Zielona Gora 2014 live score, wyniki live
TenisLive.pl
Wszystkie mecze
Mężczyzni
Kobiety
TURNIEJE TENIS LIVE
WSZYSTKIE TURNIEJE
WTA: Rome
WTA: Kurume
WTA: Prague
WTA: Saint Gaudens
WTA: Akko
WTA: Antalya
WTA: Bastad
WTA: Bol
WTA: Monzon
WTA: Santa Margherita Di
WTA: Sharm El Sheikh
WTA: Sousse
WTA: Zielona Gora
TENISOWE RANKINGI
Ranking ATP
Ranking WTA
PARTNERCZY
TenisInfo.pl
- tenis statystyki
1x2tip.com - Typy typerów
Tennis stats and predictions
Live tenis
Nie zaczęte
Zakończone
Moje mecze (0)
Zielona Gora live, $10K
Zielona Gora
sety
1
2
3
4
5
12.05.14
Finał
Natela Dzalamidze
2
7
6
H2H
Justine Ozga
0
6
5
4
12.05.14
Półfinał
Justine Ozga
2
7
6
H2H
Anastasiya Shoshyna
0
6
3
3
12.05.14
Półfinał
Natela Dzalamidze
2
6
7
H2H
Isabella Shinikova
0
2
5
12.05.14
Ćwierćfinał
Justine Ozga
2
6
6
H2H
Magdalena Frech
0
2
1
12.05.14
Ćwierćfinał
Natela Dzalamidze
2
6
6
H2H
Sviatlana Pirazhenka
0
3
2
12.05.14
Ćwierćfinał
Isabella Shinikova
2
6
6
7
H2H
Vivien Juhaszova
1
7
4
4
6
4
12.05.14
Ćwierćfinał
Anastasiya Shoshyna
2
6
2
6
H2H
Barbora Stefkova
1
2
6
2
12.05.14
2. runda
Justine Ozga
2
2
6
6
H2H
Nadiya Kolb
1
6
3
0
12.05.14
2. runda
Natela Dzalamidze
2
6
5
6
H2H
Ana Bianca Mihaila
1
0
7
1
12.05.14
2. runda
Isabella Shinikova
2
6
6
H2H
Stefanie Stemmer
0
1
2
12.05.14
2. runda
Sviatlana Pirazhenka
2
4
6
6
H2H
Katerina Kaminkova
1
6
2
2
12.05.14
2. runda
Vivien Juhaszova
2
6
6
H2H
Lidziya Marozava
0
4
3
12.05.14
2. runda
Barbora Stefkova
2
4
6
6
H2H
Csilla Argyelan
1
6
2
1
12.05.14
2. runda
Magdalena Frech
2
6
6
H2H
Anna Korzeniak
0
4
3
12.05.14
2. runda
Anastasiya Shoshyna
2
6
6
H2H
Paulina Czarnik
0
2
4
12.05.14
1. runda
Anna Korzeniak
2
6
1
6
H2H
Martina Kubicikova
1
3
6
0
12.05.14
1. runda
Justine Ozga
2
6
6
H2H
Kateryna Sliusar
0
1
2
12.05.14
1. runda
Csilla Argyelan
2
6
6
H2H
Agata Jadwiga Bienkowska
0
0
2
12.05.14
1. runda
Natela Dzalamidze
2
6
6
H2H
Kim-Alice Grajdek
0
1
2
12.05.14
1. runda
Isabella Shinikova
2
6
6
H2H
Katarzyna Skrzypczynska
0
1
0
12.05.14
1. runda
Sviatlana Pirazhenka
2
6
6
H2H
Natalie Proese
0
1
3
12.05.14
1. runda
Lidziya Marozava
2
6
6
H2H
Zuzanna Maciejewska
0
1
3
12.05.14
1. runda
Vivien Juhaszova
2
6
6
H2H
Nikola Horakova
0
2
4
12.05.14
1. runda
Nadiya Kolb
2
3
6
6
H2H
Nina Holanova
1
6
1
1
12.05.14
1. runda
Stefanie Stemmer
2
6
3
6
H2H
Martina Kudelova
1
4
6
4
12.05.14
1. runda
Katerina Kaminkova
2
2
6
6
H2H
Katarzyna Wysoczanska
1
6
4
4
12.05.14
1. runda
Barbora Stefkova
2
6
6
H2H
Natalia Siedliska
0
2
2
12.05.14
1. runda
Paulina Czarnik
2
6
7
H2H
Michalina Jedrzejczak
0
1
5
12.05.14
1. runda
Ana Bianca Mihaila
2
6
6
H2H
Joanna Skrzypczynska
0
3
1
12.05.14
1. runda
Magdalena Frech
1
2
H2H
Vendula Zovincova
krecz
0
1
12.05.14
1. runda
Anastasiya Shoshyna
2
7
4
6
H2H
Nathalia Rossi
1
5
6
3
12.05.14
Klasyf.
Anna Korzeniak
2
6
6
H2H
Erin Clark
0
1
0
12.05.14
Klasyf.
Nadiya Kolb
2
1
6
6
H2H
Aleksandra Buczynska
1
6
2
1
12.05.14
Klasyf.
Katerina Kaminkova
2
6
6
H2H
Oliwia Szymczuch
0
1
0
12.05.14
Klasyf.
Anastasiya Shoshyna
2
6
6
H2H
Patrycja Polanska
0
3
2
12.05.14
Klasyf.
Kateryna Sliusar
2
6
6
H2H
Darya Chernetsova
0
3
2
12.05.14
Klasyf.
Nina Holanova
2
7
7
H2H
Veronika Domagala
0
6
4
5
12.05.14
Klasyf.
Katarzyna Wysoczanska
2
6
7
6
H2H
Martina Malmqvist
1
7
10
6
4
2
12.05.14
Klasyf.
Martina Kudelova
2
6
6
H2H
Agne Cepelyte
0
1
3
12.05.14
2. runda klasyf.
Anna Korzeniak
2
6
7
H2H
Timea Jaruskova
0
4
5
12.05.14
2. runda klasyf.
Veronika Domagala
2
6
6
H2H
Sylwia Huminska
0
1
4
12.05.14
2. runda klasyf.
Erin Clark
2
6
6
H2H
Michelle De Groot
0
2
2
12.05.14
2. runda klasyf.
Nadiya Kolb
2
6
6
H2H
Linda Dubska
0
3
2
12.05.14
2. runda klasyf.
Katerina Kaminkova
2
6
6
H2H
Maryna Kolb
0
1
4
12.05.14
2. runda klasyf.
Darya Chernetsova
2
6
6
H2H
Wiktoria Nosek
0
3
1
12.05.14
2. runda klasyf.
Agne Cepelyte
2
6
2
6
H2H
Daria Kuczer
1
3
6
2
12.05.14
2. runda klasyf.
Aleksandra Buczynska
2
6
6
H2H
Paulina Rustecka
0
1
2
12.05.14
2. runda klasyf.
Anastasiya Shoshyna
1
6
H2H
Julia Przybylska
krecz
0
0
12.05.14
2. runda klasyf.
Kateryna Sliusar
2
6
6
H2H
Samantha Brdys
0
2
2
12.05.14
2. runda klasyf.
Martina Malmqvist
2
6
6
H2H
Kerstin Peckl
0
2
4
12.05.14
2. runda klasyf.
Nina Holanova
1
4
H2H
Iana Tishchenko
krecz
0
1
12.05.14
2. runda klasyf.
Katarzyna Wysoczanska
2
6
7
H2H
Carmen Smolka
0
4
5
12.05.14
2. runda klasyf.
Martina Kudelova
2
6
6
H2H
Milana Gasymova
0
0
1
12.05.14
2. runda klasyf.
Oliwia Szymczuch
2
6
6
H2H
Jana Boubelikova
0
0
2
12.05.14
2. runda klasyf.
Patrycja Polanska
2
6
7
H2H
Dorota Szczygielska
0
1
5
12.05.14
1. runda klasyf.
