MECZ
07.08.17 | 1. runda klasyf. | Zhan Skindzer | Tsimafei Basalyha | 6-1, 4-6, 6-4 | Belarus F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Białoruś
18.05.00, 23 lat
18.05.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
02.11.00, 23 lat
02.11.00, 23 lat
Zhan Skindzer vs. Tsimafei Basalyha - Wzajemne mecze
14.06.20 | 1. runda | Tsimafei Basalyha | Zhan Skindzer | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
07.08.17 | 1. runda klasyf. | Zhan Skindzer | Tsimafei Basalyha | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | Belarus F1 | twarda |
Zhan Skindzer form & Tsimafei Basalyha form
Zhan Skindzer - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
14.06.20 1. runda | vs. Tsimafei Basalyha | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Egor Baklanov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Britikov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Daniil Kakhniuk | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F26 - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Bart Van Den Berg | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Daniel Alonte | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Catani | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Egypt F25 - twarda | ||||
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Artur Kulibaba | 6-0, 1-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
23.09.18 Klasyf. | vs. Boris Butulija | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Kudratilla Shonigmatov | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Flemming Peters | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. David Bagrinovskiy | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. George Tsivadze | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Roman Khassanov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
07.08.17 Klasyf. | vs. Alexis Canter | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Tsimafei Basalyha | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.16 Klasyf. | vs. Aleksandr Malyshev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F4 - halowa | ||||
19.10.15 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ovcharov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - halowa | ||||
12.10.15 1. runda klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Tsimafei Basalyha - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
14.06.20 1. runda | vs. Zhan Skindzer | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Omar Giacalone | 0-6, 2-4, - Tsimafei Basalyha - krecz | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. George Agious | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Vladyslav Manafov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 6-3, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Henrik Traskin | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Michal Mikula | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Niccolo Catini | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ust - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Mark Tryakshin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F26 - twarda | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Dustin Goldenberg | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F25 - twarda | ||||
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Andrea Zamurri | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Hastings | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. David Chelidze | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Muhammadmustafo Abdurakhmonov | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lithuania F1 - ceglana | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Dzianis Zharyn | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Zhan Skindzer | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
15.08.16 1. runda klasyf. | vs. Daniel Tamir | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
08.08.16 1. runda klasyf. | vs. Sergey Ksenzov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.08.16 Klasyf. | vs. Aleksandr Malyshev | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |