MECZ
22.06.17 | 2. runda | Yunseong Chung | Seong-Gook Oh | 6-2, 6-2 | Korea F4 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Yunseong Chung | Seong-Gook Oh | |
1. podanie % | 32/56 (57%) | 28/55 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/32 (81%) | 17/28 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/24 (50%) | 11/27 (41%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 0/7 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/55 (49%) | 18/56 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/111 (59%) | 46/111 (41%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yunseong Chung vs. Seong-Gook Oh - Wzajemne mecze
22.06.17 | 2. runda | Yunseong Chung | Seong-Gook Oh | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Korea F4 | twarda |
13.05.17 | 1. runda klasyf. | Seong-Gook Oh | Yunseong Chung | 4-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | Busan Challenger | twarda |
Yunseong Chung form & Seong-Gook Oh form
Yunseong Chung - ostatnie mecze
Gwangju Challenger - twarda | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Lloyd Harris | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Paul Jubb | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
09.04.24 1. runda | vs. Mark Lajal | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.04.24 Klasyf. | vs. Hiroki Moriya | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tsukuba - twarda | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Hikaru Shiraishi | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - krecz | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - krecz | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Newport - trawiasta | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
Chicago Challenger - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu |
Seong-Gook Oh - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Emil Reinberg | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Manuel Mazza | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Dabryian | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maxence Broville | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Noppadol Noikor | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Marek Gengel | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Changwon - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Ju-Hae Moon | 1-6, 6-4, 5-2, Ju-Hae Moon - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Jung-Woong Na | 3-6, 7-5, 4-2, Jung-Woong Na - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Shintaro Imai | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Vladyslav Orlov | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Anseong - ceglana | ||||
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Thomas Fancutt | 6-76, 6-72 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Oh-Hee Kwon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.06.19 1. runda | vs. Hyeon Il Jung | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Sanhui Shin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Sung Jun Park | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Seita Watanabe | 6-74, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
08.06.19 Ćwierćfinał | vs. Young Seok Kim | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.19 Półfinał | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.06.19 2. runda | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Sung Jun Park | 6-4, 6-74, 7-5 | szczegóły meczu | |
Vietnam F5 - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Filip Bergevi | 7-63, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Vietnam F4 - twarda | ||||
22.10.18 1. runda | vs. Rio Noguchi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |