MECZ
27.03.19 | 1. runda | Yunosuke Tanaka | Bart Stevens | 4-6, 6-4, 6-2 | M15 Tsukuba | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Yunosuke Tanaka | Bart Stevens | |
1. podanie % | 60/96 (63%) | 46/90 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/60 (62%) | 32/46 (70%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/36 (58%) | 17/44 (39%) |
Zdobyte break-ball | 6/14 (43%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/90 (46%) | 38/96 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 99/186 (53%) | 87/186 (47%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Yunosuke Tanaka | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yunosuke Tanaka | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Bart Stevens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yunosuke Tanaka | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yunosuke Tanaka | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-4 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yunosuke Tanaka | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Yunosuke Tanaka | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yunosuke Tanaka | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Bart Stevens | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Yunosuke Tanaka | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yunosuke Tanaka | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yunosuke Tanaka | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Bart Stevens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Yunosuke Tanaka | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Yunosuke Tanaka | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yunosuke Tanaka | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yunosuke Tanaka | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Japonia
03.03.99, 25 lat
03.03.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Yunosuke Tanaka vs. Bart Stevens - Wzajemne mecze
27.03.19 | 1. runda | Yunosuke Tanaka | Bart Stevens | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Tsukuba | twarda |
17.03.19 | 1. runda klasyf. | Yunosuke Tanaka | Bart Stevens | 3-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | M15 Kofu | twarda |
Yunosuke Tanaka form & Bart Stevens form
Yunosuke Tanaka - ostatnie mecze
M15 Akishima - dywanowa | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Yuta Kikuchi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Tsubasa Koga | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Karuizawa - ceglana | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Haru Inoue | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kashiwa - twarda | ||||
05.04.19 Ćwierćfinał | vs. Yusuke Takahashi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.04.19 2. runda | vs. Takuto Niki | 7-63, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.04.19 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tsukuba - twarda | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 2-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.19 1. runda | vs. Bart Stevens | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kofu - twarda | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Ryota Tanuma | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.19 Klasyf. | vs. Tsung-Hao Huang | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.19 1. runda klasyf. | vs. Bart Stevens | 3-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Ji Sung Nam | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Japan F8 - dywanowa | ||||
13.06.18 2. runda | vs. Yuuya Kibi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.06.18 Klasyf. | vs. Tomohiro Masabayashi | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.06.18 1. runda | vs. Naru Shirafuji | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Masaya Ando | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.06.18 2. runda klasyf. | vs. James Kent Trotter | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Japan F7 - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Takuya Kaneko | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Japan F4 - twarda | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Shinta Fujii | 6-4, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Japan F3 - twarda | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Yuta Kawahashi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Japan F2 - twarda | ||||
14.03.18 2. runda | vs. Seong Chan Hong | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.18 1. runda | vs. Yuto Sakai | 6-4, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
Japan F1 - twarda | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Sota Fujii | 6-74, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Genki Hosoya | 6-73, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F6 - twarda | ||||
13.02.18 1. runda | vs. Jordi Samper-Montana | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.18 Klasyf. | vs. Shohei Chikami | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Charly Zick | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Alon Elia | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
02.01.18 1. runda | vs. Jack Murray | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.17 Klasyf. | vs. Ibuki Furuta | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Bart Stevens - ostatnie mecze
Bordeaux Challenger - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
Concepcion 2 - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Hernan Casanova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Rio Noguchi | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
18.10.21 Klasyf. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Jakub Paul | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Onder Balci | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Abdulhamid Mubarak | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Moghini | 2-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Arthur Reymond | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Luca Staeheli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Dan Added | 0-6, 6-711 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Clay Crawford | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Luke Johnson | 2-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.02.20 Klasyf. | vs. Sean Hodkin | 6-3, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Johannus Monday | 4-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Skander Mansouri | 6-0, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.01.20 1. runda | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.19 Półfinał | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |