MECZ
06.08.17 | Finał | Yannick Vandenbulcke | Paul Woerner | 6-3, 6-4 | Belgium F7 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Yannick Vandenbulcke | Paul Woerner | |
1. podanie % | 31/51 (61%) | 55/86 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/31 (65%) | 26/55 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/20 (45%) | 15/31 (48%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 45/86 (52%) | 22/51 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/137 (54%) | 63/137 (46%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yannick Vandenbulcke vs. Paul Woerner - Wzajemne mecze
06.08.17 | Finał | Yannick Vandenbulcke | Paul Woerner | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Belgium F7 | ceglana |
Yannick Vandenbulcke form & Paul Woerner form
Yannick Vandenbulcke - ostatnie mecze
M25+H Arlon - ceglana | ||||
29.06.19 Półfinał | vs. Jeroen Vanneste | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
27.06.19 1. runda | vs. Lorenzo Frigerio | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.06.19 Klasyf. | vs. Ronan Joncour | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Tristan Meraut | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.02.19 2. runda | vs. Petr Nouza | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.02.19 1. runda | vs. Dimitriy Voronin | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Scheveningen Challenger - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Alexander Zhurbin | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Belgium F3 - ceglana | ||||
06.07.18 Ćwierćfinał | vs. Omar Salman | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.07.18 2. runda | vs. Eduardo Dischinger | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.18 1. runda | vs. Arnaud Destrebecq | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Belgium F2 - ceglana | ||||
28.06.18 2. runda | vs. Pascal Meis | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.18 1. runda | vs. Simon Beaupain | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
05.05.18 2. runda klasyf. | vs. Germain Gigounon | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F9 - ceglana | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Mario Vilella Martinez | 6-4, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.04.18 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Portugal F7 - ceglana | ||||
13.04.18 Ćwierćfinał | vs. Attila Balazs | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.04.18 2. runda | vs. Boy Westerhof | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.04.18 1. runda | vs. Christian Lindell | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
25.03.18 Finał | vs. Roberto Marcora | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.18 Półfinał | vs. Harri Heliovaara | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.03.18 Ćwierćfinał | vs. Danylo Kalenichenko | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.03.18 2. runda | vs. Alon Elia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.18 1. runda | vs. Vladimir Uzhylovsky | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 6-3, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
13.03.18 1. runda | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
09.03.18 Półfinał | vs. Alessandro Bega | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.18 Ćwierćfinał | vs. Yannai Barkai | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Paul Woerner - ostatnie mecze
M15 Nakhon - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Orel Kimhi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anapat Timangkul | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Kyle Stocker | 2-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-74, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.01.24 1. runda | vs. Yanaki Milev | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Ilya Snitari | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Louroi Martinez | 6-74, 0-3, - Paul Woerner - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 1. runda | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Imran Sibille | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Marek Gengel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Rashed Nawaf | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Quentin Folliot | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 6-3, 2-0, Elliot Benchetrit - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Vienna - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Alec Deckers | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Hyvinkaa - ceglana | ||||
04.08.23 2. runda | vs. Dominik Boehler | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Sami Huurinainen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |