MECZ
27.10.19 | 1. runda klasyf. | Yuji Arimura | Mike Urbanija | 4-6, 2-0, - krecz | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Japonia
15.10.95, 28 lat
15.10.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Yuji Arimura vs. Mike Urbanija - Wzajemne mecze
27.10.19 | 1. runda klasyf. | Yuji Arimura | Mike Urbanija | 4-6, 2-0, Mike Urbanija - krecz | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Yuji Arimura form & Mike Urbanija form
Yuji Arimura - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Anze Arh | 2-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mike Urbanija | 4-6, 2-0, Mike Urbanija - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Hasan Ibrahim | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Danilo Krunic | 6-2, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu |
Mike Urbanija - ostatnie mecze
M25 Split - ceglana | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Vuk David Stramput | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-3, - Mike Urbanija - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Ljubomir Celebic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Zsombor Velcz | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Lasse Muscheites | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Yuji Arimura | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Arda Azkara | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Holger Rune | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.09.19 1. runda | vs. Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Kelsey Stevenson | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Trieste - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
M25 Schlieren - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portoroz Challenger - twarda | ||||
12.08.19 1. runda | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Yvo Panak | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Piestany - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Pietro Martinetti | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.06.19 Klasyf. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 7-611 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Rob Reynolds | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - krecz | szczegóły meczu |