Katerina Kaminkova
2
6
6
H2H
Monika Szpakowska
0
0
1
12.05.14
1. runda klasyf.
Timea Jaruskova
2
6
6
H2H
Inga Audrina
0
4
3
12.05.14
1. runda klasyf.
Iana Tishchenko
2
6
6
H2H
Klaudia Wrobel
0
2
1
12.05.14
1. runda klasyf.
Paulina Rustecka
2
6
6
H2H
Karolina Gruchociak
0
1
0
12.05.14
1. runda klasyf.
Anastasiya Shoshyna
2
6
4
7
H2H
Anna Gabric
1
2
6
6
4
12.05.14
1. runda klasyf.
Martina Malmqvist
1
7
2
1
H2H
Nika Kovac
krecz
0
6
0
12.05.14
1. runda klasyf.
Milana Gasymova
2
6
6
7
H2H
Marta Ruszczynska
1
2
7
1
6
1
12.05.14
1. runda klasyf.
Jana Boubelikova
2
6
4
6
H2H
Marta Dyba
1
1
6
3
12.05.14
1. runda klasyf.
Katarzyna Wysoczanska
2
6
6
H2H
Tatjana Stoll
0
0
0
12.05.14
1. runda klasyf.
Samantha Brdys
2
6
6
H2H
Victoria Vaara
0
3
4
Zielona Gora
sety
1
2
3
4
5
12.05.14
Finał
Natela Dzalamidze/Natalia Siedliska
2
6
6
H2H
Ana Bianca Mihaila/Sviatlana Pirazhenka
0
4
1
12.05.14
Półfinał
Natela Dzalamidze/Natalia Siedliska
2
6
6
H2H
Lidziya Marozava/Isabella Shinikova
0
3
3
12.05.14
Półfinał
Ana Bianca Mihaila/Sviatlana Pirazhenka
2
4
6
10
H2H
Magdalena Frech/Zuzanna Maciejewska
1
6
4
8
12.05.14
Ćwierćfinał
Magdalena Frech/Zuzanna Maciejewska
2
6
4
10
H2H
Maryna Kolb/Nadiya Kolb
1
4
6
4
12.05.14
Ćwierćfinał
Lidziya Marozava/Isabella Shinikova
2
6
3
10
H2H
Nikola Horakova/Barbora Stefkova
1
4
6
6
12.05.14
Ćwierćfinał
Natela Dzalamidze/Natalia Siedliska
2
6
6
H2H
Erin Clark/Kerstin Peckl
0
3
3
12.05.14
Ćwierćfinał
Ana Bianca Mihaila/Sviatlana Pirazhenka
2
6
6
H2H
Paulina Czarnik/Sylwia Huminska
0
4
1
12.05.14
1. runda
Maryna Kolb/Nadiya Kolb
2
6
6
H2H
Barbara Sobaszkiewicz/Sylwia Zagorska
0
4
0
12.05.14
1. runda
Magdalena Frech/Zuzanna Maciejewska
2
7
6
H2H
Vivien Juhaszova/Nathalia Rossi
0
5
1
12.05.14
1. runda
Lidziya Marozava/Isabella Shinikova
2
6
6
10
H2H
Olga Brozda/Anastasiya Shoshyna
1
3
7
4
8
12.05.14
1. runda
Nikola Horakova/Barbora Stefkova
2
6
6
H2H
Aleksandra Buczynska/Patrycja Polanska
0
1
1
12.05.14
1. runda
Natela Dzalamidze/Natalia Siedliska
2
3
6
10
H2H
Natalie Proese/Stefanie Stemmer
1
6
3
7
12.05.14
1. runda
Erin Clark/Kerstin Peckl
2
7
6
H2H
Darya Chernetsova/Joanna Skrzypczynska
0
5
1
12.05.14
1. runda
Paulina Czarnik/Sylwia Huminska
2
6
6
H2H
Katarzyna Skrzypczynska/Victoria Vaara
0
1
1
12.05.14
1. runda
Ana Bianca Mihaila/Sviatlana Pirazhenka
2
7
6
H2H
Martina Malmqvist/Kateryna Sliusar
0
5
1
<