda
Christopher Diaz-Figueroa/Wilfredo Gonzalez 2 6 6
Eitan Dray/Keivon Tabrizi 0 4 3
12.06.17
1. runda
David Guez/Mick Lescure 2 6 6
Luca Gelhardt/Nikolay Kolobaev 0 2 2
12.06.17
1. runda
Dekel Bar/Mor Bulis 2 6 6
Rudy Richter/Ido Zonder 0 2 1
12.06.17
1. runda
Benjamin Pietri/Fran Zvonimir Zgombic 2 6 6
Davide Albertoni/Vadym Zrazhevskyy 0 3 3
12.06.17
1. runda
James Marsalek/Albano Olivetti 2 6 3 10
Jaime Pulgar-Garcia/Javier Pulgar-Garcia 1 2 6 7
<