Banja Luka Challenger 2018 live score, wyniki live

Banja Luka Challenger live, ˆ85K+H, Strona oficjalna

mężczyźni singel ceglana Bosnia and Herzeg. Banja Luka Challenger sety 1 2 3 4 5
16.09.18
Finał
Alessandro Giannessi 2 6 6 6
Carlos Berlocq 1 76 4 4
15.09.18
Półfinał
Carlos Berlocq 2 6 6
Johan Sebastien Tatlot 0 2 4
15.09.18
Półfinał
Alessandro Giannessi 2 7 6
Filippo Baldi 0 63 4
14.09.18
Ćwierćfinał
Carlos Berlocq 2 3 6 6
Pablo Andujar 1 6 4 1
14.09.18
Ćwierćfinał
Alessandro Giannessi 2 6 6
Laurynas Grigelis 0 3 4
14.09.18
Ćwierćfinał
Johan Sebastien Tatlot 2 4 7 7
Daniel Gimeno-Traver 1 6 5 5
14.09.18
Ćwierćfinał
Filippo Baldi 2 4 6 7
Juan Ignacio Londero 1 6 0 5
12.09.18
2. runda
Daniel Gimeno-Traver 2 6 6
Ricardo Ojeda Lara 0 4 2
12.09.18
2. runda
Carlos Berlocq 2 6 6
Oriol Roca Batalla 0 4 4
12.09.18
2. runda
Pablo Andujar 2 6 7
Bernabe Zapata Miralles 0 4 5
12.09.18
2. runda
Johan Sebastien Tatlot 2 6 6
Alexander Lazov 0 3 4
13.09.18
2. runda
Alessandro Giannessi 2 2 6 6
Dimitar Kuzmanov 1 6 2 2
13.09.18
2. runda
Laurynas Grigelis 2 2 7 6
Thomaz Bellucci 1 6 65 3
13.09.18
2. runda
Juan Ignacio Londero 2 6 6
Federico Coria 0 4 2
13.09.18
2. runda
Filippo Baldi 1 w/o
Christian Garin 0
10.09.18
1. runda
Daniel Gimeno-Traver 2 6 7
Filip Horansky 0 1 62
10.09.18
1. runda
Carlos Berlocq 2 6 6
Marko Miladinovic 0 2 1
10.09.18
1. runda
Ricardo Ojeda Lara 2 6 6
Miljan Zekic 0 4 4
10.09.18
1. runda
Oriol Roca Batalla 2 6 6
Ivan Nedelko 0 0 4
10.09.18
1. runda
Johan Sebastien Tatlot 2 6 6
Pedro Martinez Portero 0 3 4
11.09.18
1. runda
Pablo Andujar 2 6 6
Andrea Vavassori 0 0 1
11.09.18
1. runda
Thomaz Bellucci 2 7 6
Pedro Cachin 0 62 1
11.09.18
1. runda
Alessandro Giannessi 2 6 4 6
Andrej Martin 1 4 6 4
11.09.18
1. runda
Alexander Lazov 2 6 6
Franjo Raspudic 0 4 1
11.09.18
1. runda
Laurynas Grigelis 2 6 6
Marco Trungelliti 0 3 3
11.09.18
1. runda
Dimitar Kuzmanov 2 6 7
Ante Pavic 0 1 60
11.09.18
1. runda
Federico Coria 2 6 6
Kevin Krawietz 0 3 1
11.09.18
1. runda
Juan Ignacio Londero 1 5 6 5
Aslan Karatsev krecz 0 7 3 3
11.09.18
1. runda
Christian Garin 2 6 6
Kento Tagashira 0 0 1
11.09.18
1. runda
Filippo Baldi 2 6 6
Kimmer Coppejans 0 1 4
11.09.18
1. runda
Bernabe Zapata Miralles 2 6 6
Gianluca Mager 0 4 1
10.09.18
Klasyf.
Alexander Lazov 2 3 6 6
Elmar Ejupovic 1 6 2 3
10.09.18
Klasyf.
Aslan Karatsev 2 5 6 7
Juan Pablo Paz 1 7 0 63
10.09.18
Klasyf.
Federico Coria 1 6 6 3
Vladyslav Orlov krecz 0 7 2
10.09.18
Klasyf.
Andrea Vavassori 2 7 6
Juan Pablo Varillas 0 5 3
09.09.18
2. runda klasyf.
Alexander Lazov 2 6 6
Marko Vujic 0 1 2
09.09.18
2. runda klasyf.
Aslan Karatsev 1 6 3
Marko Tepavac krecz 0 3 2
09.09.18
2. runda klasyf.
