MECZ
14.08.19 | 1. runda | Yecong He | Sheil Kotecha | 7-5, 6-2 | M15 Vigo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Yecong He | Sheil Kotecha | |
1. podanie % | 39/57 (68%) | 52/63 (83%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/39 (67%) | 25/52 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/18 (67%) | 8/11 (73%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/63 (48%) | 19/57 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/120 (57%) | 52/120 (43%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Yecong He | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
1-0 | Sheil Kotecha | |
0-0 | ||
3-0 | Sheil Kotecha | |
0-0, 0-15 | ||
Yecong He | 3-1 | |
0-0, 30-15, 30-30 | ||
3-2 | Sheil Kotecha | |
0-0 | ||
Yecong He | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Sheil Kotecha | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Yecong He | 5-5 | |
0-0, 15-0 | ||
6-5 | Sheil Kotecha | |
0-0 | ||
7-5 |
2 | ||
Yecong He | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Sheil Kotecha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yecong He | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Sheil Kotecha | |
0-0, 30-0 | ||
Yecong He | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Sheil Kotecha | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Yecong He | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
5-2 | Sheil Kotecha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kenia
28.03.00, 24 lat
28.03.00, 24 lat
Yecong He vs. Sheil Kotecha - Wzajemne mecze
14.08.19 | 1. runda | Yecong He | Sheil Kotecha | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Vigo | ceglana |
Yecong He form & Sheil Kotecha form
Yecong He - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Dominik Boehler | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Liuzhou Challenger - twarda | ||||
22.10.19 2. runda | vs. Malek Jaziri | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda | vs. Fabien Reboul | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ningboo Challenger - twarda | ||||
14.10.19 1. runda | vs. Di Wu | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Dominik Koepfer | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
28.09.19 1. runda klasyf. | vs. Cameron Norrie | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
21.09.19 1. runda klasyf. | vs. Dominik Koepfer | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
10.09.19 2. runda | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda | vs. Agustin Velotti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Jinan Challenger - twarda | ||||
04.09.19 2. runda | vs. Soon-Woo Kwon | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda | vs. Xin Gao | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Vigo - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Sheil Kotecha | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
29.07.19 1. runda | vs. Hugo Grenier | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shenzhen - twarda | ||||
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Ye Cong Mo | 4-6, - Yecong He - krecz | szczegóły meczu | |
13.06.19 2. runda | vs. Rhett Purcell | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Aoran Wang | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Luzhou - twarda | ||||
02.06.19 Finał | vs. Yan Bai | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.06.19 Półfinał | vs. Zihao Xia | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.05.19 Ćwierćfinał | vs. Xin Gao | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.05.19 2. runda | vs. Pak Long Yeung | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.05.19 1. runda | vs. Hao Wu | 7-61, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Luan - twarda | ||||
18.05.19 Półfinał | vs. Fajing Sun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.05.19 Ćwierćfinał | vs. Xin Gao | 7-5, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Rimpei Kawakami | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Tianjia Guo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Sheil Kotecha - ostatnie mecze
Davis Cup - twarda | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Christopher Rungkat | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Alec Beckley | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Abdella Nedim Mohammed | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Kacper Zuk | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Luca Sanchez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Max Van Wijk | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 1-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Seville - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Donostia - ceglana | ||||
26.08.19 Klasyf. | vs. Georgii Kravchenko | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santander - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Vigo - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Yecong He | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Alejo Vilaro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Diaz Freire | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Remy Bertola | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Aryan Goveas | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Getxo - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Georg Winkler | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kravchenko | 6-2, 7-60 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 6-1, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 0-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kampala - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. William Bushamuka | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |