MECZ
07.01.20 | 1. runda | Zhe Li | Akira Santillan | 6-4, 6-0 | Canberra Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Zhe Li | Akira Santillan | |
1. podanie % | 33/49 (67%) | 28/61 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/33 (64%) | 15/28 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/16 (69%) | 14/33 (42%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/61 (52%) | 17/49 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/110 (58%) | 46/110 (42%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 0 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Zhe Li vs. Akira Santillan - Wzajemne mecze
29.05.22 | Finał | Akira Santillan | Zhe Li | 2-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Monastir | twarda |
19.05.22 | 2. runda | Akira Santillan | Zhe Li | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | M25 Monastir | twarda |
07.01.20 | 1. runda | Zhe Li | Akira Santillan | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Canberra Challenger | twarda |
14.10.19 | 1. runda | Akira Santillan | Zhe Li | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Ningboo Challenger | twarda |
12.08.19 | 1. runda | Akira Santillan | Zhe Li | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | Vancouver Challenger | twarda |
05.10.15 | Ćwierćfinał | Zhe Li | Akira Santillan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Australia F7 | twarda |
23.03.15 | 1. runda | Akira Santillan | Zhe Li | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Japan F3 | twarda |
Zhe Li form & Akira Santillan form
Zhe Li - ostatnie mecze
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Dane Sweeny | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Omni Kumar | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. James Duckworth | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Jimmy Yang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Piotr Matuszewski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Xiaofei Wang | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Hong Kit Wong | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Sanhui Shin | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Zhao Zhao | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
25.08.23 Półfinał | vs. Jason Jung | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Yan Bai | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Fuzhou - twarda | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Hanwen Li | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Ying-Ze Chen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
09.07.23 Finał | vs. Jie Cui | 4-6, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.07.23 Półfinał | vs. Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Ray Ho | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Tao Mu | 6-1, 3-0, Tao Mu - krecz | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Aoran Wang | 2-2, Aoran Wang - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
18.06.23 Finał | vs. Kuan-Yi Lee | 6-3, Kuan-Yi Lee - krecz | szczegóły meczu |
Akira Santillan - ostatnie mecze
Lille Challenger - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Henri Squire | 5-3, - Akira Santillan - krecz | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Dan Added | 6-2, 4-6, 1-4, - Akira Santillan - krecz | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Thanapet Chanta | 6-74, 1-4, - Akira Santillan - krecz | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Bernard Tomic | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nicholas David Ionel | 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ramkumar Ramanathan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Hady Habib | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Sander Jong | 6-3, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Kyle Edmund | 7-63, 6-74, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-72, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Sean Hodkin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Khumoun Sultanov | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Wessels | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Martin Damm | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Peter Gojowczyk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. John Echeverria | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Yuttana Charoenphon | 4-6, 1-2, - Akira Santillan - krecz | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jakub Krawczyk | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Dino Prizmic | 6-2, 3-6, 3-5, - Akira Santillan - krecz | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Zeballos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Yanaki Milev | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |