Ismaning Challenger 2018 live score, wyniki live

Ismaning Challenger live, ˆ43K+H, Strona oficjalna

mężczyźni singel dywanowa Germany Ismaning Challenger sety 1 2 3 4 5
21.10.18
Finał
Filippo Baldi 2 6 6
Gleb Sakharov 0 4 4
20.10.18
Półfinał
Gleb Sakharov 2 6 6
Johannes Haerteis 0 4 2
20.10.18
Półfinał
Filippo Baldi 2 6 7
Ugo Humbert 0 4 5
19.10.18
Ćwierćfinał
Gleb Sakharov 2 6 3 6
Jeremy Jahn 1 3 6 3
19.10.18
Ćwierćfinał
Johannes Haerteis 2 7 6
Daniel Masur 0 5 3
19.10.18
Ćwierćfinał
Filippo Baldi 2 4 6 6
Kevin Krawietz 1 6 2 4
19.10.18
Ćwierćfinał
Ugo Humbert 2 6 6
Matteo Viola 0 1 2
17.10.18
2. runda
Matteo Viola 2 7 1 7
James Ward 1 5 6 63
17.10.18
2. runda
Gleb Sakharov 2 3 6 6
Stefano Travaglia 1 6 4 4
18.10.18
2. runda
Kevin Krawietz 2 5 7 7
Gregoire Barrere 1 7 5 64
18.10.18
2. runda
Jeremy Jahn 2 7 6
Louis Wessels 0 65 4
18.10.18
2. runda
Daniel Masur 2 6 6
Pedro Cachin 0 2 2
18.10.18
2. runda
Johannes Haerteis 2 6 4 7
Lukas Klein 1 3 6 5
18.10.18
2. runda
Filippo Baldi 2 7 2 7
Benjamin Bonzi 1 64 6 64
18.10.18
2. runda
Ugo Humbert 2 6 6
Christian Seraphim 0 3 4
15.10.18
1. runda
James Ward 2 6 6 7
Quentin Halys 1 76 3 63
15.10.18
1. runda
Gleb Sakharov 2 6 6
Ricardo Ojeda Lara 0 3 1
15.10.18
1. runda
Benjamin Bonzi 2 7 4 6
Christopher Heyman 1 5 6 4
16.10.18
1. runda
Matteo Viola 2 6 6
Vaclav Safranek 0 4 2
16.10.18
1. runda
Kevin Krawietz 2 6 7
Laurynas Grigelis 0 4 64
16.10.18
1. runda
Stefano Travaglia 2 7 6
Tomislav Brkic 0 5 3
16.10.18
1. runda
Jeremy Jahn 1 6 1
Dustin Brown krecz 0 1 0
16.10.18
1. runda
Gregoire Barrere 2 7 6
Kai Lemstra 0 65 3
16.10.18
1. runda
Daniel Masur 2 7 6
Bernabe Zapata Miralles 0 66 3
16.10.18
1. runda
Filippo Baldi 2 6 6
Marco Trungelliti 0 3 4
16.10.18
1. runda
Louis Wessels 2 7 6
Lucas Miedler 0 610 3
17.10.18
1. runda
Pedro Cachin 2 5 6 6
Lorenzo Sonego 1 7 4 4
17.10.18
1. runda
Johannes Haerteis 2 0 7 7
Dennis Novak 1 6 65 5
17.10.18
1. runda
Christian Seraphim 2 7 7
Gianluca Mager 0 65 65
17.10.18
1. runda
Lukas Klein 2 6 6
Alexander Erler 0 3 4
17.10.18
1. runda
Ugo Humbert 2 7 6
Tristan Lamasine 0 61 3
15.10.18
Klasyf.
Tristan Lamasine 2 6 7
Albano Olivetti 0 4 65
15.10.18
Klasyf.
Johannes Haerteis 2 6 6
Szymon Walkow 0 4 4
15.10.18
Klasyf.
Alexander Erler 2 4 6 6
Hugo Voljacques 1 6 4 1
15.10.18
Klasyf.
Lukas Klein 2 2 6 7
Geoffrey Blancaneaux 1 6 4 5
14.10.18
2. runda klasyf.
Albano Olivetti 2 6 6
Julian Lenz 0 4 3
14.10.18
2. runda klasyf.
Tristan Lamasine 2 6 6
Marc Sieber 0 3 2
14.10.18
2. runda klasyf.
Johannes Haerteis 2 6 6
Marek Gengel 0 2 2
14.10.18
2. runda klasyf.
Szymon Walkow 2 6 7
Christian Hirschmueller 0 4 66
14.10.18
2. runda klasyf.
Alexander Erler 2 7 4 7
Tobias Simon 1 65 6 61
14.10.18
2. runda klasyf.
Geoffrey Blancaneaux 2 6 7 7
Pavel Kotov 1 70 5 5
14.10.18
2. runda klasyf.
Hugo Voljacques 1 6 2
Sami Reinwein krecz 0 4 1
14.10.18
2. runda klasyf.
Lukas Klein 2 6 6
Artem Smirnov 0 3 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Artem Smirnov 2 7 7
Michael Weindl 0 62 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Marc Sieber 2 6 6
Robin Kern 0 3 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Tobias Simon 2 6 7
Evan Furness 0 2 63
13.10.18
1. runda klasyf.
Sami Reinwein 2 7 6
Aldin Setkic 0 62 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Albano Olivetti 2 6 6 6
Alex Molcan 1 3 77 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Julian Lenz 2 7 6
David Poljak 0 61 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Tristan Lamasine 2 6 6
Sven Lemstra 0 3 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Christian Hirschmueller 2 4 7 7
Elliot Benchetrit 1 6 5 65
13.10.18
1. runda klasyf.
Johannes Haerteis 2 7 6
Manuel Guinard 0 61 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Szymon Walkow 2 6 6
Charly Zick 0 3 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Alexander Erler 2 6 6
Elmar Ejupovic 0 3 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Patrik Niklas-Salminen 0 4 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Marek Gengel 2 6 6
Lukas Ollert 0 3 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Hugo Voljacques 2 6 6
Michal Konecny 0 4 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Lukas Klein 2 3 6 6
Ante Pavic 1 6 3 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Pavel Kotov 2 7 6
Tom Kocevar-Desman 0 5 4
mężczyźni debel dywanowa Germany Ismaning Challenger sety 1 2 3 4 5
21.10.18
Finał
Purav Raja/Antonio Sancic 2 5 6 10
Rameez Junaid/David Pel 1 7 4 5
19.10.18
Półfinał
Purav Raja/Antonio Sancic 2 6 6
Luca Margaroli/Tristan-Samuel Weissborn 0 4 4
20.10.18
Półfinał
Rameez Junaid/David Pel 2 7 6
Jeremy Jahn/Marc Sieber 0 65 2
17.10.18
Ćwierćfinał
Purav Raja/Antonio Sancic 2 7 6
Tomislav Brkic/Ante Pavic 0 5 2
18.10.18
Ćwierćfinał
Jeremy Jahn/Marc Sieber 1 w/o
Dustin Brown/Kevin Krawietz 0
18.10.18
Ćwierćfinał
Luca Margaroli/Tristan-Samuel Weissborn 2 7 6 10
Lorenzo Sonego/Andrea Vavassori 1 64 74 7
18.10.18
Ćwierćfinał
Rameez Junaid/David Pel 2 6 6
Nikola Cacic/Tomislav Draganja 0 3 4
15.10.18
1. runda
Jeremy Jahn/Marc Sieber 2 6 7 10
Daniel Masur/Christian Seraphim 1 74 66 5
15.10.18
1. runda
Tomislav Brkic/Ante Pavic 2 7 7
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 0 63 5
15.10.18
1. runda
Dustin Brown/Kevin Krawietz 2 6 6
Tomasz Bednarek/Lucas Miedler 0 0 3
16.10.18
1. runda
Luca Margaroli/Tristan-Samuel Weissborn 2 6 6
Timur Khabibulin/Szymon Walkow 0 2 3
16.10.18
1. runda
Lorenzo Sonego/Andrea Vavassori 2 6 6
Quentin Halys/Albano Olivetti 0 3 4
16.10.18
1. runda
Nikola Cacic/Tomislav Draganja 2 6 6
Scott Clayton/Julian Ocleppo 0 4 4
16.10.18
1. runda
Purav Raja/Antonio Sancic 2 6 7
Andre Begemann/Filip Polasek 0 4 65
17.10.18
1. runda
Rameez Junaid/David Pel 2 6 6 10
Bastien Presuhn/Louis Wessels 1 75 2 7
<