Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

kobiety singel ceglana France Paris sety 1 2 3 4 5
12:00
1. runda klasyf.
Stefanie Voegele  
Shilin Xu  
12:00
1. runda klasyf.
Kristie Ahn  
Aliona Bolsova  
12:00
1. runda klasyf.
Martina Trevisan  
Tereza Smitkova  
12:00
1. runda klasyf.
Danka Kovinic  
Timea Babos  
14:00
1. runda klasyf.
Timea Bacsinszky  
Fanny Stollar  
14:00
1. runda klasyf.
Katarzyna Kawa  
Kurumi Nara  
14:00
1. runda klasyf.
Kathinka Von Deichmann  
Lesley Kerkhove  
14:00
1. runda klasyf.
Jasmine Paolini  
Anna Zaja  
14:00
1. runda klasyf.
Oceane Dodin  
Allie Kiick  
14:00
1. runda klasyf.
Rebecca Sramkova  
Shuai Peng  
14:00
1. runda klasyf.
Natalia Vikhlyantseva  
Yanina Wickmayer  
14:00
1. runda klasyf.
Greetje Minnen  
Margot Yerolymos  
14:00
1. runda klasyf.
Sofya Zhuk  
Arantxa Rus  
14:00
1. runda klasyf.
Whitney Osuigwe  
Myrtille Georges  
16:00
1. runda klasyf.
Na-Lae Han  
Georgina Garcia-Perez  
16:00
1. runda klasyf.
Sabina Sharipova  
Olga Danilovic  
16:00
1. runda klasyf.
Basak Eraydin  
Elsa Jacquemot  
16:00
1. runda klasyf.
Ankita Raina  
Cori Gauff  
16:00
1. runda klasyf.
Ysaline Bonaventure  
Antonia Lottner  
16:00
1. runda klasyf.
Susanne Celik  
Kaja Juvan  
16:00
1. runda klasyf.
Anhelina Kalinina  
Irina Maria Bara  
16:00
1. runda klasyf.
Marie Bouzkova  
Tereza Martincova  
16:00
1. runda klasyf.
Anna Blinkova  
Loudmilla Bencheikh  
16:00
1. runda klasyf.
Ayano Shimizu  
Fangzhou Liu  
18:00
1. runda klasyf.
Kai-Lin Zhang  
Tereza Mrdeza  
18:00
1. runda klasyf.
Nao Hibino  
Manon Leonard  
18:00
1. runda klasyf.
Bernarda Pera  
Alize Lim  
18:00
1. runda klasyf.
Magdalena Frech  
Richel Hogenkamp  
18:00
1. runda klasyf.
Liudmila Samsonova  
Martina Di Giuseppe  
18:00
1. runda klasyf.
Ylena In-Albon  
Romina Oprandi  
18:00
1. runda klasyf.
Claire Liu  
Sachia Vickery  
18:00
1. runda klasyf.
Anna Kalinskaya  
Varvara Lepchenko  
kobiety singel ceglana France Strasbourg sety 1 2 3 4 5
11:00
1. runda
Ashleigh Barty [1]  
Daria Gavrilova  
14:00
2. runda
Laura Siegemund [q]  
Aryna Sabalenka [2]  
14:00
2. runda
Astra Sharma [q]  
Monica Puig  
16:00
2. runda
Fiona Ferro  
Qiang Wang [3]  
18:00
2. runda
Dayana Yastremska [6]  
Samantha Stosur  
kobiety singel ceglana Germany Nurnberg sety 1 2 3 4 5
10:00
1. runda
Anna-Lena Friedsam [WC]  
Irina-Camelia Begu  
11:00
1. runda
Kristyna Pliskova  
Jule Niemeier [q]  
11:00
1. runda
Quirine Lemoine [q]  
Laura-Ioana Andrei [q]  
11:00
1. runda
Tamara Zidansek  
Misaki Doi  
12:00
1. runda
Cagla Buyukakcay [q]  
Andrea Petkovic [8]  
13:00
1. runda
Sorana Cirstea  
Kirsten Flipkens [6]  
14:00
1. runda
Sabine Lisicki [WC]  
Ajla Tomljanovic [3]  
16:00
1. runda
Svetlana Kuznetsova [WC]  
Johanna Larsson  
18:00
1. runda
Mandy Minella  
Katerina Siniakova [2]  
kobiety singel ceglana Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
00:00
Klasyf.
Paulina Milosavljevic  
Andjela Jocovic  
00:00
Klasyf.
