MECZ
03.03.18 | 1. runda klasyf. | Yusei Fukuoka | Alexey Dubinin | 6-1, 6-1 | Greece F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Japonia
26.07.92, 31 lat
26.07.92, 31 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
04.12.98, 25 lat
04.12.98, 25 lat
Yusei Fukuoka vs. Alexey Dubinin - Wzajemne mecze
03.03.18 | 1. runda klasyf. | Yusei Fukuoka | Alexey Dubinin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Greece F2 | twarda |
Yusei Fukuoka form & Alexey Dubinin form
Yusei Fukuoka - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Joe Tyler | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Shunsuke Wakita | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Ryusuke Horiuchi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
29.08.22 Klasyf. | vs. Kouhei Maeda | 6-2, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - twarda | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Seong Taek Im | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jin Sung Han | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Malaysia F2 - twarda | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sai Nikhil Mannepalli | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Malaysia F1 - twarda | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Chinmay Bakshi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Roy Hobbs | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Japan F8 - dywanowa | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Masaki Sasai | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Yerassyl Murat | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Yahor Yatsyk | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Tamerlan Kalkenov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Japan F6 - twarda | ||||
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Rimpei Kawakami | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Greece F5 - twarda | ||||
25.03.18 1. runda klasyf. | vs. Marvin Schramm | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Greece F4 - twarda | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Andrej Glvac | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Greece F3 - twarda | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Leevi Saatela | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Greece F2 - twarda | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ondrej Krstev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Greece F1 - twarda | ||||
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Athanasios Bilis | 1-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
Turkey F4 - ceglana | ||||
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Dan Dowson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F3 - twarda | ||||
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F2 - twarda | ||||
15.01.18 1. runda klasyf. | vs. Cengiz Aksu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F12 - twarda | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Charles Roberts | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F10 - twarda | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F3 - twarda | ||||
20.11.17 2. runda klasyf. | vs. Brian Tran | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Tanay Mehta | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F27 - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Milen Ianakiev | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Alexey Dubinin - ostatnie mecze
M15 Bressuire - halowa | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Solal Pont | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. George Gregoriou | 6-3, 3-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Geni Inoue | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Gorokhov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Amrutjay Mohanty | 5-7, 0-1, - Alexey Dubinin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Walid Ahouda | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Uriage - ceglana | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Edouard Villoslada | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Baptiste Rey | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bourg - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Luc Hoeijmans | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tehran - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mohammad Mahbod | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tehran - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Stater | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Parth Aggarwal | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Patrick Toman | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lazar Markovic | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Zhan Zheng | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Samyar Elyasi | 1-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Mehdi Rahmani | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Meneghetti | 0-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Moein Moazam | 1-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Marchetti | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Xin Gao | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Timofey Stepanov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Parth Aggarwal | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Brian Bozemoj | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Rocco Piatti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.01.23 1. runda | vs. Federico Iannaccone | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.01.23 2. runda klasyf. | vs. Matteo Lavizzari | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |