MECZ
22.07.19 | 1. runda klasyf. | Yassine Smiej | Paolo Dagnino | 6-3, 5-7, 10-7 | M15 Casablanca | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Maroko
07.01.00, 24 lat
07.01.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
27.10.97, 26 lat
27.10.97, 26 lat
Yassine Smiej vs. Paolo Dagnino - Wzajemne mecze
22.07.19 | 1. runda klasyf. | Yassine Smiej | Paolo Dagnino | 6-3, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | M15 Casablanca | ceglana |
Yassine Smiej form & Paolo Dagnino form
Yassine Smiej - ostatnie mecze
M25 Calabasas - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Vito Tonejc | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Dylan Waldorf Martin | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Ryuki Matsuda | 5-7, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 2. runda klasyf. | vs. Hugo Cardinaud | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Noel Larwig | 7-5, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ryoto Tachi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Artur Kukasian | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.12.23 Klasyf. | vs. Miles Groom | 4-6, 0-3, - Yassine Smiej - krecz | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda klasyf. | vs. Konstantin Zhzhenov | 6-4, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Bojko | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Albuquerque - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. William Grant | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Philip Bosin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Rayane Oumaouche | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Joris Moret | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Youssef Labbene | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Boris Butulija | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Jordan Ubiergo | 1-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Yannik Kelm | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Max Batyutenko | 6-3, 1-0, Max Batyutenko - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 6-1, 1-0, Aleksandr Lobanov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Nicolas Bruna | 7-63, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Rabat - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Youssef Kadiri Hassani | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tanger - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Victorio Marquiselli | 7-5, 5-7, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
06.09.22 Klasyf. | vs. Sean Hess | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Ruben Hartig | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Agadir - ceglana | ||||
01.08.22 2. runda klasyf. | vs. Youssef Kadiri Hassani | 4-6, 6-78 | szczegóły meczu |
Paolo Dagnino - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Rossi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Yosvani Maturell | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Lisandru Rodriguez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Tae-Woo Lee | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Jordi Munoz-Abreu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Athanassios Manekas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Mohamed Elyes Ferah | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Federico Campana | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Appiano - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 Klasyf. | vs. Marek Gengel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Thomas Thaler | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Niccolo Inserra | 3-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Roggero | 7-5, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Yassine Smiej | 3-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tanger - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Fermin Tenti | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Pierre Delage | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Carlos Garcia Vazquez | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Manuel Barros | 7-5, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Getxo - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Diaz Freire | 6-3, 6-73, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Amadatus Admiraal | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Pierre Delage | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.04.19 Klasyf. | vs. Arturs Lazdins | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Mohamad Gomaa | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Nikola Jevtic | 6-77, 6-74 | szczegóły meczu |