Federico Coria 2 6 6
Tom Kocevar-Desman 0 0 3
09.09.18
2. runda klasyf.
Elmar Ejupovic 2 6 6
Mirko Cutuli 0 1 2
09.09.18
2. runda klasyf.
Juan Pablo Paz 2 6 6
Stefan Granolic 0 0 0
09.09.18
2. runda klasyf.
Juan Pablo Varillas 2 6 7
Tomas Lipovsek Puches 0 0 61
09.09.18
2. runda klasyf.
Andrea Vavassori 2 6 7
Andreas Haider-Maurer 0 4 64
09.09.18
2. runda klasyf.
Vladyslav Orlov 2 6 6
Peter Nagy 0 2 4
08.09.18
1. runda klasyf.
Andreas Haider-Maurer 2 6 6
Mikhail Balmashev 0 3 4
08.09.18
1. runda klasyf.
Tom Kocevar-Desman 2 6 6
Igor Banicevic 0 0 0
08.09.18
1. runda klasyf.
Tomas Lipovsek Puches 2 3 7 6
Artem Dubrivnyy 1 6 5 0
08.09.18
1. runda klasyf.
Marko Tepavac 2 6 7
Nikola Cacic 0 2 5
08.09.18
1. runda klasyf.
Peter Nagy 2 6 6
Andrey Yakovlev 0 0 1
08.09.18
1. runda klasyf.
Juan Pablo Paz 2 6 6
Nemanja Malesevic 0 2 0
08.09.18
1. runda klasyf.
Mirko Cutuli 2 6 2 6
Adelchi Virgili 1 4 6 4
08.09.18
1. runda klasyf.
Andrea Vavassori 2 3 6 6
Julian Ocleppo 1 6 3 3
08.09.18
1. runda klasyf.
Vladyslav Orlov 2 6 3 6
Mike Urbanija 1 2 6 4
08.09.18
1. runda klasyf.
Stefan Granolic 2 6 3 6
Milos Milakovic 1 2 6 2
08.09.18
1. runda klasyf.
Marko Vujic 2 6 6
Andrej Duric 0 0 1
mężczyźni debel ceglana Bosnia and Herzeg. Banja Luka Challenger sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Finał
Andrej Martin/Hans Podlipnik-Castillo 2 7 4 10
Laurynas Grigelis/Alessandro Motti 1 5 6 7
14.09.18
Półfinał
Laurynas Grigelis/Alessandro Motti 2 7 7
Carlos Berlocq/David Marrero 0 65 65
14.09.18
Półfinał
Andrej Martin/Hans Podlipnik-Castillo 2 6 6
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 0 1 3
12.09.18
Ćwierćfinał
Laurynas Grigelis/Alessandro Motti 2 6 7
Dimitar Kuzmanov/Juan Pablo Varillas 0 0 5
12.09.18
Ćwierćfinał
Andrej Martin/Hans Podlipnik-Castillo 2 6 4 10
Tomislav Draganja/Alessandro Giannessi 1 2 6 8
13.09.18
Ćwierćfinał
Carlos Berlocq/David Marrero 2 6 7
Nikola Cacic/Tristan-Samuel Weissborn 0 4 67
13.09.18
Ćwierćfinał
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 2 6 6
Kevin Krawietz/Andreas Mies 0 0 0
10.09.18
1. runda
Laurynas Grigelis/Alessandro Motti 2 6 6
Vanja Dobrnjac/Ivan Randjelovic 0 2 2
10.09.18
1. runda
Andrej Martin/Hans Podlipnik-Castillo 2 6 6
Julian Ocleppo/Andrea Vavassori 0 4 3
10.09.18
1. runda
Tomislav Draganja/Alessandro Giannessi 2 6 7
Pedro Cachin/Marco Trungelliti 0 4 64
11.09.18
1. runda
Carlos Berlocq/David Marrero 2 6 6
Ivan Bjelica/Darko Jandric 0 3 4
11.09.18
1. runda
Nikola Cacic/Tristan-Samuel Weissborn 2 6 6
Ricardo Ojeda Lara/Oriol Roca Batalla 0 3 1
11.09.18
1. runda
Dimitar Kuzmanov/Juan Pablo Varillas 2 7 1 10
Ante Pavic/Antonio Sancic 1 5 6 2
12.09.18
1. runda
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 2 6 6
Stefan Granolic/Milos Milakovic 0 2 0
12.09.18
1. runda
Kevin Krawietz/Andreas Mies 2 7 6
Tomas Lipovsek Puches/Juan Ignacio Londero 0 61 4
<