MECZ
15.05.19 | 1. runda | Yu Hsiou Hsu | Chenhe Li | 6-3, 6-2 | M25 Luan | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Yu Hsiou Hsu | Chenhe Li | |
1. podanie % | 31/45 (69%) | 29/44 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/31 (84%) | 16/29 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/14 (57%) | 4/15 (27%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/44 (55%) | 11/45 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/89 (65%) | 31/89 (35%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 6 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Yu Hsiou Hsu | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Chenhe Li | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Chenhe Li | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Yu Hsiou Hsu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Chenhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Chenhe Li | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yu Hsiou Hsu | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Chenhe Li | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yu Hsiou Hsu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Chenhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Chenhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Chenhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Yu Hsiou Hsu | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chiny
28.07.01, 22 lat
28.07.01, 22 lat
Yu Hsiou Hsu vs. Chenhe Li - Wzajemne mecze
15.05.19 | 1. runda | Yu Hsiou Hsu | Chenhe Li | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Luan | twarda |
Yu Hsiou Hsu form & Chenhe Li form
Yu Hsiou Hsu - ostatnie mecze
Gwangju Challenger - twarda | ||||
17.04.24 2. runda | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. James Duckworth | 6-3, 6-76, 6-1 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
09.04.24 1. runda | vs. Tung-Lin Wu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kashiwa - twarda | ||||
07.04.24 Finał | vs. Masamichi Imamura | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.04.24 Półfinał | vs. Ryotaro Taguchi | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Keisuke Saitoh | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Jangjun Kim | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Hanyi Liu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andrin Casanova | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Sumit Nagal | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Moez Echargui | 7-65, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Luca Van Assche | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maxime Cressy | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Tennys Sandgren | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
05.01.24 Półfinał | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Brandon Holt | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 1-0, Chun Hsin Tseng - krecz | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Mate Valkusz | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. James Kent Trotter | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Rio Noguchi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
11.11.23 Ćwierćfinał | vs. Taro Daniel | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Yuta Shimizu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nuno Borges | 6-70, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Rigele Te | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Chenhe Li - ostatnie mecze
M15 Tianjin - twarda | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Renlong Pang | - Chenhe Li - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. James Elia | 3-6, 7-5, 2-10 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Cheng Han | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hengyang - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Lucas Krainer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shenzhen - twarda | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 7-5, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Sheng Tang | 6-76, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Luan - twarda | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Wuhan - twarda | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Hao Wu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wuhan - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Shuichi Sekiguchi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Bingyu Yu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Xiaoyu He | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Anning - ceglana | ||||
13.01.19 1. runda klasyf. | vs. Apuroop Patlolla Reddy | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Anning - ceglana | ||||
06.01.19 1. runda klasyf. | vs. Li-Wie Tan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Anning - ceglana | ||||
31.12.18 1. runda klasyf. | vs. Haitong Xia | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
USA F34 - halowa | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Sinn | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
USA F32 - ceglana | ||||
15.11.18 1. runda | vs. Nuno Borges | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
USA F30 - ceglana | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Julian Bradley | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
USA F29 - ceglana | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Tyler Mercier | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
USA F27 - twarda | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Jan Galka | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Guido Marson | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
China F11 - twarda | ||||
18.07.18 2. runda | vs. Runhao Hua | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Yuchen Wu (2000) | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
China F10 - twarda | ||||
09.07.18 Klasyf. | vs. Li-Wie Tan | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Shenglin Zhuo | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
China F9 - twarda | ||||
05.07.18 2. runda | vs. Shuichi Sekiguchi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.07.18 1. runda | vs. Yong Jia Cai | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
China F6 - twarda | ||||
17.05.18 Ćwierćfinał | vs. Kento Takeuchi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.18 2. runda | vs. Chuhan Wang | 0-6, 7-66, Chuhan Wang - krecz | szczegóły meczu | |
15.05.18 1. runda | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu |