MECZ
15.06.17 | 2. runda | Yong-Kyu Lim | Jui-Chen Hung | 6-2, 6-0 | Korea F3 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Yong-Kyu Lim | Jui-Chen Hung | |
1. podanie % | 28/49 (57%) | 35/56 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/28 (75%) | 14/35 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/21 (48%) | 10/21 (48%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/56 (57%) | 18/49 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/105 (60%) | 42/105 (40%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yong-Kyu Lim vs. Jui-Chen Hung - Wzajemne mecze
15.06.17 | 2. runda | Yong-Kyu Lim | Jui-Chen Hung | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Korea F3 | twarda |
12.09.14 | Rubber 1 | Yong-Kyu Lim | Jui-Chen Hung | 6-2, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Davis Cup | halowa |
Yong-Kyu Lim form & Jui-Chen Hung form
Yong-Kyu Lim - ostatnie mecze
M15 Daegu - twarda | ||||
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Sung Ha Yeon | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 1. runda | vs. Uisung Park | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
15.06.19 Półfinał | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.06.19 Ćwierćfinał | vs. Min-Kyu Song | Min-Kyu Song - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Suk Hyun Choo | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.06.19 2. runda | vs. Artur Shakhnubaryan | 5-0, Artur Shakhnubaryan - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Jung-Woong Na | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
15.09.18 | vs. Michael Venus | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Dong Woon Kang | - | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Hyun Woo Cho | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
13.06.18 1. runda | vs. Ching-Mou Yu | 1-6, 0-3, - Yong-Kyu Lim - krecz | szczegóły meczu | |
Korea F1 - twarda | ||||
10.06.18 Finał | vs. Jea Moon Lee | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.06.18 Półfinał | vs. Cheong-Eui Kim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.06.18 Ćwierćfinał | vs. Ji Sung Nam | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.06.18 1. runda | vs. Min-Kyu Song | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.06.18 2. runda | vs. Minjong Park | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-65, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon Challenger - twarda | ||||
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-2, 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Cheng-Peng Hsieh | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seoul Challenger - twarda | ||||
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Renta Tokuda | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Frederik Nielsen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - ceglana | ||||
28.06.17 1. runda | vs. In Kyo Jeong | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.17 2. runda | vs. Seong-Gook Oh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
18.06.17 1. runda | vs. Young Seok Kim | 3-6, 0-1, - Yong-Kyu Lim - krecz | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
16.06.17 Ćwierćfinał | vs. Min-Kyu Song | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.06.17 2. runda | vs. Jui-Chen Hung | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.06.17 1. runda | vs. Seunghun Shin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
08.06.17 2. runda | vs. Min-Kyu Song | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu |
Jui-Chen Hung - ostatnie mecze
M25 Tainan - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tzu Li Chang | 6-3, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Nanchang - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Zhou Mingzhou | 3-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
15.09.19 2. runda klasyf. | vs. Cheng Han | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
India F3 - twarda | ||||
12.03.18 1. runda | vs. Karunuday Singh | 4-6, 3-4, - Jui-Chen Hung - krecz | szczegóły meczu | |
India F2 - twarda | ||||
05.03.18 1. runda | vs. Karunuday Singh | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indonesia F8 - twarda | ||||
28.11.17 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Indonesia F7 - twarda | ||||
21.11.17 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
04.11.17 1. runda klasyf. | vs. Yuichi Ito | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Malaysia F3 - twarda | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Ko Suzuki | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F9 - halowa | ||||
15.10.17 1. runda | vs. Chien-Hsun Lo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F8 - twarda | ||||
10.10.17 1. runda | vs. Max Purcell | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.17 Klasyf. | vs. Yuichi Ito | 4-6, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
09.10.17 2. runda klasyf. | vs. Wei-De Lin | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kaohsiung Challenger - halowa | ||||
30.09.17 2. runda klasyf. | vs. Andre Begemann | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
India F9 - twarda | ||||
21.09.17 Ćwierćfinał | vs. Cing-Yang Meng | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.17 2. runda | vs. Manish Sureshkumar | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.17 1. runda | vs. S.prithvi Sekhar | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
India F8 - twarda | ||||
13.09.17 2. runda | vs. Seong-Gook Oh | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.17 1. runda | vs. Sumit Nagal | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
05.09.17 Klasyf. | vs. Miliaan Niesten | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Tung-Lin Wu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.17 1. runda klasyf. | vs. Jimmy Wang | 2-6, 6-3, Jimmy Wang - krecz | szczegóły meczu | |
Thailand F6 - twarda | ||||
15.08.17 1. runda | vs. Yuichi Ito | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Palaphoom Kovapitukted | 5-0, Palaphoom Kovapitukted - krecz | szczegóły meczu | |
14.08.17 Klasyf. | vs. Chien-Hsun Lo | 6-4, 5-3, Chien-Hsun Lo - krecz | szczegóły meczu | |
Thailand F5 - twarda | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Shahbaaz Khan | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.17 Klasyf. | vs. Yuanfeng Li | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
China F13 - twarda | ||||
21.07.17 Ćwierćfinał | vs. Fajing Sun | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.07.17 2. runda | vs. Yunseong Chung | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.07.17 1. runda | vs. Issei Okamura | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |