Luxembourg 2018 live score, wyniki live

BGL Luxembourg Open - Luxembourg live, $250K, Strona oficjalna

kobiety singel halowa Luxembourg Luxembourg sety 1 2 3 4 5
20.10.18
Finał
Julia Goerges 2 6 7
Belinda Bencic 0 4 5
19.10.18
Półfinał
Julia Goerges 2 6 7 6
Eugenie Bouchard 1 73 5 1
19.10.18
Półfinał
Belinda Bencic 2 6 3 7
Dayana Yastremska 1 2 6 65
18.10.18
Ćwierćfinał
Julia Goerges 2 6 3 6
Donna Vekic 1 3 6 3
18.10.18
Ćwierćfinał
Eugenie Bouchard 1 4 4
Andrea Petkovic krecz 0 6 0
18.10.18
Ćwierćfinał
Belinda Bencic 2 6 6
Vera Lapko 0 4 1
18.10.18
Ćwierćfinał
Dayana Yastremska 2 6 6
Margarita Gasparyan 0 1 4
17.10.18
2. runda
Andrea Petkovic 2 6 6
Katerina Siniakova 0 2 3
17.10.18
2. runda
Julia Goerges 2 6 6
Anna Blinkova 0 1 4
17.10.18
2. runda
Eugenie Bouchard 2 6 6
Carla Suarez Navarro 0 1 0
17.10.18
2. runda
Margarita Gasparyan 2 6 6
Dalila Jakupovic 0 4 0
17.10.18
2. runda
Donna Vekic 2 2 6 7
Fiona Ferro 1 6 1 5
17.10.18
2. runda
Belinda Bencic 2 6 6
Kirsten Flipkens 0 1 3
17.10.18
2. runda
Vera Lapko 2 7 6
Pauline Parmentier 0 5 2
17.10.18
2. runda
Dayana Yastremska 2 6 6
Garbine Muguruza 0 2 3
15.10.18
1. runda
Pauline Parmentier 2 7 6
Viktorija Golubic 0 68 2
15.10.18
1. runda
Donna Vekic 2 6 6
Anna Schmiedlova 0 0 1
15.10.18
1. runda
Vera Lapko 2 6 5 6
Carina Witthoeft 1 4 7 4
15.10.18
1. runda
Anna Blinkova 2 6 7
Tatjana Maria 0 2 5
16.10.18
1. runda
Kirsten Flipkens 2 6 6
Mandy Minella 0 2 3
16.10.18
1. runda
Andrea Petkovic 2 6 6
Alison Van Uytvanck 0 3 4
16.10.18
1. runda
Carla Suarez Navarro 2 6 6
Kristyna Pliskova 0 3 4
16.10.18
1. runda
Julia Goerges 2 6 6
Viktoria Kuzmova 0 4 3
16.10.18
1. runda
Dalila Jakupovic 2 7 3 6
Kateryna Kozlova 1 63 6 4
16.10.18
1. runda
Garbine Muguruza 2 6 6
Stefanie Voegele 0 4 4
16.10.18
1. runda
Eugenie Bouchard 2 6 6
Timea Babos 0 4 2
16.10.18
1. runda
Margarita Gasparyan 2 6 7
Maria Sakkari 0 1 64
16.10.18
1. runda
Belinda Bencic 2 6 6
Arantxa Rus 0 2 1
16.10.18
1. runda
Fiona Ferro 2 4 7 6
Monica Niculescu 1 6 66 0
16.10.18
1. runda
Katerina Siniakova 2 6 6 6
Johanna Larsson 1 1 75 0
16.10.18
1. runda
Dayana Yastremska 2 6 6 7
Varvara Lepchenko 1 2 710 65
15.10.18
Klasyf.
Arantxa Rus 2 3 7 6
Jana Fett 1 6 5 1
15.10.18
Klasyf.
Kristyna Pliskova 2 6 6
Tereza Smitkova 0 2 2
15.10.18
Klasyf.
Eugenie Bouchard 2 6 7
Jessika Ponchet 0 2 5
15.10.18
Klasyf.
Belinda Bencic 2 6 7
Varvara Lepchenko 0 3 5
14.10.18
2. runda klasyf.
Varvara Lepchenko 2 3 6 6
Isabella Shinikova 1 6 4 3
14.10.18
2. runda klasyf.
Arantxa Rus 2 6 6
Elitsa Kostova 0 2 3
14.10.18
2. runda klasyf.
Kristyna Pliskova 2 6 6
Greetje Minnen 0 2 4
14.10.18
2. runda klasyf.
Eugenie Bouchard 2 6 6
Jil Teichmann 0 3 1
14.10.18
2. runda klasyf.
Tereza Smitkova 2 4 6 6
Rebecca Sramkova 1 6 3 2
14.10.18
2. runda klasyf.
Belinda Bencic 2 6 2 6
Elena Gabriela Ruse 1 1 6 1
14.10.18
2. runda klasyf.
Jessika Ponchet 2 6 6
Richel Hogenkamp 0 3 4
14.10.18
2. runda klasyf.
Jana Fett 1 w/o
Karolina Muchova 0
13.10.18
1. runda klasyf.
Varvara Lepchenko 2 6 6
Patty Schnyder 0 4 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Elitsa Kostova 2 6 6
Indy De Vroome 0 3 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Arantxa Rus 2 6 6
Katarzyna Piter 0 1 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Kristyna Pliskova 2 6 6
Mayo Hibi 0 4 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Richel Hogenkamp 2 2 6 7
Tena Lukas 1 6 4 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Eugenie Bouchard 2 6 2 6
Raluca Georgiana Serban 1 1 6 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Isabella Shinikova 2 6 6 7
Tamara Korpatsch 1 3 75 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Tereza Smitkova 2 6 6 6
Jamie Loeb 1 71 4 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Belinda Bencic 2 6 6
Leonie Kung 0 2 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Jessika Ponchet 2 6 6
Olga Danilovic 0 4 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Jil Teichmann 2 7 6
Greta Arn 0 66 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Rebecca Sramkova 2 2 6 6
Antonia Lottner 1 6 4 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Elena Gabriela Ruse 2 3 6 7
Martina Trevisan 1 6 3 610
13.10.18
1. runda klasyf.
Karolina Muchova 2 6 2 6
Heather Watson 1 2 6 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Jana Fett 2 6 2 6
Lena Rueffer 1 4 6 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Greetje Minnen 2 5 6 6
Katharina Gerlach 1 7 3 1
kobiety debel halowa Luxembourg Luxembourg sety 1 2 3 4 5
20.10.18
Finał
Greetje Minnen/Alison Van Uytvanck 2 7 6
Vera Lapko/Mandy Minella 0 63 2
19.10.18
Półfinał
Greetje Minnen/Alison Van Uytvanck 1 7 6 3
Kirsten Flipkens/Johanna Larsson krecz 0 6 1
19.10.18
Półfinał
Vera Lapko/Mandy Minella 2 7 6
Raluca Georgiana Serban/Isabella Shinikova 0 65 3
18.10.18
Ćwierćfinał
Kirsten Flipkens/Johanna Larsson 2 6 6
Viktorija Golubic/Jamie Loeb 0 3 3
18.10.18
Ćwierćfinał
Greetje Minnen/Alison Van Uytvanck 2 7 6
Paula Kania/Yana Sizikova 0 63 1
18.10.18
Ćwierćfinał
Vera Lapko/Mandy Minella 2 6 6
Akgul Amanmuradova/Ekaterina Yashina 0 3 2
18.10.18
Ćwierćfinał
Raluca Georgiana Serban/Isabella Shinikova 2 6 6
Lyudmyla Kichenok/Katarina Srebotnik 0 1 4
15.10.18
1. runda
Greetje Minnen/Alison Van Uytvanck 2 6 7 10
Dalila Jakupovic/Renata Voracova 1 77 62 5
15.10.18
1. runda
Vera Lapko/Mandy Minella 2 6 6 10
Irina Maria Bara/Xenia Knoll 1 72 3 6
15.10.18
1. runda
Akgul Amanmuradova/Ekaterina Yashina 2 5 6 13
Cornelia Lister/Eva Wacanno 1 7 3 11
15.10.18
1. runda
Viktorija Golubic/Jamie Loeb 2 6 6
Nicola Geuer/Chantal Skamlova 0 1 0
16.10.18
1. runda
Raluca Georgiana Serban/Isabella Shinikova 1 w/o
Margarita Gasparyan/Monica Niculescu 0
17.10.18
1. runda
Kirsten Flipkens/Johanna Larsson 2 7 6
Pei Hsuan Chen/Fang-Hsien Wu 0 61 2
17.10.18
1. runda
Lyudmyla Kichenok/Katarina Srebotnik 2 6 6
Anna Blinkova/Arantxa Rus 0 2 2
17.10.18
1. runda
Paula Kania/Yana Sizikova 2 6 1 14
Tatjana Maria/Pauline Parmentier 1 1 6 12
<