MECZ
12.02.20 | 1. runda | Yunseong Chung | Yaraslav Shyla | 7-64, 7-67 | M25 Aktobe | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Yunseong Chung | Yaraslav Shyla | |
1. podanie % | 43/84 (51%) | 78/96 (81%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/43 (84%) | 56/78 (72%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/41 (54%) | 6/18 (33%) |
Zdobyte break-ball | 1/5 (20%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/96 (35%) | 26/84 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/180 (51%) | 88/180 (49%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 12 | 8 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Yunseong Chung | 1-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Yaraslav Shyla | |
Yunseong Chung | 3-2 | |
4-2 | Yaraslav Shyla | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Yunseong Chung | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Yaraslav Shyla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], A-40[BP] | ||
Yunseong Chung | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
5-5 | Yaraslav Shyla | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yunseong Chung | 6-5 | |
0-0 | ||
6-6 | Yaraslav Shyla | |
7-64 |
2 | ||
Yunseong Chung | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Yaraslav Shyla | |
0-0 | ||
Yunseong Chung | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Yaraslav Shyla | |
0-0 | ||
2-3 | Yaraslav Shyla | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yunseong Chung | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
3-4 | Yaraslav Shyla | |
0-0 | ||
Yunseong Chung | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Yunseong Chung | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-6 | Yaraslav Shyla | |
0-0 | ||
7-67 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yunseong Chung vs. Yaraslav Shyla - Wzajemne mecze
12.02.20 | 1. runda | Yunseong Chung | Yaraslav Shyla | 7-64, 7-67 | szczegóły meczu | M25 Aktobe | halowa |
Yunseong Chung form & Yaraslav Shyla form
Yunseong Chung - ostatnie mecze
Gwangju Challenger - twarda | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Lloyd Harris | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Paul Jubb | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
09.04.24 1. runda | vs. Mark Lajal | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.04.24 Klasyf. | vs. Hiroki Moriya | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tsukuba - twarda | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Hikaru Shiraishi | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - krecz | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - krecz | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Newport - trawiasta | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Chicago Challenger - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu |
Yaraslav Shyla - ostatnie mecze
M25 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Cezar Cretu | - Yaraslav Shyla - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Klasyf. | vs. Andrea Gola | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ye Hongyu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Antonio Massara | 0-6, 0-2, - Yaraslav Shyla - krecz | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. James Mackinlay | 6-0, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
03.06.21 2. runda | vs. Edoardo Lavagno | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Sanjar Fayziev | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.06.21 Klasyf. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 Klasyf. | vs. Jack Gibbens | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.05.21 Klasyf. | vs. Luca Nardi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Fletcher Scott | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Doruk Turknas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-74, 6-3, 11-13 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Matej Galik | 6-4, 3-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
14.04.21 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
07.04.21 1. runda | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Timur Kiuamov | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.03.21 Klasyf. | vs. Alexander Boborykin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Nur - halowa | ||||
12.02.21 Ćwierćfinał | vs. Michal Dembek | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.21 2. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.21 1. runda | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-75, 7-64 | szczegóły meczu |