Brest Challenger 2019 live score, wyniki live

Brest Challenger live, ˆ92K+H, Strona oficjalna

mężczyźni singel halowa France Brest Challenger sety 1 2 3 4 5
27.10.19
Finał
Ugo Humbert 2 6 6
Evgeny Donskoy 0 2 3
26.10.19
Półfinał
Evgeny Donskoy 2 4 7 6
Lloyd Harris 1 6 5 3
26.10.19
Półfinał
Ugo Humbert 2 6 7
Norbert Gombos 0 4 66
25.10.19
Ćwierćfinał
Evgeny Donskoy 2 7 6
Roberto Carballes Baena 0 67 4
25.10.19
Ćwierćfinał
Norbert Gombos 2 6 6
Illya Marchenko 0 4 2
25.10.19
Ćwierćfinał
Lloyd Harris 2 6 7
Corentin Denolly 0 3 62
25.10.19
Ćwierćfinał
Ugo Humbert 2 6 4 7
Antoine Hoang 1 4 6 5
24.10.19
3. runda
Illya Marchenko 2 6 7
Nino Serdarusic 0 4 64
24.10.19
3. runda
Evgeny Donskoy 2 6 3 6
Hugo Grenier 1 3 6 3
24.10.19
3. runda
Norbert Gombos 2 7 6
Jaume Antoni Munar Clar 0 63 3
24.10.19
3. runda
Roberto Carballes Baena 2 7 7
Guillermo Garcia-Lopez 0 5 63
24.10.19
3. runda
Antoine Hoang 2 6 7
Zdenek Kolar 0 2 65
24.10.19
3. runda
Corentin Denolly 2 2 7 6
Corentin Moutet 1 6 5 3
24.10.19
3. runda
Lloyd Harris 2 6 7
Jiri Vesely 0 1 66
24.10.19
3. runda
Ugo Humbert 2 7 6
Evgeny Karlovskiy 0 62 4
22.10.19
2. runda
Evgeny Donskoy 2 7 6
Teimuraz Gabashvili 0 5 4
22.10.19
2. runda
Evgeny Karlovskiy 2 6 6
Enzo Couacaud 0 2 4
22.10.19
2. runda
Antoine Hoang 2 2 6 6
Blaz Kavcic 1 6 1 2
22.10.19
2. runda
Hugo Grenier 2 7 6
Yannick Maden 0 64 4
22.10.19
2. runda
Jaume Antoni Munar Clar 2 6 6
Elliot Benchetrit 0 3 3
22.10.19
2. runda
Corentin Moutet 2 6 6
Mathias Bourgue 0 2 1
23.10.19
2. runda
Guillermo Garcia-Lopez 2 6 3 6
Pavel Kotov 1 4 6 3
23.10.19
2. runda
Illya Marchenko 2 6 6
Thomas Fabbiano 0 4 4
23.10.19
2. runda
Norbert Gombos 2 4 6 6
Viktor Durasovic 1 6 2 4
23.10.19
2. runda
Jiri Vesely 2 6 6
Matteo Viola 0 1 2
23.10.19
2. runda
Roberto Carballes Baena 2 6 6 6
Carlos Taberner 1 75 0 1
23.10.19
2. runda
Nino Serdarusic 2 6 3 7
Yuichi Sugita 1 1 6 65
23.10.19
2. runda
Zdenek Kolar 2 6 7
Paolo Lorenzi 0 3 61
23.10.19
2. runda
Corentin Denolly 2 3 6 6
Quentin Halys 1 6 3 3
23.10.19
2. runda
Lloyd Harris 2 7 7
Hugo Gaston 0 63 5
23.10.19
2. runda
Ugo Humbert 2 6 6
Maxime Janvier 0 4 1
21.10.19
1. runda
Teimuraz Gabashvili 2 7 4 6
Jurij Rodionov 1 60 6 4
21.10.19
1. runda
Illya Marchenko 2 6 6
Lukas Klein 0 4 2
21.10.19
1. runda
Blaz Kavcic 2 7 7
Alexandre Muller 0 65 68
21.10.19
1. runda
Mathias Bourgue 2 6 7
