MECZ
24.06.19 | 1. runda klasyf. | Yannick Vandenbulcke | Tristan Meraut | 6-0, 6-3 | M25+H Arlon | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Yannick Vandenbulcke | Tristan Meraut | |
1. podanie % | 19/36 (53%) | 36/61 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/19 (95%) | 18/36 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/17 (41%) | 7/25 (28%) |
Zdobyte break-ball | 6/14 (43%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/61 (59%) | 11/36 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/97 (63%) | 36/97 (37%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Yannick Vandenbulcke | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Tristan Meraut | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yannick Vandenbulcke | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Tristan Meraut | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yannick Vandenbulcke | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Tristan Meraut | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Yannick Vandenbulcke | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Tristan Meraut | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yannick Vandenbulcke | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Tristan Meraut | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yannick Vandenbulcke | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Tristan Meraut | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yannick Vandenbulcke | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Tristan Meraut | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Yannick Vandenbulcke | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yannick Vandenbulcke vs. Tristan Meraut - Wzajemne mecze
24.06.19 | 1. runda klasyf. | Yannick Vandenbulcke | Tristan Meraut | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | M25+H Arlon | ceglana |
Yannick Vandenbulcke form & Tristan Meraut form
Yannick Vandenbulcke - ostatnie mecze
M25+H Arlon - ceglana | ||||
29.06.19 Półfinał | vs. Jeroen Vanneste | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
27.06.19 1. runda | vs. Lorenzo Frigerio | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.06.19 Klasyf. | vs. Ronan Joncour | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Tristan Meraut | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.02.19 2. runda | vs. Petr Nouza | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.02.19 1. runda | vs. Dimitriy Voronin | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Scheveningen Challenger - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Alexander Zhurbin | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Belgium F3 - ceglana | ||||
06.07.18 Ćwierćfinał | vs. Omar Salman | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.07.18 2. runda | vs. Eduardo Dischinger | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.18 1. runda | vs. Arnaud Destrebecq | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Belgium F2 - ceglana | ||||
28.06.18 2. runda | vs. Pascal Meis | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.18 1. runda | vs. Simon Beaupain | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
05.05.18 2. runda klasyf. | vs. Germain Gigounon | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F9 - ceglana | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Mario Vilella Martinez | 6-4, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.04.18 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Portugal F7 - ceglana | ||||
13.04.18 Ćwierćfinał | vs. Attila Balazs | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.04.18 2. runda | vs. Boy Westerhof | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.04.18 1. runda | vs. Christian Lindell | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
25.03.18 Finał | vs. Roberto Marcora | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.18 Półfinał | vs. Harri Heliovaara | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.03.18 Ćwierćfinał | vs. Danylo Kalenichenko | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.03.18 2. runda | vs. Alon Elia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.18 1. runda | vs. Vladimir Uzhylovsky | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 6-3, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
13.03.18 1. runda | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
09.03.18 Półfinał | vs. Alessandro Bega | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.18 Ćwierćfinał | vs. Yannai Barkai | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Tristan Meraut - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Carlos Alcaraz | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 Klasyf. | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Berk Ilkel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-63, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Guney Ege Cetin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Aldin Setkic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Micheal Oluwatosin Osewa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Aldin Setkic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Nevers - halowa | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lucas Grandouiller | 2-5, - Tristan Meraut - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Schlieren - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Sandro Ehrat | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 Klasyf. | vs. Sebastian Eguez | 6-3, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Antoine Bellier | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Gilles Eckert | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Troyes - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Arthur Reymond | 3-5, - Tristan Meraut - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
18.07.19 1. runda | vs. Kenneth Raisma | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Zaytsev | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Robertas Vrzesinski | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - ceglana | ||||
09.07.19 1. runda klasyf. | vs. Mikolaj Borkowski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Valentin Vacherot | 6-2, 6-70, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Saarlouis - ceglana | ||||
01.07.19 Klasyf. | vs. Damien Wenger | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tim Heger | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25+H Arlon - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Yannick Vandenbulcke | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gyula - ceglana | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Christopher Heyman | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Ivan Kosec | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Andras Udvar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
France F18 - halowa | ||||
17.09.18 Klasyf. | vs. Ronan Joncour | 0-2, - Tristan Meraut - krecz | szczegóły meczu | |
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Fabio Machizaud | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Yannis Zekri | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |