MECZ
27.03.17 | 1. runda klasyf. | Yannick Stephan Born | Themi Sitzoukis | 6-3, 6-4 | Egypt F11 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
12.01.94, 30 lat
12.01.94, 30 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
16.10.96, 27 lat
16.10.96, 27 lat
Yannick Stephan Born vs. Themi Sitzoukis - Wzajemne mecze
27.03.17 | 1. runda klasyf. | Yannick Stephan Born | Themi Sitzoukis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Egypt F11 | twarda |
Yannick Stephan Born form & Themi Sitzoukis form
Yannick Stephan Born - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Kyle Rae | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Alexander Gaponenko | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nico Hornitschek | 4-6, 7-65, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Meerbusch - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Dietel | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Edoardo Zanada | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Samuele Pieri | 6-3, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Ingarao | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Greece F5 - twarda | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Valentin Guenther | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Athanasios Spyropoulos | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Greece F4 - twarda | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Clement Larriere | 7-62, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Tillmann Erdbories | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Belgium F1 - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Felix Morck | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Quentin Folliot | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Egypt F12 - twarda | ||||
03.04.17 Klasyf. | vs. Philipp Dittmer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Daniil Zarichanskyy | 4-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
03.04.17 2. runda klasyf. | vs. Mark Fynn | 4-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Egypt F11 - twarda | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Themi Sitzoukis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Filip Duda | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F8 - twarda | ||||
27.02.17 2. runda klasyf. | vs. Kirill Dmitriev | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.17 1. runda klasyf. | vs. Kerim Han Bilgin | 6-2, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
Turkey F7 - twarda | ||||
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Cem Ilkel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Germany F2 - dywanowa | ||||
16.01.17 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Garcia | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.17 2. runda klasyf. | vs. Vincent Jaensch-Mueller | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Germany F1 - dywanowa | ||||
09.01.17 2. runda klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 6-3, 5-5, Piotr Grynkowski - krecz | szczegóły meczu | |
09.01.17 Klasyf. | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.01.17 1. runda klasyf. | vs. Delf Gohlke | 7-61, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Germany F15 - dywanowa | ||||
17.10.16 2. runda klasyf. | vs. Patrick Nystroem | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Nathan Eugster | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Germany F14 - halowa | ||||
10.10.16 2. runda klasyf. | vs. Elliott Farmer | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu |
Themi Sitzoukis - ostatnie mecze
M25 Geelong - trawiasta | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Alexey Shtengelov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Bosko Novakovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Moerani Bouzige | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Jesse Flores | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 2. runda klasyf. | vs. Joseph W. Van Meter | 2-6, 7-65, 10-8 | szczegóły meczu | |
14.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mason Naumovski | 4-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
Australia F4 - ceglana | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Alex Bulte | 0-6, - Themi Sitzoukis - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Matthew Leffler | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Turkey F11 - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Marcus Solarz Hendriks | 3-6, 0-2, - Themi Sitzoukis - krecz | szczegóły meczu | |
Turkey F10 - ceglana | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Neven Krivokuca | 0-6, 0-3, - Themi Sitzoukis - krecz | szczegóły meczu | |
Turkey F9 - ceglana | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Filip Bergevi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Jose Roda | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Egypt F23 - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F22 - ceglana | ||||
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Mohamed Aboulkassem | 6-73, 6-72 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
17.07.17 Klasyf. | vs. Aleksandre Bakshi | 0-6, 0-2, - Themi Sitzoukis - krecz | szczegóły meczu | |
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Katzaros | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Or Grinberg | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Yuriy Kryvoy | 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F11 - twarda | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Yannick Stephan Born | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F10 - twarda | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Milos Nikolic | 5-7, 6-3, 2-5, - Themi Sitzoukis - krecz | szczegóły meczu | |
Egypt F9 - twarda | ||||
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Jessy Kalambay | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F10 - ceglana | ||||
12.10.16 1. runda | vs. Tomislav Brkic | 0-6, 0-4, - Themi Sitzoukis - krecz | szczegóły meczu | |
Croatia F9 - ceglana | ||||
05.10.16 1. runda | vs. Zeljko Milovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F7 - ceglana | ||||
18.05.16 1. runda | vs. Thomas Fancutt | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F6 - ceglana | ||||
11.05.16 1. runda | vs. Bradley Mousley | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F5 - ceglana | ||||
04.05.16 1. runda | vs. Leandro Portmann | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Greece F4 - twarda | ||||
11.04.16 1. runda klasyf. | vs. Alexander Centenari | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu |