MECZ
06.10.18 | 1. runda klasyf. | Yunseong Chung | Grigoriy Korobeynikov | 6-0, 6-0 | Tashkent Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Yunseong Chung | Grigoriy Korobeynikov | |
1. podanie % | 17/33 (52%) | 22/32 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/17 (82%) | 6/22 (27%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/16 (69%) | 1/10 (10%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/32 (78%) | 8/33 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 50/65 (77%) | 15/65 (23%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yunseong Chung | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yunseong Chung | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yunseong Chung | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yunseong Chung | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yunseong Chung | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yunseong Chung | 5-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
07.09.98, 25 lat
07.09.98, 25 lat
Yunseong Chung vs. Grigoriy Korobeynikov - Wzajemne mecze
06.10.18 | 1. runda klasyf. | Yunseong Chung | Grigoriy Korobeynikov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Tashkent Challenger | twarda |
Yunseong Chung form & Grigoriy Korobeynikov form
Yunseong Chung - ostatnie mecze
M15 Tsukuba - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - krecz | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - krecz | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Newport - trawiasta | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Chicago Challenger - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrew Fenty | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bloomfield Hills - twarda | ||||
04.07.23 Klasyf. | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 7-613 | szczegóły meczu | |
M25 Anseong - ceglana | ||||
24.06.23 Półfinał | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |
Grigoriy Korobeynikov - ostatnie mecze
M25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Girona - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Faro - twarda | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | szczegóły meczu |