MECZ
22.06.19 | Półfinał | Yuta Shimizu | Sanhui Shin | 6-2, 6-0 | M15 Gimcheon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Yuta Shimizu | Sanhui Shin | |
1. podanie % | 25/45 (56%) | 34/49 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/25 (80%) | 15/34 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/20 (65%) | 6/15 (40%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/49 (57%) | 12/45 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/94 (65%) | 33/94 (35%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sanhui Shin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuta Shimizu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sanhui Shin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Yuta Shimizu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Sanhui Shin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Yuta Shimizu | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Sanhui Shin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yuta Shimizu | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sanhui Shin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yuta Shimizu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Sanhui Shin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yuta Shimizu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Sanhui Shin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuta Shimizu | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yuta Shimizu vs. Sanhui Shin - Wzajemne mecze
19.10.19 | Półfinał | Sanhui Shin | Yuta Shimizu | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | M15 Changwon | twarda |
22.06.19 | Półfinał | Yuta Shimizu | Sanhui Shin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Gimcheon | twarda |
13.06.19 | 2. runda | Yuta Shimizu | Sanhui Shin | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Gimcheon | twarda |
Yuta Shimizu form & Sanhui Shin form
Yuta Shimizu - ostatnie mecze
Hamburg Challenger - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
25.11.23 Finał | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Półfinał | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Sanhui Shin - ostatnie mecze
M15 Tsukuba - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ryotaro Taguchi | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Kasidit Samrej | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Tomislav Edward Papac | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Peter Heller | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Daniel Bagnolini | 6-1, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Toprak Avcibasi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Sebastian Eriksson | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
31.12.23 Finał | vs. Duckhee Lee | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.12.23 Półfinał | vs. Jay Dylan Hara Friend | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Hayato Matsuoka | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.12.23 1. runda | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
23.12.23 Półfinał | vs. Taisei Ichikawa | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 2. runda | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 5-7, 7-65 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Kazuma Kawachi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yunseong Chung | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tatsuma Ito | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Kousuke Ogura | 7-5, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Henrik Wiersholm | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. David Agung Susanto | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
03.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ajeet Rai | 6-76, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.23 Półfinał | vs. Kasidit Samrej | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.09.23 Finał | vs. Justin Barki | 6-4, 4-6, - Sanhui Shin - krecz | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Zhe Li | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Ching Ho Sunny Yue | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tainan - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Bang Shuo Yin | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Issei Okamura | 6-3, 5-1, Issei Okamura - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Palaphoom Kovapitukted | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Thanapet Chanta | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |