Banja Luka Challenger 2017 live score, wyniki live
TenisLive.pl
Wszystkie mecze
Mężczyzni
Kobiety
TURNIEJE TENIS LIVE
WSZYSTKIE TURNIEJE
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Banja Luka Challenger
ATP: Cary Challenger
ATP: Istanbul Challenger
ATP: Shanghai Challenger
ATP: Szczecin Challenger
ATP: Argentina F7 (Buenos
ATP: Canada F7 (Toronto)
ATP: Egypt F25 (Cairo)
ATP: France F19 (Mulhouse)
ATP: Great Britain F4
ATP: India F8 (Chennai)
ATP: Italy F29 (Santa
ATP: Spain F29 (Sevilla)
ATP: Tunisia F26 (Hammamet)
ATP: Turkey F34 (Antalya)
ATP: USA F30 (Claremont)
TENISOWE RANKINGI
Ranking ATP
Ranking WTA
PARTNERCZY
TenisInfo.pl
- tenis statystyki
1x2tip.com - Typy typerów
Tennis stats and predictions
Live tenis
Nie zaczęte
Zakończone
Moje mecze (0)
Banja Luka Challenger live, ˆ43K+H,
Strona oficjalna
Banja Luka Challenger
sety
1
2
3
4
5
17.09.17
Finał
Maximilian Marterer
2
6
6
H2H
Carlos Taberner
0
1
2
16.09.17
Półfinał
Maximilian Marterer
2
7
6
H2H
Andrea Arnaboldi
0
6
4
0
16.09.17
Półfinał
Carlos Taberner
2
6
6
H2H
Pol Toledo Bague
0
3
3
15.09.17
Ćwierćfinał
Andrea Arnaboldi
2
6
6
H2H
Felix Auger Aliassime
0
3
4
15.09.17
Ćwierćfinał
Pol Toledo Bague
2
4
7
6
H2H
Filip Horansky
1
6
5
3
15.09.17
Ćwierćfinał
Maximilian Marterer
2
6
6
H2H
Zdenek Kolar
0
2
4
15.09.17
Ćwierćfinał
Carlos Taberner
2
7
3
6
H2H
Nikola Milojevic
1
5
6
2
14.09.17
2. runda
Andrea Arnaboldi
2
6
6
H2H
Roberto Carballes Baena
0
2
3
14.09.17
2. runda
Filip Horansky
1
w/o
H2H
Jaume Antoni Munar Clar
0
14.09.17
2. runda
Nikola Milojevic
2
7
6
H2H
Alexandre Muller
0
6
6
0
14.09.17
2. runda
Pol Toledo Bague
2
6
6
H2H
Peter Nagy
0
1
4
14.09.17
2. runda
Maximilian Marterer
2
6
6
H2H
Danilo Petrovic
0
2
1
14.09.17
2. runda
Carlos Taberner
2
6
7
6
H2H
Ricardo Ojeda Lara
1
7
1
6
1
2
14.09.17
2. runda
Zdenek Kolar
2
6
7
H2H
Tomislav Brkic
0
3
5
14.09.17
2. runda
Felix Auger Aliassime
2
7
6
H2H
Daniel Gimeno-Traver
0
5
3
11.09.17
1. runda
Daniel Gimeno-Traver
2
6
7
H2H
Vaclav Safranek
0
3
6
6
11.09.17
1. runda
Andrea Arnaboldi
2
5
6
6
H2H
Pedja Krstin
1
7
1
3
11.09.17
1. runda
Ricardo Ojeda Lara
2
2
6
7
H2H
Petr Michnev
1
6
0
5
11.09.17
1. runda
Nikola Milojevic
2
6
2
6
H2H
Andre Ghem
1
3
6
1
11.09.17
1. runda
Alexandre Muller
2
6
6
H2H
Kento Tagashira
0
0
2
13.09.17
1. runda
Tomislav Brkic
2
6
6
H2H
Lorenzo Giustino
0
4
4
13.09.17
1. runda
Danilo Petrovic
2
6
7
H2H
Ivan Gakhov
0
3
5
13.09.17
1. runda
Filip Horansky
2
6
6
H2H
Franjo Raspudic
0
2
3
13.09.17
1. runda
Roberto Carballes Baena
2
7
6
H2H
Andreas Haider-Maurer
0
5
3
13.09.17
1. runda
Pol Toledo Bague
2
5
7
6
H2H
Lucas Miedler
1
7
5
4
13.09.17
1. runda
Maximilian Marterer
2
6
6
H2H
Kimmer Coppejans
0
3
1
13.09.17
1. runda
Peter Nagy
2
4
6
7
H2H
Nino Serdarusic
1
6
4
6
6
13.09.17
1. runda
Carlos Taberner
2
6
6
H2H
Miomir Kecmanovic
0
4
3
13.09.17
1. runda
Zdenek Kolar
2
6
6
H2H
Kevin Krawietz
0
2
0
13.09.17
1. runda
Jaume Antoni Munar Clar
2
6
6
H2H
Erik Crepaldi
0
1
4
13.09.17
1. runda
Felix Auger Aliassime
2
6
6
H2H
Blaz Rola
0
3
1
11.09.17
Klasyf.
Filip Horansky
1
4
6
4
H2H
Flavio Cipolla
krecz
0
6
4
4
11.09.17
Klasyf.
