Germany F11 (Trier) 2018 live score, wyniki live

Germany F11 (Trier) live, $15K

mężczyźni singel ceglana Germany Germany F11 (Trier) sety 1 2 3 4 5
11.08.18
Finał
Jan Choinski 2 6 3 6
Benjamin Hassan 1 4 6 3
10.08.18
Półfinał
Jan Choinski 2 6 6
Christoph Negritu 0 4 3
10.08.18
Półfinał
Benjamin Hassan 2 6 6
Evan Furness 0 3 1
09.08.18
Ćwierćfinał
Christoph Negritu 2 6 6
Mats Rosenkranz 0 3 2
09.08.18
Ćwierćfinał
Jan Choinski 2 6 6
Constantin Schmitz 0 3 2
09.08.18
Ćwierćfinał
Benjamin Hassan 2 6 6
Kevin Kaczynski 0 2 1
09.08.18
Ćwierćfinał
Evan Furness 2 6 1 6
Paul Woerner 1 3 6 1
08.08.18
2. runda
Kevin Kaczynski 2 6 4 6
Tejas Chaukulkar 1 3 6 1
08.08.18
2. runda
Christoph Negritu 2 6 5 6
Lucas Poullain 1 2 7 3
08.08.18
2. runda
Jan Choinski 2 7 7
Leonard Von Hindte 0 5 5
08.08.18
2. runda
Paul Woerner 2 6 6
Niklas Schell 0 3 2
08.08.18
2. runda
Benjamin Hassan 2 6 6
Cameron Green 0 3 4
08.08.18
2. runda
Mats Rosenkranz 2 6 7
Adrian Oetzbach 0 4 5
08.08.18
2. runda
Evan Furness 2 6 5 6
Alex Knaff 1 0 7 3
08.08.18
2. runda
Constantin Schmitz 1 w/o
Dominik Boehler 0
07.08.18
1. runda
Tejas Chaukulkar 1 4
Clement Geens krecz 0 5
07.08.18
1. runda
Kevin Kaczynski 2 6 6
Daniel Baumann 0 3 0
07.08.18
1. runda
Christoph Negritu 2 7 6
Hugo Daubias 0 62 4
07.08.18
1. runda
Jan Choinski 2 6 7
Chris Rodesch 0 1 5
07.08.18
1. runda
Lucas Poullain 2 6 6
Milen Ianakiev 0 3 2
07.08.18
1. runda
Dominik Boehler 2 4 6 6
Henri Squire 1 6 1 2
07.08.18
1. runda
Leonard Von Hindte 2 6 6
Alexander Merino 0 3 2
07.08.18
1. runda
Benjamin Hassan 2 6 6 7
Kai Wehnelt 1 76 4 5
07.08.18
1. runda
Cameron Green 2 6 3 6
Eduard Guell Bartrina 1 4 6 3
07.08.18
1. runda
Adrian Oetzbach 2 7 1 6
Daniel Kopeinigg 1 5 6 4
07.08.18
1. runda
Evan Furness 2 6 6
Matthew Dellavedova 0 1 4
07.08.18
1. runda
Niklas Schell 2 4 6 6
Alex Marti Pujolras 1 6 2 3
07.08.18
1. runda
Alex Knaff 2 6 5 6
Marco Neubau 1 4 7 3
07.08.18
1. runda
Constantin Schmitz 2 7 2 6
Stefan Seifert 1 5 6 2
08.08.18
1. runda
Paul Woerner 1 6 2
Nicholas Bybel krecz 0 1 0
08.08.18
1. runda
Mats Rosenkranz 2 6 5 6
Peter Torebko 1 1 7 2
07.08.18
Klasyf.
Tejas Chaukulkar 2 6 6
Milan Welte 0 2 3
07.08.18
Klasyf.
Daniel Kopeinigg 2 6 6 6
Robi Tholl 1 4 76 3
07.08.18
Klasyf.
Lucas Poullain 2 4 6 7
Osni Nery Junior 1 6 4 61
07.08.18
Klasyf.
Eduard Guell Bartrina 2 6 6
Linus Bilfinger-Sanchez 0 2 3
07.08.18
Klasyf.
Nicholas Bybel 2 7 6
Jan Simon Vrbsky 0 5 3
07.08.18
Klasyf.
Leonard Von Hindte 2 7 6
Tim Heger 0 62 1
07.08.18
Klasyf.
Benjamin Hassan 2 6 6
Anthony Pero 0 0 2
07.08.18
Klasyf.
Chris Rodesch 2 7 6
Alexander Merino 0 5 4
05.08.18
2. runda klasyf.
Leonard Von Hindte 1 6 1
Marcel Marlon Sudzum krecz 0 3 1
05.08.18
2. runda klasyf.
Benjamin Hassan 2 6 6
Marvin Rehberg 0 3 4
05.08.18
2. runda klasyf.
Tim Heger 2 6 6
Oscar Moraing 0 1 2
05.08.18
2. runda klasyf.
Anthony Pero 2 6 6
Max Lacount 0 2 1
06.08.18
2. runda klasyf.
Tejas Chaukulkar 2 6 6
Sonny Curik 0 2 3
06.08.18
2. runda klasyf.
Osni Nery Junior 2 6 6
Marc Guardeno 0 2 4
06.08.18
2. runda klasyf.
Alexander Merino 2 6 4 6
Marlon Vankan 1 1 6 2
06.08.18
2. runda klasyf.
Daniel Kopeinigg 2 7 6
Nic Wiedenhorn 0 5 3
06.08.18
2. runda klasyf.
Lucas Poullain 2 6 6
Lorenzo Di Maro 0 4 3
06.08.18
2. runda klasyf.
Linus Bilfinger-Sanchez 2 6 6
Robin Ebeling 0 3 1
06.08.18
2. runda klasyf.
Eduard Guell Bartrina 2 6 6
Simone Cacciapuoti 0 3 0
06.08.18
2. runda klasyf.
Nicholas Bybel 2 6 6 6
Maik Steiner 1 4 77 3
06.08.18
2. runda klasyf.
Milan Welte 2 7 3 6
Tim Zeitvogel 1 5 6 4
06.08.18
2. runda klasyf.
Robi Tholl 2 6 6
Raphael Calzi 0 2 4
06.08.18
2. runda klasyf.
Jan Simon Vrbsky 2 4 6 7
Rayane Oumaouche 1 6 3 5
06.08.18
2. runda klasyf.
Chris Rodesch 2 6 7
Rafael Giotis 0 3 5
05.08.18
1. runda klasyf.
Tejas Chaukulkar 2 6 6
Marco Di Maro 0 2 3
05.08.18
1. runda klasyf.
Osni Nery Junior 2 6 6
Adriano Quinti 0 3 0
05.08.18
1. runda klasyf.
Alexander Merino 2 6 6
Arpit Sharma 0 3 3
05.08.18
1. runda klasyf.
Lorenzo Di Maro 2 6 6
Johannes Heussner 0 1 2
05.08.18
1. runda klasyf.
Daniel Kopeinigg 2 6 6
Henry Lozano 0 4 2
05.08.18
1. runda klasyf.
Lucas Poullain 2 6 6
Caspar Schuetze 0 1 0
05.08.18
1. runda klasyf.
Linus Bilfinger-Sanchez 2 3 6 7
Moritz Stoeger 1 6 1 64
05.08.18
1. runda klasyf.
Eduard Guell Bartrina 2 6 6
Maximilian Sinn 0 0 0
05.08.18
1. runda klasyf.
Nicholas Bybel 2 6 6
Lenhard Haupt 0 1 2
05.08.18
1. runda klasyf.
Leonard Von Hindte 2 6 6
Lennard Richter 0 3 1
05.08.18
1. runda klasyf.
Robin Ebeling 2 6 6
Kurt Lacount 0 4 3
05.08.18
1. runda klasyf.
Rayane Oumaouche 2 6 6
Mario Stino 0 1 2
05.08.18
1. runda klasyf.
Max Lacount 1 7 4
Maximilian Dietel krecz 0 5 1
05.08.18
1. runda klasyf.
Raphael Calzi 2 6 6
Leonard Brixius 0 0 2
05.08.18
1. runda klasyf.
Tim Heger 2 6 7
Felipe Muzzi 0 0 60
05.08.18
1. runda klasyf.
Oscar Moraing 2 6 2 6
Maurizio Speziali 1 3 6 4
05.08.18
1. runda klasyf.
Marcel Marlon Sudzum 2 6 6
Riad Rastoder 0 2 0
05.08.18
1. runda klasyf.
Milan Welte 2 6 6
Sizya Ernest Kivanda 0 0 2
05.08.18
1. runda klasyf.
Marvin Rehberg 2 6 6
Constantinos Papavasiliou 0 1 2
05.08.18
1. runda klasyf.
Robi Tholl 2 6 6
Lennart Melzer 0 0 0
05.08.18
1. runda klasyf.
Marc Guardeno 2 6 6
Maximilian Sprenger 0 1 1
05.08.18
1. runda klasyf.
Jan Simon Vrbsky 2 6 6
Jakob Cadonau 0 1 2
05.08.18
1. runda klasyf.
Chris Rodesch 2 6 6
Tillmann Erdbories 0 4 4
05.08.18
1. runda klasyf.
Simone Cacciapuoti 2 6 6
Gabriel Sanchez 0 4 1
05.08.18
1. runda klasyf.
Anthony Pero 2 6 6
Raynaud Vanwolleghem 0 1 3
05.08.18
1. runda klasyf.
Marlon Vankan 2 6 6
Christophe Tholl 0 4 1
05.08.18
1. runda klasyf.
Maik Steiner 2 6 6
James Allemby 0 3 1
05.08.18
1. runda klasyf.
Nic Wiedenhorn 2 6 5 6
Facundo Yunis 1 2 7 2
05.08.18
1. runda klasyf.
Rafael Giotis 2 6 6 6
Leon Hoeveler 1 75 2 3
05.08.18
1. runda klasyf.
Sonny Curik 2 6 6
Harris Trismen 0 1 3
05.08.18
1. runda klasyf.
Tim Zeitvogel 2 6 6
Gil Uwe Grund 0 3 4
mężczyźni debel ceglana Germany Germany F11 (Trier) sety 1 2 3 4 5
06.08.18
Finał
Benjamin Hassan/Constantin Schmitz 2 7 4 12
Alexander Merino/Christoph Negritu 1 63 6 10
06.08.18
Półfinał
Alexander Merino/Christoph Negritu 2 6 6
Alex Knaff/Lucas Poullain 0 2 2
06.08.18
Półfinał
Benjamin Hassan/Constantin Schmitz 2 6 6
Rene Schulte/Paul Woerner 0 3 1
06.08.18
Ćwierćfinał
Alexander Merino/Christoph Negritu 2 6 6
Nicholas Bybel/Milen Ianakiev 0 4 2
06.08.18
Ćwierćfinał
Alex Knaff/Lucas Poullain 2 6 6
Kurt Lacount/Max Lacount 0 0 2
06.08.18
Ćwierćfinał
Rene Schulte/Paul Woerner 2 1 6 10
Daniel Kopeinigg/Christophe Tholl 1 6 4 8
06.08.18
Ćwierćfinał
Benjamin Hassan/Constantin Schmitz 1 7 5
Tejas Chaukulkar/Arpit Sharma krecz 0 5 1
06.08.18
1. runda
Kurt Lacount/Max Lacount 1 w/o
Maximilian Sprenger/Jan Zednik 0
06.08.18
1. runda
Alexander Merino/Christoph Negritu 2 6 6
Lorenzo Di Maro/Marco Di Maro 0 2 3
06.08.18
1. runda
Tejas Chaukulkar/Arpit Sharma 2 6 6
Eduard Guell Bartrina/Alex Marti Pujolras 0 3 0
06.08.18
1. runda
Alex Knaff/Lucas Poullain 2 7 7
James Allemby/Linus Bilfinger-Sanchez 0 62 5
06.08.18
1. runda
Rene Schulte/Paul Woerner 2 6 6
Simone Cacciapuoti/Jordi Marse-Vidri 0 3 1
06.08.18
1. runda
Benjamin Hassan/Constantin Schmitz 2 6 6
Marco Neubau/Kai Wehnelt 0 2 2
06.08.18
1. runda
Nicholas Bybel/Milen Ianakiev 2 6 6
Lennart Melzer/Gabriel Sanchez 0 0 1
06.08.18
1. runda
Daniel Kopeinigg/Christophe Tholl 2 6 6
Osni Nery Junior/Felipe Muzzi 0 1 3
<