MECZ
STATYSTYKA MECZU
| Zsombor Piros | Sergio Gutierrez-Ferrol |
1. podanie % | 7/13 (54%) | 8/14 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 5/7 (71%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/6 (67%) | 0/6 (0%) |
Zdobyte break-ball | 2/3 (67%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 11/14 (79%) | 4/13 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 20/27 (74%) | 7/27 (26%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 |
Zsombor Piros | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 |
| 1-0 | Sergio Gutierrez-Ferrol |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] |
Zsombor Piros | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 |
| 3-0 | Sergio Gutierrez-Ferrol |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] |
Zsombor Piros | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] |
| 4-1 | Sergio Gutierrez-Ferrol |
0-0, 0-15, 15-15 |
| - krecz | |
Wegry
13.10.99, 24 lat
108 575
445752 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
05.03.89, 35 lat
822 22
260207 $
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Zsombor Piros vs. Sergio Gutierrez-Ferrol - Wzajemne mecze
Zsombor Piros form & Sergio Gutierrez-Ferrol form
Zsombor Piros - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana |
25.03.24 1. runda | vs. Francesco Passaro | 6-4, 4-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
Zadar Challenger - ceglana |
21.03.24 2. runda | vs. Jozef Kovalik | 6-0, 6-74, 3-6 | | szczegóły meczu |
19.03.24 1. runda | vs. Daniel Michalski | 7-60, 6-2 | | szczegóły meczu |
Szekesfehervar Challenger - ceglana |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Titouan Droguet | 6-4, 1-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
13.03.24 2. runda | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 2-6, 6-3 | | szczegóły meczu |
11.03.24 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 6-2 | | szczegóły meczu |
Tenerife 3 - twarda |
27.02.24 1. runda | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 2-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Tenerife 2 - twarda |
21.02.24 1. runda | vs. Jules Marie | 6-72, 1-6 | | szczegóły meczu |
Cherbourg Challenger - halowa |
18.02.24 Finał | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | | szczegóły meczu |
17.02.24 Półfinał | vs. Quentin Halys | 7-65, 6-3 | | szczegóły meczu |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 4-6, 6-4 | | szczegóły meczu |
14.02.24 2. runda | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 7-5 | | szczegóły meczu |
13.02.24 1. runda | vs. Lorenzo Rottoli | 6-1, 6-2 | | szczegóły meczu |
Davis Cup - halowa |
03.02.24 | vs. Kevin Krawietz | 7-62, 6-3 | | szczegóły meczu |
Ottignies Louvain - halowa |
25.01.24 2. runda | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
23.01.24 1. runda | vs. Joris De Loore | 6-3, 7-5 | | szczegóły meczu |
Melbourne - twarda |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 6-3, 6-78 | | szczegóły meczu |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Pellegrino | 6-75, 6-2, 6-1 | | szczegóły meczu |
Hong Kong - twarda |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Sofia - halowa |
07.11.23 1. runda | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
Brest Challenger - halowa |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 6-77 | | szczegóły meczu |
25.10.23 2. runda | vs. Liam Broady | 6-2, 4-6, 7-64 | | szczegóły meczu |
24.10.23 1. runda | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 6-2, 6-4 | | szczegóły meczu |
Bratislava 2 - halowa |
11.10.23 2. runda | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
09.10.23 1. runda | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 6-3 | | szczegóły meczu |
Braga Challenger - ceglana |
26.09.23 2. runda | vs. Mate Valkusz | - | | szczegóły meczu |
25.09.23 1. runda | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 7-5, 6-3 | | szczegóły meczu |
Sibiu Challenger - ceglana |
23.09.23 Półfinał | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-1, 1-6 | | szczegóły meczu |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Calvin Hemery | 6-3, 4-6, 6-1 | | szczegóły meczu |
21.09.23 2. runda | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | | szczegóły meczu |
Sergio Gutierrez-Ferrol - ostatnie mecze
Roja de - ceglana |
09.10.19 1. runda | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 4-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
M25 Madrid - ceglana |
21.09.19 Półfinał | vs. Benjamin Bonzi | 6-75, 5-7 | | szczegóły meczu |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Carlos Gimeno Valero | 5-7, 6-1, 6-4 | | szczegóły meczu |
18.09.19 2. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 6-0 | | szczegóły meczu |
18.09.19 1. runda | vs. Ismael Carrero | 6-3, 7-5 | | szczegóły meczu |
M25 Seville - ceglana |
15.09.19 Finał | vs. Orlando Luz | 2-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
14.09.19 Półfinał | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-4, 6-2 | | szczegóły meczu |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Bogdan Bobrov | 6-1, 3-6, 6-3 | | szczegóły meczu |
12.09.19 2. runda | vs. Benjamin Winter Lopez | 2-6, 6-4, 7-5 | | szczegóły meczu |
10.09.19 1. runda | vs. Guido Ivan Justo | 6-1, 6-2 | | szczegóły meczu |
M25 Oviedo - ceglana |
03.09.19 1. runda | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 3-6, 6-3, 4-6 | | szczegóły meczu |
London - trawiasta |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Lukas Rosol | 3-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
Paris - ceglana |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Matthias Bachinger | 5-7, 6-2, 3-6 | | szczegóły meczu |
Braga Challenger - ceglana |
08.05.19 2. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 1-6, 0-1, - Sergio Gutierrez-Ferrol - krecz | | szczegóły meczu |
Murcia Challenger - ceglana |
11.04.19 3. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 1-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
09.04.19 2. runda | vs. Thomaz Bellucci | 7-64, 6-3 | | szczegóły meczu |
Alicante Challenger - ceglana |
02.04.19 1. runda | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 6-4, 3-6, 6-72 | | szczegóły meczu |
Marbella Challenger - ceglana |
25.03.19 1. runda | vs. Jurgen Melzer | 3-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Pau Challenger - halowa |
25.02.19 1. runda | vs. Jan Choinski | 5-7, 6-2, 3-6 | | szczegóły meczu |
Montpellier - halowa |
03.02.19 1. runda klasyf. | vs. Antoine Hoang | 2-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
Melbourne - twarda |
08.01.19 1. runda klasyf. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Playford Challenger - twarda |
31.12.18 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Bratislava Challenger - halowa |
06.11.18 1. runda | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
Barcelona Challenger - ceglana |
11.10.18 2. runda | vs. Filippo Baldi | 1-6, 6-4, 2-6 | | szczegóły meczu |
09.10.18 1. runda | vs. Laurynas Grigelis | 6-4, 6-2 | | szczegóły meczu |
Florence Challenger - ceglana |
05.10.18 Ćwierćfinał | vs. Marco Trungelliti | 7-63, 3-6, 6-75 | | szczegóły meczu |
04.10.18 2. runda | vs. Daniel Gimeno-Traver | 7-5, 6-76, 6-1 | | szczegóły meczu |
03.10.18 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 2-6, 7-65, 6-2 | | szczegóły meczu |
Szczecin Challenger - ceglana |
12.09.18 2. runda | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 5-7, 6-70 | | szczegóły meczu |
10.09.18 1. runda | vs. Paolo Lorenzi | 6-4, 3-6, 7-5 | | szczegóły meczu |