Pol Toledo Bague
2
3
7
6
H2H
Elmar Ejupovic
1
6
5
1
11.09.17
Klasyf.
Peter Nagy
2
6
6
H2H
Erik Crepaldi
0
1
3
11.09.17
Klasyf.
Lucas Miedler
2
6
6
H2H
Andreas Haider-Maurer
0
2
4
10.09.17
2. runda klasyf.
Flavio Cipolla
2
6
6
H2H
Dimitar Kuzmanov
0
2
2
10.09.17
2. runda klasyf.
Andreas Haider-Maurer
2
6
6
H2H
Ben Patael
0
3
0
10.09.17
2. runda klasyf.
Erik Crepaldi
1
w/o
H2H
Tomislav Jotovski
0
10.09.17
2. runda klasyf.
Filip Horansky
2
6
6
H2H
Ilija Vucic
0
4
1
10.09.17
2. runda klasyf.
Elmar Ejupovic
2
6
6
H2H
Petr Nouza
0
3
4
10.09.17
2. runda klasyf.
Pol Toledo Bague
2
4
7
6
H2H
Ivan Sabanov
1
6
6
4
3
10.09.17
2. runda klasyf.
Peter Nagy
2
6
6
H2H
Ivan Randjelovic
0
0
1
10.09.17
2. runda klasyf.
Lucas Miedler
2
6
6
H2H
Milan Drinic
0
3
3
09.09.17
1. runda klasyf.
Flavio Cipolla
2
2
6
6
H2H
Matej Sabanov
1
6
2
4
09.09.17
1. runda klasyf.
Erik Crepaldi
2
6
6
H2H
Dino Marcan
0
2
3
09.09.17
1. runda klasyf.
Tomislav Jotovski
2
6
6
H2H
Mihailo Samardzija
0
0
0
09.09.17
1. runda klasyf.
Ilija Vucic
2
6
6
H2H
Roko Savin
0
2
2
09.09.17
1. runda klasyf.
Ivan Sabanov
2
6
6
H2H
Andrej Duric
0
0
1
09.09.17
1. runda klasyf.
Ivan Randjelovic
2
6
6
H2H
Milos Milakovic
0
0
2
09.09.17
1. runda klasyf.
Ben Patael
2
6
6
H2H
Vanja Dobrnjac
0
1
4
09.09.17
1. runda klasyf.
Milan Drinic
2
4
6
6
H2H
Christian Hirschmueller
1
6
3
4
09.09.17
1. runda klasyf.
Petr Nouza
2
6
6
H2H
Nikola Cacic
0
4
3
Banja Luka Challenger
sety
1
2
3
4
5
16.09.17
Finał
Marin Draganja/Tomislav Draganja
2
6
6
H2H
Danilo Petrovic/Ilija Vucic
0
4
2
15.09.17
Półfinał
Danilo Petrovic/Ilija Vucic
2
6
6
H2H
Ruben Gonzales/Hunter Reese
0
1
4
15.09.17
Półfinał
Marin Draganja/Tomislav Draganja
2
4
6
10
H2H
Nikola Cacic/Miomir Kecmanovic
1
6
2
7
14.09.17
Ćwierćfinał
Danilo Petrovic/Ilija Vucic
2
6
6
H2H
Ivan Sabanov/Matej Sabanov
0
1
4
14.09.17
Ćwierćfinał
Marin Draganja/Tomislav Draganja
2
6
3
10
H2H
Kevin Krawietz/Maximilian Marterer
1
4
6
8
14.09.17
Ćwierćfinał
Ruben Gonzales/Hunter Reese
2
6
7
H2H
Vaclav Safranek/Nino Serdarusic
0
3
6
3
14.09.17
Ćwierćfinał
Nikola Cacic/Miomir Kecmanovic
2
6
6
H2H
Ricardo Ojeda Lara/Carlos Taberner
0
4
2
11.09.17
1. runda
Danilo Petrovic/Ilija Vucic
2
6
7
H2H
Kimmer Coppejans/Blaz Rola
0
2
6
4
11.09.17
1. runda
Nikola Cacic/Miomir Kecmanovic
2
6
6
H2H
Andrej Duric/Ivan Randjelovic
0
0
0
13.09.17
1. runda
Kevin Krawietz/Maximilian Marterer
1
w/o
H2H
Alexandre Muller/Jaume Antoni Munar Clar
0
13.09.17
1. runda
Ricardo Ojeda Lara/Carlos Taberner
2
6
6
H2H
Erik Crepaldi/Elmar Ejupovic
0
4
4
13.09.17
1. runda
Ivan Sabanov/Matej Sabanov
2
5
6
11
H2H
Sander Arends/Dino Marcan
1
7
4
9
13.09.17
1. runda
Marin Draganja/Tomislav Draganja
1
w/o
H2H
Pedja Krstin/Nikola Milojevic
0
13.09.17
1. runda
Ruben Gonzales/Hunter Reese
2
4
6
10
H2H
Tomislav Brkic/Milan Radojkovic
1
6
3
8
13.09.17
1. runda
Vaclav Safranek/Nino Serdarusic
2
6
4
10
H2H
Lorenzo Giustino/Pol Toledo Bague
1
4
6
3
<