China F3 (Anning) 2018 live score, wyniki live

China F3 (Anning) live, $15K

mężczyźni singel ceglana China China F3 (Anning) sety 1 2 3 4 5
26.01.18
Finał
Tsung-Hua Yang 2 6 6 6
Kuan-Yi Lee 1 4 75 1
26.01.18
Półfinał
Tsung-Hua Yang 2 6 6
Ivan Nedelko 0 3 4
26.01.18
Półfinał
Kuan-Yi Lee 2 6 6
Manish Sureshkumar 0 1 3
25.01.18
Ćwierćfinał
Ivan Nedelko 2 7 6
Florent Diep 0 62 4
25.01.18
Ćwierćfinał
Tsung-Hua Yang 2 6 6
Issei Okamura 0 3 1
25.01.18
Ćwierćfinał
Kuan-Yi Lee 2 6 6
Nitin Kumar Sinha 0 3 2
25.01.18
Ćwierćfinał
Manish Sureshkumar 2 4 6 6
Arjun Kadhe 1 6 3 1
24.01.18
2. runda
Ivan Nedelko 2 6 7
Ryota Tanuma 0 3 5
24.01.18
2. runda
Tsung-Hua Yang 2 6 6
Yu Hsiang Chiu 0 0 3
24.01.18
2. runda
Florent Diep 2 6 6
Shao-Fan Liu 0 0 0
24.01.18
2. runda
Arjun Kadhe 2 6 6 6
Rhett Purcell 1 4 75 1
24.01.18
2. runda
Issei Okamura 2 7 6
Cing-Yang Meng 0 67 2
24.01.18
2. runda
Kuan-Yi Lee 2 6 6
Aoran Wang 0 2 2
24.01.18
2. runda
Nitin Kumar Sinha 2 6 6
Huixin Wang 0 2 3
24.01.18
2. runda
Manish Sureshkumar 2 6 6
Steven Diez 0 1 4
22.01.18
1. runda
Ivan Nedelko 2 6 6
Zihao Xia 0 3 4
22.01.18
1. runda
Tsung-Hua Yang 2 6 6
William Ma 0 2 3
22.01.18
1. runda
Steven Diez 2 6 6
Jie Cui 0 3 1
22.01.18
1. runda
Florent Diep 2 6 6
Rigele Te 0 2 3
22.01.18
1. runda
Arjun Kadhe 2 6 6
Alberto Lim 0 3 4
22.01.18
1. runda
Issei Okamura 2 6 6
Yan Bai 0 1 0
22.01.18
1. runda
Yu Hsiang Chiu 2 6 6
Chukang Wang 0 3 3
22.01.18
1. runda
Aoran Wang 2 6 6
Goran Markovic 0 4 3
22.01.18
1. runda
Ryota Tanuma 2 6 6
Tyler Lu 0 3 3
22.01.18
1. runda
Huixin Wang 2 6 6
Duckhee Lee 0 1 3
22.01.18
1. runda
Cing-Yang Meng 2 6 6
Jianhui Li 0 3 4
22.01.18
1. runda
Kuan-Yi Lee 2 6 6
Shi Hong Zeng 0 1 4
22.01.18
1. runda
Rhett Purcell 2 6 6
Ruikai Wang 0 4 2
22.01.18
1. runda
Nitin Kumar Sinha 2 6 6
Rui-Xuan Wang 0 2 4
22.01.18
1. runda
Manish Sureshkumar 2 6 6
Bruno Mardones 0 3 3
23.01.18
1. runda
Shao-Fan Liu 2 6 3 6
Yuanfeng Li 1 1 6 3
22.01.18
Klasyf.
Jianhui Li 2 7 6
Lingxi Zhao 0 68 4
22.01.18
Klasyf.
William Ma 2 7 6
Sheng Hao Zhou 0 61 2
22.01.18
Klasyf.
Huixin Wang 2 6 6
Bang Shuo Yin 0 3 0
22.01.18
Klasyf.
Rhett Purcell 2 6 6
Joachim Li-Ernoul 0 1 2
22.01.18
Klasyf.
Alberto Lim 2 6 6
Xiaoyu He 0 2 1
22.01.18
Klasyf.
Shao-Fan Liu 2 6 7
Yanjie Zheng 0 4 64
22.01.18
Klasyf.
Shi Hong Zeng 2 7 6
Liang-Yu Lin 0 65 1
22.01.18
Klasyf.
Nitin Kumar Sinha 2 7 4 6
Sheng Tang 1 5 6 2
21.01.18
2. runda klasyf.
Jianhui Li 1 6 1 2
Haitong Xia krecz 0 7 0
21.01.18
2. runda klasyf.
Sheng Hao Zhou 2 7 6
Lingxiang Huang 0 5 4
21.01.18
2. runda klasyf.
William Ma 2 7 6
Zhuoyang Qiu 0 5 2
21.01.18
2. runda klasyf.
Huixin Wang 2 6 6
Shaoyun Liu 0 1 3
21.01.18
2. runda klasyf.
Rhett Purcell 2 6 3 6
Liran Chen 1 4 6 1
21.01.18
2. runda klasyf.
Alberto Lim 2 1 6 6
Jiajun He 1 6 1 1
21.01.18
2. runda klasyf.
Shao-Fan Liu 2 6 6
Bingyu Yu 0 3 2
21.01.18
2. runda klasyf.
Liang-Yu Lin 2 6 6
Tianjia Guo 0 1 2
21.01.18
2. runda klasyf.
Shi Hong Zeng 2 6 6
Tian Yi Hu 0 4 1
21.01.18
2. runda klasyf.
Nitin Kumar Sinha 2 6 6
Yong Jia Cai 0 3 1
21.01.18
2. runda klasyf.
Xiaoyu He 2 6 1 6
Yuchen Wu 1 1 6 1
21.01.18
2. runda klasyf.
Sheng Tang 2 6 6
Hadzhymyrat Charyyev 0 0 1
21.01.18
2. runda klasyf.
Joachim Li-Ernoul 1 2
Jiayi Li krecz 0 1
21.01.18
2. runda klasyf.
Bang Shuo Yin 2 6 6
Hao Yuan Ng 0 4 4
21.01.18
2. runda klasyf.
Lingxi Zhao 2 6 6
Mingyuan Yang 0 2 3
21.01.18
2. runda klasyf.
Yanjie Zheng 1 4
Zheng Baoluo krecz 0 2
20.01.18
1. runda klasyf.
Hao Yuan Ng 2 6 6
Yan Bai (1999) 0 3 1
20.01.18
1. runda klasyf.
Jiayi Li 2 6 6 6
Lewei Cai 1 1 74 0
20.01.18
1. runda klasyf.
Jianhui Li 2 6 6
Yu Lun Xie 0 4 1
20.01.18
1. runda klasyf.
Bingyu Yu 2 6 6
Jiaqi Zhao 0 3 1
20.01.18
1. runda klasyf.
Liang-Yu Lin 2 6 6
Leo Tang 0 1 2
20.01.18
1. runda klasyf.
Liran Chen 2 7 6
Xiaoyang Zhang 0 5 2
20.01.18
1. runda klasyf.
Xiaoyu He 2 6 6
Raileanu Valentin 0 0 0
20.01.18
1. runda klasyf.
Sheng Tang 2 6 6
Lakshit Sood 0 4 2
20.01.18
1. runda klasyf.
Mingyuan Yang 2 6 6
Chuanqi Su 0 3 1
20.01.18
1. runda klasyf.
Shaoyun Liu 2 6 6
Ang Ji 0 3 3
20.01.18
1. runda klasyf.
Tian Yi Hu 2 7 6
Runyu Zhao 0 5 3
20.01.18
1. runda klasyf.
Lingxiang Huang 1 5
Jun Nan Tao krecz 0 2
20.01.18
1. runda klasyf.
Yanjie Zheng 2 7 6
Hanyi Liu 0 5 4
mężczyźni debel ceglana China China F3 (Anning) sety 1 2 3 4 5
22.01.18
Finał
Arjun Kadhe/Lakshit Sood 2 6 7
Florent Diep/Goran Markovic 0 3 64
22.01.18
Półfinał
Florent Diep/Goran Markovic 2 6 6
Huixin Wang/Zihao Xia 0 1 3
22.01.18
Półfinał
Arjun Kadhe/Lakshit Sood 2 6 2 10
Tyler Lu/Issei Okamura 1 2 6 6
22.01.18
Ćwierćfinał
Florent Diep/Goran Markovic 2 5 6 10
Ruikai Wang/Rui-Xuan Wang 1 7 3 6
22.01.18
Ćwierćfinał
Tyler Lu/Issei Okamura 2 5 6 10
Rigele Te/Aoran Wang 1 7 3 7
22.01.18
Ćwierćfinał
Arjun Kadhe/Lakshit Sood 2 7 7
Nitin Kumar Sinha/Manish Sureshkumar 0 5 65
22.01.18
Ćwierćfinał
Huixin Wang/Zihao Xia 2 7 4 10
Rhett Purcell/Ryota Tanuma 1 67 6 8
22.01.18
1. runda
Ruikai Wang/Rui-Xuan Wang 2 6 4 10
Alberto Lim/Liang-Yu Lin 1 2 6 5
22.01.18
1. runda
Florent Diep/Goran Markovic 2 6 6
Hantao Liu/Runyu Zhao 0 2 3
22.01.18
1. runda
Rigele Te/Aoran Wang 2 7 6
He Feng/Shi Hong Zeng 0 65 3
22.01.18
1. runda
Tyler Lu/Issei Okamura 2 7 6
Tianjia Guo/Sheng Hao Zhou 0 5 2
22.01.18
1. runda
Nitin Kumar Sinha/Manish Sureshkumar 1 2
Jianhui Li/Chukang Wang krecz 0 0
22.01.18
1. runda
Arjun Kadhe/Lakshit Sood 2 6 6
Yu Hsiang Chiu/Yuanfeng Li 0 2 3
22.01.18
1. runda
Huixin Wang/Zihao Xia 2 4 6 10
Jie Cui/Yuqing Ning 1 6 0 6
22.01.18
1. runda
Rhett Purcell/Ryota Tanuma 2 6 6
Steven Diez/Bruno Mardones 0 3 4
<