MECZ
26.11.18 | 1. runda klasyf. | Yvo Panak | Ioan Dan Abrudan | 6-1, 6-2 | Czech Republic | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Czechy
21.08.95, 28 lat
10765 $
21.08.95, 28 lat
10765 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
18.03.99, 25 lat
18.03.99, 25 lat
Yvo Panak vs. Ioan Dan Abrudan - Wzajemne mecze
26.11.18 | 1. runda klasyf. | Yvo Panak | Ioan Dan Abrudan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Czech Republic | halowa |
Yvo Panak form & Ioan Dan Abrudan form
Yvo Panak - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Giovanni Oradini | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Patrick Kaukovalta | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-4, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Thomas Nucera | 6-3, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tilen Kovac | 7-65, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Dusan Obradovic | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Aljaz Jeran | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alexander Grekul | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jonas Schaer | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Adam Heinonen | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
21.01.24 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Daniel Masur | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Rob Van Den Berg | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Maik Steiner | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Lucio Carnevalle | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Toprak Avcibasi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Iannis Miletich | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Buschhausen - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 7-63, 6-710 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Rik Muller | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Luca Matteo Sobbe | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Torben Steinorth | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Vienna - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Dominik Kellovsky | 7-5, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jacopo Landini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Joris Moret | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Cian Maguire | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Amaury Raynel | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Valerio Perruzza | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu |
Ioan Dan Abrudan - ostatnie mecze
M15 Santo - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Janicije Sasha Karic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Matteo Arnaldi | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Brasov - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Matei Adrian Georgescu | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Karan Lalchandani | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
18.08.19 1. runda klasyf. | vs. Christian Didier Chin | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
26.11.18 1. runda klasyf. | vs. Yvo Panak | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F13 - ceglana | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F12 - ceglana | ||||
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Jeremias Lima-Perez | 0-6, 1-3, - Ioan Dan Abrudan - krecz | szczegóły meczu | |
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Vlad-Andreeas Dumitrescu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Romania F11 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Artemon Apostu-Efremov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Romania F10 - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Razvan Marius Codescu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 1-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
Romania F9 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F8 - ceglana | ||||
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Patrick Grigoriu | 3-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
16.09.17 2. runda klasyf. | vs. Alexandre Muller | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F12 - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Luca George Tatomir | 6-2, Luca George Tatomir - krecz | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Filip Duda | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Jiri Vachtl | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Romania F10 - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F9 - ceglana | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Franco David Aubone | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Radu Dimitrie Hristache Zgondea | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
Romania F8 - ceglana | ||||
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Iulian Mihai Crisan Zara | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F7 - ceglana | ||||
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Phillip-Arthur Karwasz | 6-1, Phillip-Arthur Karwasz - krecz | szczegóły meczu | |
24.07.17 Klasyf. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Andrei-Stefan Breban | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Romania F5 - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Dietrich Dernowski | 3-6, 1-3, - Ioan Dan Abrudan - krecz | szczegóły meczu | |
Romania F4 - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Andrei Bogdan Jianu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Cristian Florentin Voinea | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F3 - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Teodor Giusca | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |