MECZ
09.10.17 | 2. runda klasyf. | Yuta Shimizu | Enrico Dalla Valle | 6-4, 6-3 | Thailand F8 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yuta Shimizu vs. Enrico Dalla Valle - Wzajemne mecze
01.03.24 | Ćwierćfinał | Yuta Shimizu | Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | New Delhi | twarda |
09.10.17 | 2. runda klasyf. | Yuta Shimizu | Enrico Dalla Valle | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Thailand F8 | twarda |
Yuta Shimizu form & Enrico Dalla Valle form
Yuta Shimizu - ostatnie mecze
Hamburg Challenger - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
25.11.23 Finał | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Półfinał | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Enrico Dalla Valle - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Adrian Andreev | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Arthur Gea | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Titouan Droguet | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Federico Gaio | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-76, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Moez Echargui | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Javier Barranco Cosano | 5-4, - Enrico Dalla Valle - krecz | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Nuno Borges | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Michael Geerts | 7-63, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Dax Donders | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Guy Den Heijer | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Yaroslav Demin | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu |