Jurmala 2019 live score, wyniki live
TenisLive.pl
Wszystkie mecze
Mężczyzni
Kobiety
TURNIEJE TENIS LIVE
WSZYSTKIE TURNIEJE
WTA: Jurmala
WTA: Palermo
WTA: W25 Bytom
WTA: W25 Evansville
WTA: W25 Horb
WTA: W25 Moscow
WTA: W25 Nonthaburi
WTA: W25 Porto
WTA: W25 Vitoria Gasteiz
WTA: W60 Ashland
WTA: W60 Prague
WTA: W80 Granby
WTA: W15 Cancun
WTA: W15 Les Contamines
WTA: W15 Sandelfjord
WTA: W15 Schio
WTA: W15 Tabarka
WTA: W15 Tampere
TENISOWE RANKINGI
Ranking ATP
Ranking WTA
PARTNERCZY
TenisInfo.pl
- tenis statystyki
1x2tip.com - Typy typerów
Tennis stats and predictions
Live tenis
Nie zaczęte
Zakończone
Moje mecze (0)
Baltic Open - Jurmala live, $250K,
Strona oficjalna
Jurmala
sety
1
2
3
4
5
28.07.19
Finał
Anastasija Sevastova
2
3
7
6
H2H
Katarzyna Kawa
1
6
5
4
27.07.19
Półfinał
Anastasija Sevastova
2
6
6
H2H
Anastasia Potapova
0
4
2
27.07.19
Półfinał
Katarzyna Kawa
2
6
6
H2H
Bernarda Pera
0
2
3
26.07.19
Ćwierćfinał
Anastasija Sevastova
2
7
6
H2H
Irina Maria Bara
0
6
3
2
26.07.19
Ćwierćfinał
Katarzyna Kawa
2
6
6
H2H
Chloe Paquet
0
2
2
26.07.19
Ćwierćfinał
Bernarda Pera
2
4
6
6
H2H
Nina Stojanovic
1
6
4
3
26.07.19
Ćwierćfinał
Anastasia Potapova
2
6
0
6
H2H
Patricia Maria Tig
1
4
6
4
24.07.19
2. runda
Anastasija Sevastova
2
6
6
6
H2H
Dalila Jakupovic
1
7
3
2
4
24.07.19
2. runda
Katarzyna Kawa
2
6
6
H2H
Jana Fett
0
3
0
24.07.19
2. runda
Patricia Maria Tig
2
6
6
H2H
Anhelina Kalinina
0
4
4
24.07.19
2. runda
Chloe Paquet
2
4
6
6
H2H
Caroline Garcia
1
6
4
3
25.07.19
2. runda
Irina Maria Bara
2
7
3
6
H2H
Valentyna Ivakhnenko
1
6
6
6
1
25.07.19
2. runda
Bernarda Pera
2
4
6
6
H2H
Elena Rybakina
1
6
0
2
25.07.19
2. runda
Nina Stojanovic
2
6
6
H2H
Paula Ormaechea
0
0
3
25.07.19
2. runda
Anastasia Potapova
2
6
4
6
H2H
Diana Marcinkevica
1
1
6
2
22.07.19
1. runda
Dalila Jakupovic
2
6
7
H2H
Ana Bogdan
0
3
6
5
22.07.19
1. runda
Diana Marcinkevica
2
6
6
H2H
Kamilla Rakhimova
0
4
3
22.07.19
1. runda
Irina Maria Bara
1
6
4
4
H2H
Margarita Betova
krecz
0
4
6
0
23.07.19
1. runda
Anastasija Sevastova
2
6
6
H2H
Varvara Flink
0
2
1
23.07.19
1. runda
Paula Ormaechea
1
6
4
H2H
Kristina Kucova
krecz
0
4
1
23.07.19
1. runda
Valentyna Ivakhnenko
2
6
6
H2H
Sorana Cirstea
0
0
4
23.07.19
1. runda
Caroline Garcia
2
6
6
7
H2H
Kristyna Pliskova
1
3
7
6
6
6
23.07.19
1. runda
Katarzyna Kawa
2
2
6
6
H2H
Ysaline Bonaventure
1
6
4
1
23.07.19
1. runda
Patricia Maria Tig
2
6
6
H2H
Ankita Raina
0
2
1
23.07.19
1. runda
Chloe Paquet
2
6
7
H2H
Basak Eraydin
0
3
5
23.07.19
1. runda
Bernarda Pera
2
6
6
H2H
Jelena Ostapenko
0
2
1
23.07.19
1. runda
Nina Stojanovic
2
4
6
6
H2H
Aliaksandra Sasnovich
1
6
3
4
23.07.19
1. runda
Anhelina Kalinina
2
4
6
6
H2H
Katerina Siniakova
1
6
4
1
23.07.19
1. runda
Jana Fett
2
6
1
6
H2H
Tatjana Maria
1
4
6
4
23.07.19
1. runda
Elena Rybakina
2
6
6
H2H
Xinyun Han
0
1
2
24.07.19
1. runda
Anastasia Potapova
2
6
6
H2H
Barbara Haas
0
2
3
22.07.19
Klasyf.
