Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel ceglana Ecuador Guayaquil Challenger sety 1 2 3 4 5
21.11.20
Półfinał
Andrej Martin 2 6 2 6
Jesper De Jong 1 3 6 3
21.11.20
Półfinał
Francisco Cerundolo 2 6 6
Roberto Carballes Baena 0 2 1
mężczyźni singel ceglana Peru Lima Challenger sety 1 2 3 4 5
21.11.20
1. runda klasyf.
Sergio Galdos 2 4 6 6
Gianluca Ballotta 1 6 4 1
21.11.20
1. runda klasyf.
Gonzalo Lama 2 6 6
Christopher Li 0 3 2
mężczyźni singel twarda Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
21.11.20
2. runda
Tim Van Rijthoven 2 4 7 7
Evan Furness 1 6 64 66
21.11.20
Ćwierćfinał
Tim Van Rijthoven 2 6 6
Maxime Hamou 0 4 2
21.11.20
Ćwierćfinał
Mateus Alves (2001) 1 7 5
Denis Yevseyev krecz 0 5 5
21.11.20
Ćwierćfinał
Adrian Andreev 2 6 6
Kalin Ivanovski 0 1 4
21.11.20
Ćwierćfinał
Facundo Diaz Acosta 2 1 6 6
Corentin Denolly 1 6 2 4
21.11.20
2. runda
Kalin Ivanovski 2 7 7
Lucas Gerch 0 69 62
mężczyźni singel twarda Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
21.11.20
Półfinał
Erik Crepaldi 2 6 6
Arnaud Bovy 0 0 2
21.11.20
Półfinał
Vladyslav Orlov 2 1 6 6
Aldin Setkic 1 6 4 1
mężczyźni singel ceglana Spain M15 Villena sety 1 2 3 4 5
21.11.20
Półfinał
Marco Trungelliti 2 6 6
Nikolas Sanchez-Izquierdo 0 1 1
21.11.20
Półfinał
Pol Martin Tiffon 2 6 6
Carlos Lopez Montagud 0 2 2
mężczyźni singel halowa United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
21.11.20
Półfinał
Dominic Thiem 2 7 6 7
Novak Djokovic 1 5 710 65
21.11.20
Półfinał
Daniil Medvedev 2 3 7 6
Rafael Nadal 1 6 64 3
mężczyźni singel twarda USA Orlando Challenger sety 1 2 3 4 5
21.11.20
Półfinał
Prajnesh Gunneswaran 2 6 7
Christopher Eubanks 0 4 62
21.11.20
Półfinał
Brandon Nakashima 2 6 6
Mitchell Krueger 0 1 3
mężczyźni singel halowa Italy Ortisei Challenger sety 1 2 3 4 5
21.11.20
Półfinał
Ilya Ivashka 2 6 6
Aslan Karatsev 0 4 4
21.11.20
Półfinał
Antoine Hoang 2 3 6 6
Alexandre Muller 1 6 2 2
mężczyźni singel ceglana Brazil Sao Paulo Challenger sety 1 2 3 4 5
21.11.20
1. runda klasyf.
Alejandro Gonzalez 2 6 6
Pedro Boscardin Dias 0 3 4
21.11.20
1. runda klasyf.
Benjamin Lock 2 7 6
Joao Marcos Nusdeo 0 5 1
21.11.20
1. runda klasyf.
Mariano Kestelboim 2 6 6
Paulo Andre Saraiva Dos Santos 0 1 4
21.11.20
1. runda klasyf.
Eduardo Ribeiro 2 6 6 6
Genaro Alberto Olivieri 1 74 2 4
21.11.20
1. runda klasyf.
Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 6
Paulo Knippling 0 0 1
21.11.20
1. runda klasyf.
Matheus Pucinelle De Almeida 2 6 7
Martin Cuevas 0 4 5
mężczyźni debel ceglana Ecuador Guayaquil Challenger sety 1 2 3 4 5
21.11.20
Finał
Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 4 10
Sergio Martos Gornes/Jaume Antoni Munar Clar 1 0 6 3
mężczyźni debel twarda Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
21.11.20
Ćwierćfinał
Gijs Brouwer/Mick Veldheer 2 6 6
Mateus Alves (2001)/Natan Rodrigues 0 4 2
21.11.20
Ćwierćfinał
Lucas Miedler/Neil Oberleitner 1 6 5
Jan Choinski/Denis Yevseyev krecz 0 3 6
21.11.20
Ćwierćfinał
Luke Johnson/Ryan Peniston 2 6 3 10
Sho Shimabukuro/Naoki Tajima 1 1 6 7
mężczyźni debel twarda Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
21.11.20
Finał
Aldin Setkic/Yaraslav Shyla 2 7 6
Siddhant Banthia/Aidan Mchugh 0 62 3
mężczyźni debel ceglana Spain M15 Villena sety 1 2 3 4 5
21.11.20
Finał
Alberto Barroso Campos/Benjamin Winter Lopez 2 7 7
Nuno Borges/Francisco Cabral 0 5 5
mężczyźni debel halowa United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
21.11.20
Półfinał
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin 2 6 6 11
Rajeev Ram/Joe Salisbury 1 74 3 9
21.11.20
Półfinał
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 2 6 6
Marcel Granollers/Horacio Zeballos 0 3 4
mężczyźni debel twarda USA Orlando Challenger sety 1 2 3 4 5
21.11.20
Finał
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 2 7 6
Mitchell Krueger/Jack Withrow 0 5 4
mężczyźni debel halowa Italy Ortisei Challenger sety 1 2 3 4 5
21.11.20
Finał
Andre Begemann/Albano Olivetti 2 6 6
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 0 3 2
<