Dan Added 0 3 66
21.10.19
1. runda
Evgeny Karlovskiy 2 7 7
Rayane Roumane 0 5 63
21.10.19
1. runda
Nino Serdarusic 2 7 6
Geoffrey Blancaneaux 0 5 3
21.10.19
1. runda
Maxime Janvier 2 6 6
Arthur Reymond 0 2 1
21.10.19
1. runda
Hugo Grenier 2 6 6
Marco Trungelliti 0 2 3
21.10.19
1. runda
Zdenek Kolar 2 7 6
James Ward 0 63 2
21.10.19
1. runda
Corentin Denolly 2 6 6
Pedro Cachin 0 1 2
21.10.19
1. runda
Elliot Benchetrit 2 6 7
Aslan Karatsev 0 3 5
22.10.19
1. runda
Matteo Viola 2 6 6
Maxime Hamou 0 4 3
22.10.19
1. runda
Viktor Durasovic 2 6 3 6
Tristan Lamasine 1 3 6 3
22.10.19
1. runda
Carlos Taberner 2 7 2 7
Benjamin Bonzi 1 65 6 62
22.10.19
1. runda
Pavel Kotov 2 6 6
Manuel Guinard 0 4 4
22.10.19
1. runda
Hugo Gaston 2 7 6
Constant Lestienne 0 63 2
21.10.19
Klasyf.
Illya Marchenko 2 6 6
Jules Okala 0 2 2
21.10.19
Klasyf.
Maxime Hamou 2 3 7 7
Evan Furness 1 6 65 63
mężczyźni debel halowa France Brest Challenger sety 1 2 3 4 5
27.10.19
Finał
Denys Molchanov/Andrei Vasilevski 2 6 6
Andrea Vavassori/David Vega Hernandez 0 3 1
25.10.19
Półfinał
Andrea Vavassori/David Vega Hernandez 2 6 7
Marek Gengel/Zdenek Kolar 0 4 64
26.10.19
Półfinał
Denys Molchanov/Andrei Vasilevski 2 5 6 10
Roman Jebavy/Igor Zelenay 1 7 3 7
24.10.19
Ćwierćfinał
Andrea Vavassori/David Vega Hernandez 2 7 6
Jonathan Erlich/Lloyd Harris 0 67 3
24.10.19
Ćwierćfinał
Denys Molchanov/Andrei Vasilevski 2 6 6
Benjamin Bonzi/Antoine Hoang 0 2 2
24.10.19
Ćwierćfinał
Marek Gengel/Zdenek Kolar 2 7 6
Elliot Benchetrit/Manuel Guinard 0 64 3
25.10.19
Ćwierćfinał
Roman Jebavy/Igor Zelenay 2 3 7 10
Dan Added/Albano Olivetti 1 6 5 4
22.10.19
1. runda
Roman Jebavy/Igor Zelenay 2 6 6
Quentin Gueydan/Mathis Moysan 0 3 2
22.10.19
1. runda
Denys Molchanov/Andrei Vasilevski 2 7 7
Corentin Denolly/Alexandre Muller 0 64 67
22.10.19
1. runda
Jonathan Erlich/Lloyd Harris 2 7 7
Romain Arneodo/Hugo Nys 0 65 5
23.10.19
1. runda
Benjamin Bonzi/Antoine Hoang 2 6 6
Hugo Grenier/Maxime Janvier 0 2 1
23.10.19
1. runda
Andrea Vavassori/David Vega Hernandez 2 6 7
Geoffrey Blancaneaux/Illya Marchenko 0 4 62
23.10.19
1. runda
Elliot Benchetrit/Manuel Guinard 2 6 6
Tomislav Brkic/Ante Pavic 0 4 4
23.10.19
1. runda
Marek Gengel/Zdenek Kolar 2 6 6
Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe 0 3 4
24.10.19
1. runda
Dan Added/Albano Olivetti 2 6 6
Hugo Gaston/Arthur Reymond 0 2 3
<