Paula Ormaechea
2
7
6
H2H
Isabella Shinikova
0
5
3
22.07.19
Klasyf.
Valentyna Ivakhnenko
2
6
4
6
H2H
Marie Benoit
1
4
6
4
22.07.19
Klasyf.
Katarzyna Kawa
2
6
6
H2H
Naiktha Bains
0
1
2
22.07.19
Klasyf.
Basak Eraydin
2
6
4
7
H2H
Ulrikke Eikeri
1
3
6
6
4
22.07.19
Klasyf.
Barbara Haas
2
6
6
H2H
Julia Grabher
0
0
4
22.07.19
Klasyf.
Nina Stojanovic
2
6
6
H2H
Harmony Tan
0
2
2
21.07.19
1. runda klasyf.
Paula Ormaechea
2
5
6
6
H2H
Dejana Radanovic
1
7
1
3
21.07.19
1. runda klasyf.
Ulrikke Eikeri
1
6
3
H2H
Daniela Vismane
krecz
0
0
0
21.07.19
1. runda klasyf.
Valentyna Ivakhnenko
2
6
6
H2H
Galina Voskoboeva
0
1
2
21.07.19
1. runda klasyf.
Katarzyna Kawa
2
6
3
7
H2H
Anna Danilina
1
4
6
6
5
21.07.19
1. runda klasyf.
Isabella Shinikova
2
6
6
H2H
Zoe Kruger
0
2
4
21.07.19
1. runda klasyf.
Basak Eraydin
2
6
6
H2H
Ksenia Aleshina
0
1
0
21.07.19
1. runda klasyf.
Barbara Haas
2
6
6
H2H
Francesca Jones
0
2
2
21.07.19
1. runda klasyf.
Marie Benoit
2
7
6
H2H
Akgul Amanmuradova
0
5
2
21.07.19
1. runda klasyf.
Nina Stojanovic
2
6
6
H2H
Marina Melnikova
0
4
4
21.07.19
1. runda klasyf.
Julia Grabher
2
7
6
H2H
Kamilla Bartone
0
6
3
3
21.07.19
1. runda klasyf.
Naiktha Bains
2
6
1
6
H2H
Andrea Gamiz
1
4
6
3
21.07.19
1. runda klasyf.
Harmony Tan
2
6
6
H2H
Jasmin Jebawy
0
2
2
Jurmala
sety
1
2
3
4
5
28.07.19
Finał
Sharon Fichman/Nina Stojanovic
2
2
7
10
H2H
Jelena Ostapenko/Galina Voskoboeva
1
6
6
1
6
27.07.19
Półfinał
Jelena Ostapenko/Galina Voskoboeva
2
7
6
H2H
Irina Maria Bara/Dalila Jakupovic
0
6
1
2
27.07.19
Półfinał
Sharon Fichman/Nina Stojanovic
2
6
3
10
H2H
Ulrikke Eikeri/Elixane Lechemia
1
3
6
3
25.07.19
Ćwierćfinał
Ulrikke Eikeri/Elixane Lechemia
2
7
6
H2H
Natela Dzalamidze/Paula Kania
0
5
2
25.07.19
Ćwierćfinał
Sharon Fichman/Nina Stojanovic
2
2
6
10
H2H
Oksana Kalashnikova/Ena Shibahara
1
6
3
3
26.07.19
Ćwierćfinał
Irina Maria Bara/Dalila Jakupovic
2
6
6
H2H
Katarzyna Kawa/Ankita Raina
0
0
2
26.07.19
Ćwierćfinał
Jelena Ostapenko/Galina Voskoboeva
2
6
6
H2H
Anastasia Potapova/Yana Sizikova
0
4
2
22.07.19
1. runda
Sharon Fichman/Nina Stojanovic
2
6
6
H2H
Ksenia Aleshina/Kamilla Bartone
0
2
1
23.07.19
1. runda
Irina Maria Bara/Dalila Jakupovic
2
4
6
10
H2H
Andrea Gamiz/Paula Ormaechea
1
6
2
8
23.07.19
1. runda
Oksana Kalashnikova/Ena Shibahara
2
6
6
H2H
Ana Bogdan/Isabella Shinikova
0
2
2
23.07.19
1. runda
Anastasia Potapova/Yana Sizikova
2
6
2
10
H2H
Anna Danilina/Valentyna Ivakhnenko
1
2
6
8
24.07.19
1. runda
Jelena Ostapenko/Galina Voskoboeva
2
5
6
10
H2H
Vivian Heisen/Diana Marcinkevica
1
7
0
8
24.07.19
1. runda
Ulrikke Eikeri/Elixane Lechemia
2
7
6
H2H
Monique Adamczak/Xinyun Han
0
6
5
2
24.07.19
1. runda
Natela Dzalamidze/Paula Kania
2
6
6
H2H
Veronika Pepelyaeva/Anastasia Tikhonova
0
1
1
25.07.19
1. runda
Katarzyna Kawa/Ankita Raina
2
6
6
12
H2H
Beatrice Gumulya/Jessy Rompies
1
7
3
3
10
<