Lyuboslava Peruhova  
Nina Rudiukova  
00:00
Klasyf.
Chiara Grimm  
Ana Bianca Mihaila  
00:00
1. runda
Dasha Ivanova [3]  
Nika Radisic  
00:00
1. runda
Seone Mendez [1]  
Mariana Drazic  
00:00
Klasyf.
Zinovia Vaneva  
Zeynep Erman  
00:00
Klasyf.
Ekaterina Ovcharenko  
Diana Khodan  
00:00
Klasyf.
Elena Milovanovic  
Nasty Surkova  
00:00
Klasyf.
Eva Garkusha  
Iulia Bianca Ilinca  
10:00
1. runda
Gebriela Mihaylova  
Yulia Kulikova  
10:00
1. runda
Ilay Yoruk  
Dia Evtimova [5]  
kobiety singel dywanowa Portugal W15 Cantanhede sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Noelia Zeballos  
Diana Martynov  
00:00
1. runda
Alba Carrillo Marin [8]  
Maria Ines Fonte  
00:00
1. runda
Carolina Likhatcheva [WC]  
Francisca Jorge [2]  
00:00
1. runda
Lisa Ponomar  
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez  
00:00
1. runda
Rebeka Masarova [1]  
Angeles Moreno Barranquero  
00:00
1. runda
Anastasia Kulikova [3]  
Marie Villet [q]  
00:00
1. runda
Laia Conde Monfort  
Kseniya Yersh  
00:00
1. runda
Sara Lanca [5]  
Vasilisa Aponasenko  
00:00
1. runda
Karolina Berankova  
Ines Teixeira [7]  
00:00
1. runda
Mariami Akhalaia [q]  
Anna Ureke [4]  
00:00
1. runda
Bojana Klincov  
Ines Oliveira [WC]  
00:00
1. runda
Gemma Lairon Navarro  
Amandine Cazeaux [q]  
00:00
1. runda
Tina Cvetkovic  
Madalena Andrade [WC]  
00:00
1. runda
Joana Baptista [WC]  
Celia Cervino Ruiz [q]  
00:00
1. runda
Muskan Gupta [q]  
Ana Filipa Santos [6]  
00:00
1. runda
Mariana Campino [q]  
Sofia Milatova  
kobiety singel ceglana Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Julia Kimmelmann [q]  
Radka Zelnickova [WC]  
00:00
1. runda
Gabriela Duca [q]  
Sara Gvozdenovic [q]  
00:00
1. runda
Timea Jaruskova  
Maelys Bougrat [q]  
00:00
1. runda
Elina Nepliy [q]  
Darya Astakhova  
00:00
1. runda
Iryna Shymanovich [1]  
Mariam Dalakishvili [q]  
00:00
1. runda
Carmen Schultheiss  
Elena-Teodora Cadar [6]  
00:00
1. runda
Anhzelika Isaeva [7]  
Fanny Ostlund  
00:00
1. runda
Viktoriia Kalinina  
Valentina Ivanov [5]  
00:00
Klasyf.
Angelina Graovac  
Giorgie Jones [q]  
00:00
1. runda
Doroteja Joksovic [q]  
Katsiaryna Skachkova  
09:00
1. runda
Fiona Ganz [4]  
Oleksandra Oliynykova  
09:00
1. runda
Laura Maluniakova  
Noa Liauw A Fong [3]  
09:00
1. runda
Tamara Malesevic  
Franziska Sziedat  
10:30
1. runda
Elena Malygina  
Laura Schaeder [2]  
10:30
1. runda
Ange Oby Kajuru [8]  
Julita Saner  
10:30
1. runda
Dimitra Pavlou [WC]  
Zhibek Kulambayeva [WC]  
kobiety singel ceglana Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Chiara Scholl [1]  
Agathe Timsit [WC]  
00:00
1. runda
Ani Vangelova [8]  
Alica Rusova [q]  
00:00
1. runda
Sofia Dmitrieva  
Angela Fita Boluda  
00:00
1. runda
Lena Lutzeier [q]  
Gabriela Horackova [7]  
00:00
1. runda
Louise Brunskog  
Susan Doldan [WC]  
00:00
1. runda
Julieta Estable  
Eugenia Ganga  
00:00
1. runda
Szabina Szlavikovics [q]  
Jelena Stojanovic [WC]  
00:00
1. runda
Nicole Gadient  
Raphaelle Lacasse  
00:00
1. runda
Agustina Chlpac [q]  
Verena Hofer [3]  
00:00
1. runda
Dariya Detkovskaya [4]  
Margaux Orange [q]  
00:00
1. runda
Ines Nicault [q]  
Marie Mettraux  
00:00
1. runda
Ruxandra Schech [q]  
Stefania Rogozinska Dzik  
00:00
1. runda
Pauline Courcoux  
Rebeca Pereira  
00:00
1. runda
Maria Gomez [WC]  
Joanne Zuger [6]  
00:00
1. runda
Lara Panfilov [q]  
Barbara Gatica [2]  
00:00
1. runda
Mio Kozaki [5]  
Noelia Bouzo Zanotti  
kobiety singel ceglana Italy W25 Caserta sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Nuria Parrizas-Diaz [4]  
Gabriela Talaba  
00:00
1. runda
Ioana Loredana Rosca [IR]  
Lizette Cabrera [3]  
00:00
1. runda
Deborah Chiesa  
Julia Payola [IR]  
00:00
1. runda
Anna Danilina  
Sofya Lansere  
00:00
1. runda
Caroline Werner  
Victoria Kan [IR]  
00:00
1. runda
Julia Grabher [5]  
Federica Prati [WC]  
00:00
1. runda
Dalma Galfi [7]  
Monika Kilnarova  
00:00
1. runda
Lucia Bronzetti  
Martina Biagianti [WC]  
00:00
1. runda
Jane Wasserson [WC]  
Olga Saez Larra [2]  
00:00
1. runda
Lara Salden [IR]  
Jaimee Fourlis  
00:00
1. runda
Marina Bassols Ribera [IR]  
Jessica Pieri [6WC]  
kobiety singel twarda Republic of Korea W25 Goyang sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Daria Mishina [IR]  
Ya-Hsuan Lee [2]  
00:00
1. runda
Ji-Hee Choi  
Chanel Simmonds [SE]  
00:00
1. runda
Olivia Tjandramulia  
Su Jeong Jang [7]  
00:00
1. runda
Hanna Chang  
Yeong Won Jeong [WC]  
00:00
1. runda
Eunhye Lee (2000) [WC]  
Alicia Barnett  
03:00
Klasyf.
Yuuki Tanaka  
Kotomi Takahata  
03:00
Klasyf.
Chang Liu  
Ayumi Koshiishi  
03:00
Klasyf.
So-Ra Lee  
Seohyeon Kim  
03:00
Klasyf.
Emily Fanning  
Na-Ri Kim  
04:30
Klasyf.
Shiho Akita  
Cherry Kim  
04:30
Klasyf.
Chieh-Yu Hsu  
Eunyeong Park  
04:30
Klasyf.
Seung-Yeon Hong  
Yeon Woo Ku  
04:30
Klasyf.
Freya Christie  
Dayeon Back  
05:40
1. runda
Maia Lumsden [4]  
Se-Hyun Kim [WC]  
05:40
1. runda
Boyoung Jeong [WC]  
Anastasia Sukhotina [IR]  
06:00
1. runda
Berfu Cengiz [8]  
Jennifer Elie  
06:00
1. runda
Meiqi Guo [IR]  
Anastasia Gasanova [6]  
kobiety singel twarda Izrael W25 Jerusalem sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Verena Meliss  
Daniela Vismane  
00:00
1. runda
Lina Glushko [WC]  
Deniz Khazaniuk [2]  
00:00
1. runda
Jodie Anna Burrage [3]  
Emily Webley-Smith  
00:00
Klasyf.
Daniela Vismane  
Yarden Akler  
00:00
1. runda
Nicole Nadel [WC]  
Tereza Mihalikova [7]  
09:00
Klasyf.
Anita Husaric  
Adva Dabah  
09:00
Klasyf.
Fiona Codino  
Shachf Lieberman  
09:00
Klasyf.
Evgeniya Levashova  
Ester Masuri  
10:30
Klasyf.
Laura Svatikova  
Mika Dagan Fruchtman  
10:30
Klasyf.
Valeriya Yushchenko  
Polina Nazarchuk  
10:30
Klasyf.
Tamara Barad Itzhaki  
Diana Nekhorosheva  
10:30
Klasyf.
Viktoria Morvayova  
Maria Manilova  
12:30
1. runda
Samantha Murray  
Bojana Marinkovic [IR]  
12:30
1. runda
Alexandra Perper  
Shelly Bereznyak [WC]  
12:30
1. runda
Helene Scholsen [6]  
Ana Sofia Sanchez  
12:30
1. runda
Daria Lopatetskaya [1]  
Maya Tahan [IR]  
13:50
1. runda
Despina Papamichail  
Yuliya Hatouka [4]  
kobiety singel dywanowa Japan W25 Karuizawa sety 1 2 3 4 5
03:00
Klasyf.
Michika Ozeki  
Erika Matsuda  
03:00
Klasyf.
Ena Shibahara  
Asuka Yoshida  
03:00
Klasyf.
Erina Hayashi  
Hiromi Abe  
03:00
Klasyf.
Ramu Ueda  
Mana Kawamura  
03:00
Klasyf.
Himeno Sakatsume  
Misaki Matsuda  
04:30
Klasyf.
Kanako Morisaki  
Chisa Hosonuma  
04:30
Klasyf.
Ari Matsumoto  
Ayaka Okuno  
05:30
1. runda
Natalia Siedliska [IR]  
Xiaodi You  
05:40
1. runda
Miyabi Inoue [8]  
Ran Miyachi [WC]  
05:40
1. runda
Kyoka Okamura [4]  
Naomi Broady  
05:40
1. runda
Ayumi Miyamoto  
Yui Saito [WC]  
07:10
1. runda
Tara Moore  
Nagi Hanatani  
07:10
1. runda
Emina Bektas [7]  
Risa Ushijima  
07:10
1. runda
Anna Siskova [IR]  
Mana Ayukawa  
kobiety singel twarda Thailand W25 Nonthaburi sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Aleksandrina Naydenova  
Ho Ching Wu [IR]  
05:00
Klasyf.
Claudia Coppola  
Kamonwan Buayam  
05:00
Klasyf.
Marianna Zakarlyuk  
Apichaya Runglerdkriangkrai  
05:00
Klasyf.
Ekaterina Vishnevskaya  
Saumya Vig  
05:00
Klasyf.
Zeel Desai  
Silvia Njiric  
06:30
Klasyf.
Alana Parnaby  
Mananchaya Sawangkaew  
06:30
Klasyf.
Watsachol Sawasdee  
Supapitch Kuearum  
06:30
Klasyf.
Bojana Marinkov  
Sravya Shivani Chilakalapudi  
07:40
1. runda
Peangtarn Plipuech [4]  
Lorraine M. Guillermo  
07:40
1. runda
Tamachan Momkoonthod [WC]  
Prarisa Rachdanone [WC]  
08:00
Klasyf.
Snehal Mane  
Yinglak Jittakoat  
09:30
1. runda
Mari Osaka [6]  
Punnin Kovapitukted [WC]  
kobiety singel twarda Singapore W25 Singapore sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Sowjanya Bavisetti  
Nastja Kolar [5]  
00:00
1. runda
Bhuvana Kalva [IR]  
Angelina Gabueva  
04:00
Klasyf.
Alexandra Riley  
Beatriz Leon Hernandez  
04:00
1. runda
Jacqueline Cako [7]  
Charmaine Shi Yi Seah [WC]  
04:00
1. runda
Man Ying Maggie Ng [IR]  
Lynelle En Tong Lim [WC]  
05:30
1. runda
Aldila Sutjiadi  
Tamara Curovic [IR]  
kobiety debel ceglana France Strasbourg sety 1 2 3 4 5
10:00
1. runda
Ying-Ying Duan/Xinyun Han  
Yafan Wang/Saisai Zheng  
12:00
1. runda
Amandine Hesse/Harmony Tan [WC]  
Giuliana Olmos/Maria Sanchez  
16:00
1. runda
Tatjana Maria/Pauline Parmentier  
Miyu Kato/Storm Sanders  
18:00
1. runda
Oksana Kalashnikova/Lyudmyla Kichenok  
Darija Jurak/Raluca Olaru [4]  
kobiety debel ceglana Germany Nurnberg sety 1 2 3 4 5
11:00
1. runda
Luisa Stefani/Nina Stojanovic  
Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs [2]  
13:00
1. runda
Katharina Gerlach/Julia Wachaczyk [WC]  
Giorgia Marchetti/Laura Pigossi  
15:00
1. runda
Raquel Atawo/Katarina Srebotnik [3]  
Katharina Hobgarski/Jule Niemeier [WC]  
15:00
1. runda
Shuko Aoyama/Yana Sizikova  
Paula Kania/Xenia Knoll  
17:00
1. runda
Sharon Fichman/Nicole Melichar  
Andreea Mitu/Alexandra Panova  
<